Готова до другої• 29 марта 2024
А зачем такие длинные ногти на ногах делать?
Там же явно не старый педикюр, а ногти длинные. Или это мода, а я не знаю?
Стервочка• 29 марта 2024
В мене на роботі ще років 15 тому колега такі робила в салоні. Тож це не тільки зараз з´явилося. Мені також фу, що тоді було, що зараз.
Маю сечі• 30 марта 2024
В мого сина директорка садочку такий педикюр собі робила. Вона ще та женщіна-агонь, на обличчі бльосткі-хайлатер аж з космосу видно і шлейф парфюму від якого мене реально нудило