29 марта в 13:09

Планове КПК в 6 років

Хто недавно робив, які вакцини хороші? Виробник? Якась вакцина є в поліклініці Львова, може знаєте яка?
МамОмужа 29 марта в 13:21
Кпк вакцина вся однакова і платна і безкоштовна. То акдс різна
птицаворона 29 марта в 13:21
Всюди Пріорикс, тож нема різниці купляти чи робити безкоштовно.
Лукава_Кiшка 29 марта в 17:57
Не знаю як у Львові, але в Чернігові саме з´явилась, медсестра телефонувала, щоб приходили робити щеплення.