Все будет, но потом• Изменено 29 марта 2024

Керівники, ТОП менеджери великих компаній, зайдіть будь ласка.

Добрий вечір.
Цікаво дізнатися чи це я щось роблю не так чи це у багатьох так.
Так склалося, що через брак часу і виснаження я місяцями можу не зідзвонюватися з подругами і близькими родичами (не батьками).
Недавно спіймала себе на думці, що після того як отримала підвищення по роботі протягом 5 років втратила зв´язок з дуже багатьма. Не всіма звісно, но більшістю.
Я на роботі цілий день як білка в колесі. Наче і укомплектований штат, перегрузу немає, но постійно зустрічі, дзвінки, робота за компом і вільної хвилини немає.
На роботі не затримуюся, звільняюся вчасно, частіше навіть раньше. Но стан виснажений, хочеться лягти і помовчати.
Колись приходила з роботи і теревенила з подругами, родичами. Останні 5 років на це ні сили, ні часу немає. Навіть коли час є, то просто шкода цього часу на теревені. Коли почали жалітися, що геть пропала, пропонувати замість телефонних розмов краще 1 раз в місяць зустрітися і вживу поспілкуватися. Но більшість не зрозуміли і віддалилися.
Цікаво це лише у мене так чи це нормальне явище, коли велика відповідальність і постійний контакт з людьми, вдома хочеться спокою і тишини.
Всім дякую за відгук.
Результат:
вже голосів: 51
32 (62.75%) Аналогічно
12 (23.53%) інше
7 (13.73%) На все хватає часу і бажання
автор Все будет, но потом • 29 марта 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
У подруги отель, у меня ресторан. Каждый день куча встреч, дел и тд. Но у нас есть правило. Каждое утро мы встречаемся за чашечкой кофе, это 30-40 минут, но мы без этих встреч жить не можем. У неё ещё муж, трое детей, у меня муж и двое, ну и светская жизнь у обеих. К чему это я? Главное желание, когда оно есть, преград нет. Конечно для тех кого я видеть не хочу, я занята 24/7
Ви засновник (інвестор) чи засновник+ керівник?

Стопясят раз обсуждала• 29 марта 2024
Ответ дляПроработник
Прямо кожного-кожного дня?
Кроме выходных. На выходных встречаемся семьями)
Стопясят раз обсуждала• 29 марта 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
И то, и то
Ответ дляАдеКВАтная
Зато в нас мама взяла і відвезла всіх закордон. В неї немає можливості шукати де гуляти, як білети купувати і тд, немає на це часу. Ми цим займаємось. Вона кайфує по своєму - може купити нам і собі відпочинок і тд
аналогічно.
і коли захворів батько я зрозуміла наскільки допомогла мені фін подушка.
Швидкоруч• 29 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
это круто
мама - молодец
побольшомусекретику• 29 марта 2024
Керівна посада зʼїдає дуже багато ресурсу, але дійсно матеріальна частина трохи компенсує
Можна знайти час на все але просто хочеться тупити зазвичай)
Поумничка• 29 марта 2024
Ви просто постарішали. Енергії менше стало, природній процес.

Ответ дляпобольшомусекретику
в моєму випадку матеріальна частина стала як мінусом так і плюсом.
я з юності ненавиділа кухню, прибирання, глажку.
коли матеріальна сторона стала високою, це стали робити спеціалісти за оплату. це стало для мене великим плюсом. я морально скинула з себе цей тягар.
но мінус брак сил і душевного часопроведення з близькими (не рідними).
Ответ дляПоумничка
не думаю.
дуже багато є дорослих жінок ,які активні і компанійські.
тому тут більше психологічне робоче виснаження.
бювет_в_обед• 29 марта 2024
Ржака, сейчас топ менеджеры мировых корпораций перестанут угадывать сколько кому лет, читать про пердеж и харканье, и вам что-то посоветуют обязательно
Ответ дляГейСюда
я не топ-менеджер, у мене приватна практика, але 5 годин я максимально сконцентрована на роботі, тому ввечері хочеться помовчати.
Але дружні стосунки також потрібні і стараюсь їх підтримувати.
Ходимо з подругами на концерти, чи прсото в ресторани на вино. Це мій ресурс. Але звісно, що не щодня спілкуємось годинами.
Ви молодець!
мені пока чи уже ..важко підтримувати стосунки.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 29 марта 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Подруги подругами, а муж как ? К любовнице бегает от страдающей топ- менеджера жены?
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
він такий же трудоголік як я.
працюємо в одній компанії
Ответ длябювет_в_обед
і яка цінність Вашого коментаря?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 29 марта 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
він такий же трудоголік як я.
працюємо в одній компанії
Трудоголик)))) Это прикол? Вы смотрите лучше за мужем , чем страдать фигней, с ума посходили эти Топы
ГейСюда• 29 марта 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Ви молодець!
ну їх реально іноді складно підтримувати. У мене найближча подруга переїхала в Німеччину ще на початку війни. І ми зараз дуже рідко спілкуємось( Переважно вона мені пише, коли у неї якісь проблеми у стосунках) А я вже не хочу після роботи ще і подруг рятувати))

Треба зустрічі спільні, відволікатись в іншій обстановці, спільні інтереси якісь. Мені заходять концерти. Діти з чоловіком вдома, а у мене культурно-розважальна програма)