28 марта в 21:45

Під цю сукню такі кроси норм?

Ось і все запитання. А, і ще. Зараз під пальто довге, тренч, таке плаття носити можна, чи зарано?
показать весь текст
22 17 1
автор Марічка 28 марта в 22:16
Ответ дляСладкий лимончик
В мене таке, одягаю з туфлями кольору пудра. З білими кросівками пробувала, смішно виглядає.
Зараз таке плаття норм, чи все ж таки, дивно буде виглядати? Є бежеві ’човники’
Непереможна 28 марта в 22:16
Ответ дляМарічка
Ага, подібне пальто, це плаття та кроси
Якось не дуже. Ви подобаєтесь собі в усьому цьому разом, коли дивитесь в дзеркало?
автор Марічка 28 марта в 22:17
Ответ дляНепереможна
Якось не дуже. Ви подобаєтесь собі в усьому цьому разом, коли дивитесь в дзеркало?
В мене немає дзеркала до підлоги
Поддакиваю иногДА 28 марта в 22:17
Ответ дляНепереможна
А з чим ви їх носити хочете?
Джинсы.
Я с платьями никак не подружусь)))
ОбережнаЯ 28 марта в 22:20
Автор, меня больше платье под пальто напрягает. Зачем? Если зайти в кафе, то снимете пальто и оно ж как из ж.пы будет. А если гулять по городу, то наденьте брюки или джинсы будет намного лучше. Но если вам определенно нужно выйти именно в этом платье, то я бы обула кроссовки не парилась.
Леді Душка 28 марта в 22:21
Ответ дляМарічка
Мохіто
Вы его уже купили? У меня есть такое, только в другой расцветке. Оно 100% на лето, под пальто я бы его никогда не одела.
автор Марічка 28 марта в 22:23
Ответ дляЛеді Душка
Вы его уже купили? У меня есть такое, только в другой расцветке. Оно 100% на лето, под пальто я бы его никогда не одела.
Так, в минулому році ще
Показушница 28 марта в 22:23
А мені подобається, не знаю чому всі зафукали, плаття і кросівки норм для прогуляти в гарну погоду. Ці кросівки універсальні під все підуть.

Яке задоволення в туфлях гуляти(особливо якщо на підборах)? А для босоніжок +20 це ще холодно. Вдягайте і не слухайте цих злих жінок:)
2 1
Сладкий лимончик 28 марта в 22:24
Ответ дляМарічка
Зараз таке плаття норм, чи все ж таки, дивно буде виглядати? Є бежеві ’човники’
З бежевими туфлями-човниками буде супер. Плаття ваше гарне.
Не знаю, пробуйте його ще з кросівками, може вам сподобається. Мені не дуже, смішно виглядало.
4 1 1
df364tye3 28 марта в 22:27
Ответ дляНу що ви, мамо!
Такі кроси ні. Білі текстильні кеди ок буде
только отличии от кроссовок , кеды = плоскостопие ,,,
если здоровье дорого , ходите не 15,20мин день , берите только кроссовки ,,,
кроссовках высоких правильных , ноги интереснее смотрятся ,,,
для кед ноги надо стройные , от земли до небес ,,, иначе обрубок , поцанка ,,,
автор Марічка 28 марта в 22:25
Ответ дляОбережнаЯ
Автор, меня больше платье под пальто напрягает. Зачем? Если зайти в кафе, то снимете пальто и оно ж как из ж.пы будет. А если гулять по городу, то наденьте брюки или джинсы будет намного лучше. Но если вам определенно нужно выйти именно в этом платье, то я бы обула кроссовки не парилась.
Так, в кафе, пальто, бо під це плаття не вдягнеш бомбер чи іншу куртку. А ось взуття, думаю,може туфлі на підборах взую
Леді Душка 28 марта в 22:26
Ответ дляПоказушница
А мені подобається, не знаю чому всі зафукали, плаття і кросівки норм для прогуляти в гарну погоду. Ці кросівки універсальні під все підуть.

Яке задоволення в туфлях гуляти(особливо якщо на підборах)? А для босоніжок +20 це ще холодно. Вдягайте і не слухайте цих злих жінок:)
Воно на моделі виглядає трішки інакше ніж в житті. Там тонка тканина, яка зовсім не пасує до пальто.
І з такими кросівками теж. Теж підбирала взуття під нього
ОбережнаЯ 28 марта в 22:26
Ответ дляМарічка
Так, в кафе, пальто, бо під це плаття не вдягнеш бомбер чи іншу куртку. А ось взуття, думаю,може туфлі на підборах взую
Ну вы хоть представляете какая вы мятая будете, это ж вискоза?
автор Марічка 28 марта в 22:27
Ответ дляОбережнаЯ
Ну вы хоть представляете какая вы мятая будете, это ж вискоза?
Ще ні
Сладкий лимончик 28 марта в 22:27
Із світлими лоферами я своє плаття ще міряла, то добре виглядало.
Сладкий лимончик 28 марта в 22:28
Ответ дляОбережнаЯ
Ну вы хоть представляете какая вы мятая будете, это ж вискоза?
Минеться сильно, це правда.
автор Марічка 28 марта в 22:29
Ответ дляСладкий лимончик
Із світлими лоферами я своє плаття ще міряла, то добре виглядало.
Лофери тільки чорні, на жаль.
автор Марічка 28 марта в 22:32
Ответ дляСладкий лимончик
З бежевими туфлями-човниками буде супер. Плаття ваше гарне.
Не знаю, пробуйте його ще з кросівками, може вам сподобається. Мені не дуже, смішно виглядало.
Мабуть теж взую, маю трохи світліші якраз
Забула що? 28 марта в 22:38
я під такі плаття та сарафани ношу кеди чисто білі шкіряні конверс
Стебель березы 28 марта в 22:40
Ні, шукайте інше...обирайту сукню де модель вже в кросівках, щоб не питати.
Триндю-бриндю 28 марта в 22:57
Такі кроси ні.