29 марта в 18:34

Які туроператори зараз пропонують раннє бронювання Іспанії?

Бамбарбия! Кергуду. 29 марта в 18:38
А турагентів відмінили? Все одно напряму не забронуєте
Квітка Миру 29 марта в 18:43
Самі забронюйте , для чого оператори?
Одні думки 29 марта в 18:51
Альф тур, альянс тревел, джоин ап
Играю у края 29 марта в 19:34
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А турагентів відмінили? Все одно напряму не забронуєте
Чому? Брат літав в Іспанію на початку лютого без туроператорів взагалі
Курочка 29 марта в 20:05
Уже ж в воскресенье заканчивается ранее бронирование
Курочка 29 марта в 20:07
Ответ дляКвітка Миру
Самі забронюйте , для чого оператори?
Может человек хочет полный пакет купить сразу и не заморачиваться. Может не умеет или переживает
Квітка Миру 29 марта в 20:24
Ответ дляКурочка
Может человек хочет полный пакет купить сразу и не заморачиваться. Может не умеет или переживает
Там нема що вміти чи заморочуватися , всі готелі досупні
Курочка 29 марта в 20:35
Ответ дляКвітка Миру
Там нема що вміти чи заморочуватися , всі готелі досупні
Если бы было все так просто, в Украине не работало бы штук 30 операторов)
Квітка Миру 29 марта в 20:36
Ответ дляКурочка
Если бы было все так просто, в Украине не работало бы штук 30 операторов)
Все справді просто, не знаю, чому люди досі користуються їх послугами
Курочка 29 марта в 20:42
Ответ дляКвітка Миру
Все справді просто, не знаю, чому люди досі користуються їх послугами
Полно людей 50+, или не знают английского ,например. Есть такие,которым тяжело билет на поезд в приложении купить, а авиа тем более. Не знают курортов, отелей. Турцию и Египет, например, легче с оператором забронить. Тебя встретят, довезут , про изменение авиа уведомят. Проверят документы,наши люди до сих пор не знают правила выезда с детьми, срок действия паспорта не проверяют итд итп
Бамбарбия! Кергуду. 29 марта в 21:29
Ответ дляИграю у края
Чому? Брат літав в Іспанію на початку лютого без туроператорів взагалі
Так, отель забронюєте та авіа купите, а пакетний тур туроператора тільки через агента
автор Рогнеда Карповна 29 марта в 21:34
Підкажіть, на якому сайті краще шукати квитки на літак? На Ківі?
Играю у края 29 марта в 22:03
Ответ дляКвітка Миру
Все справді просто, не знаю, чому люди досі користуються їх послугами
Ми років 15 не користувались жодного разу подібними послугами
Играю у края 29 марта в 22:04
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Так, отель забронюєте та авіа купите, а пакетний тур туроператора тільки через агента
А нафіга він мені впав, якщо самим дешевше??
Играю у края 29 марта в 22:04
Ответ дляРогнеда Карповна
Підкажіть, на якому сайті краще шукати квитки на літак? На Ківі?
Чартершоп
Играю у края 29 марта в 22:06
Ответ дляРогнеда Карповна
Підкажіть, на якому сайті краще шукати квитки на літак? На Ківі?
Брат бронював квитки до Мадриду з Варшави 29.01 цього року, то через офіційний сайт візза було дешевше ніж ківі
Турагенція Tourdream 30 марта в 09:58
Автор, Вам взагалі який тур потрібен та звідки. З України є тури з проїздом автобусом. З найближчих країн (Польщі, Молдови, Румунії) є авіатури.
Туроператорів багато, наші, закордонні, усіх так відразу й не перерахуєш.