28 марта в 23:13

Невістка вважає, що поряд зі мною життя не буде.

Вирішили невістка з сином перебратися в інший район Києва. Почали шукати житло. І знайшли квартиру, яка їм дуже сподобалась, але виявилось, що вона знаходиться в 5 хвилинах ходьби, від мого будинку . І невістка сказала синові, що всі плюси цей великий мінус перекриває. Що я їм не дам спокійного життя. Що син буде тягати онука до нас, або я буду приходити. А їй це не потрібно. Син засмутився, але сказав, що невістка має рацію, що будуть постійні скандали та конфлікти на пустому місті. Як пояснити синові, що я не буду приходити. Хай орендують. Я хочу їм довести, що зі мною можливо нормально жити і ростити разом онука.
показать весь текст
30 5
Море Щастя 29 марта в 01:07
Ответ дляЗаведУющая
Такое ощущение, что всех только доченьки..... если вы неправы - то сами отойдите от сына и невестки.
Пусть сами делают что им угодно - дайте им то, что они так упорно хотят. Вполне возможно, что дело не только в вас, а невестка тоже виновата - пусть покажет себя во всей красе. Если же у них все будет хорошо и в дальнейшем - то порадуйтесь за сына и все.
Имейте САМОУВАЖЕНИЕ! если она постоянно недовольна вами - вот и не общайтесь, будьте выше этого. Ну и что, что внука не видите... пусть невестка переживает что у ее сына нет бабушки. Я не предлагаю плакать в подушку и корить мысленно невестку, я вам предлагаю наконец-то зауважать саму себя - хватит разрешать вытирать об себя ноги. Живите дальше.
А сын... ну что ж обидно очень, но это его выбор.
Таке відчуття, що у вас один синочок, якого ви ростите для себе.А якщо без жартів. То у дитини є ще одна бабуся, нормальна, адекватна, яка допомагала з дитиною з самого його народження. І якщо цієї бабусі не буде, то не біда. Почитайте попередні теми автора. Невістка тільки видихне коли ця свекруха кудись зникне.
vikohka 29 марта в 04:12
Ответ дляМіняйловна
Ну вона права як ні крути, хоча б інший район має бути...
моЙ сын с нeвeсткой живут чeрeз дорогу, послeдний раз я была у ниx 31 дeкабря с 17 до 20. по иx приглашeнию. а, так, дажe когда встртимся на улицe приглашают- нe заxожу.
Смурфетта 29 марта в 06:28
Ответ дляvikohka
моЙ сын с нeвeсткой живут чeрeз дорогу, послeдний раз я была у ниx 31 дeкабря с 17 до 20. по иx приглашeнию. а, так, дажe когда встртимся на улицe приглашают- нe заxожу.
наверное, есть причины так поступать, но я бы на вашем месте уж так сильно не отдалялась, разве что сын вас навещает -то и можно обойтись без невесткиного чаю.
Ядвига Юсьлегко 29 марта в 08:51
Ответ дляНафаня Маня
Чим зашкодить? І яка зацікавленість? Мені просто образливо, що я для неї ворог.
зацикленість, а не зацікавленість.
і це вже переходить будь які здорові межі. Я уявляю, як вам важко витримувати таку напругу. А ваша молодша дитина це все бачить. І ймовірно хвилюється за вас.

Вас тут на порадниці впізнають вже з півслова, уявляю як ви дістали людей в реальному житті. Але найгірше те, що ви все рівно не зможете це усвідомити. Тому буде ще мільйон схожих тем.
А невістка з часом вас почне боятись, а не просто уникати і не любити.
Чудовий каламбур 29 марта в 09:26
Як хочете довести, що ви хороша (дітям і собі) - живіть на відстані! І тоді буде шанс на нормальні стосунки.
Живучи поряд, це буде значно складніше. Перевірено! (я теща)
сЛАдКОежКА 27 апреля в 23:12
Ответ дляНафаня Маня
Чим краще?
Автономністю.
Відсутністю маминих порад і повчань