СамавиховуюКота• 29 марта 2024

Як фальшивий тест на вагітність щойно відкрив мені очі на все

Знаю, багато хто скаже ну ти і дно.. до слова стосунки наші були не дуже останнім часом, вже одна дитина є. І тут я вирішила хотіла взагалі першого квітня, але щось зайшло і зробила це сьогодні, пранканути.. відправила фото сказала вітаю , я вагітна
Я хвилююсь і радію водночас . Бо я і в вазі ( по справжньому прибавила ), а мені відписали - роби аборт, ми розлучаємось і цієї дитини мені не треба. Я не знаю чи мені плакати чи сміятись… на мене наче вилили відро льодяної води..
Колупалочка• 29 марта 2024
Автор, способ очень дурацкий.
Но вам стоит радоваться, что так вышло, наверное. Все зависит от того, какой результат вы ожидаете

автор СамавиховуюКота • 29 марта 2024
Всьо фігня аби точно не була вагітна бо груди боліли і в вазі прибавила…
А так очі впринципі вже остаточно відкрилось . Дура я
автор СамавиховуюКота • 29 марта 2024
Ответ дляКолупалочка
Автор, способ очень дурацкий.
Ну я рада що я так зробила. Може по дурному але так мало бути
Встидаюся запитать• 29 марта 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну він написав ти будеш одинокою мамою для двох
Цієї дитини мені не треба бо ми розлучаємось і з тобою справ я мати не хочу
Покажіть смс
Кукусики• 29 марта 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Бо він хоче жити своїм життям, без мене.
А для чого ви дістаєте людину? Має право жити без вас
Будьте так ласкаві• 29 марта 2024
Не зрозуміла, а чого ви хвилювались і раділи? Так майстерно пиздюнькили шо аж самі повірили?
Встидаюся запитать• 29 марта 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну ви ж до вашого фото тесту мабудь чули, що він хоче підти. Чи чули, що кохає і жити без вас не може?
Prervana• 29 марта 2024
А просто развестись нельзя было? Нахрен этот цирк?
Астановитесь• 29 марта 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
А ахаться с вами он хотел?

So_so• 29 марта 2024
Я помню множество Ваших предыдущих тем. И Вы именно тот случай, когда мужчина женщину бьёт и как бы нужно рассказать про жертву и абьюзера, но в душе его немного понимаешь.
Астановитесь• 29 марта 2024
Ответ дляPrervana
Очень многие бабы не могут без драмы. Вся жизнь - театр одного актера.
З родзинкою• 29 марта 2024
Ответ дляРобот Вертер
Только он не знает, что автор пошутила
А что это поменяет?
Цигарний шланг• 29 марта 2024
Автор. Зараз саме коридор затемнень і вивалюється все те що давно відгнило ( віджилої)
З родзинкою• 29 марта 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Отношения не очень, дело к разводу - но потр..ться - это святое....
Кумедна• 29 марта 2024
Автор,а ви не обговорювали з чоловіком чи хочете ви ще дітей?
ЗаведУющая• 29 марта 2024
Ну что же, берите у него деньги на ’аборт’ и начинайте новую жизнь.
ЗаведУющая• 29 марта 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Я так понимаю, дело шло к разводу и без теста?
Зачем вам эти игры, прям глаза открылись...
Иногда нужен ринок под зад, чтобы решиться на глобальные перемены.
Prervana• 29 марта 2024
Ответ дляАстановитесь
Ну зато нескучно наверное
So_so• 29 марта 2024
Ответ дляЗаведУющая
Муж автора много раз давал ей пинок под зад в прямом смысле этого слова. Нет там никаких перемен, это кино такое. Раз в неделю она пишет новую серию на тему ’все, я безсила, він то, він це, а я так хочу другу дитинку, хоч би не зраджував, не переживу’ и коронное ’я дура’.
И потом опять.

рукиЖимолости• 29 марта 2024
Автор, вы как никто достойны своего мужа. Два манипулятора встретились.
рукиЖимолости• 29 марта 2024
Ответ дляSo_so
И потом опять.
это та, что заграницей?
So_so• 29 марта 2024
Ответ длярукиЖимолости
это та, что заграницей?
Да
Кружите меня,кружите• 29 марта 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Ні.. він якраз не пожартував
Тоді чудово, що ви нарешті розкрили очі що вам не по дорозі. Збийте з нього гроші на аборт і розлучайтеся.
Краще такий варіант нвж він би вас вз справжньою дитиною чи просто через хворобу якусь кинув
ПуГоФФка• 29 марта 2024
Скиньте скріншот
Все і одразу• 29 марта 2024
Ответ дляФантазерша
А на що ви сподівалися, власне?
А на що сподіваються мільйони жінок, коли «рожают трєтьєго»? Ця хоч пожартувала
Сиамская сороконожка• 29 марта 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Я Вас поддержу.это хорошая проверка. Я когда то тоже так сделала, мужик потерялся в секунде)). Потом через пару месяцев искал меня ,а я уже замуж вышла .Так что все что не делается, все к лучшему! Обнимаю Вас)
Творческий типаж• 29 марта 2024
Ответ дляФантазерша
А крім дитини в них ще є відносини ´не дуже ´ як пише автор.
Ну, певно зовсім не дуже.
настільки ’не дуже’, що аж сексом займаються...
Акукарача• 29 марта 2024
Зачем шутить на такие темы? Автор будто в альтернативной реальности живёт
Губи з філером• 29 марта 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Напишіть, що він буде зі старшою дитиною, бо ви двох не потянете, хай не розраховує на свободу. Буде він чоловік з приданим
И_В_офигительных_штанах• 29 марта 2024
Не будет никаких скриншотов потому, что тема брехня