ГЛЮкоза• 30 марта 2024
Після 9 років сказав що зникли почуття
Це тепер так все просто в людей? Мене розриває і байдуже на дітей а виною всьому став бізнес який добре пішов. А нам з дітьми як бути? Я переживаю шок. А він каже не хочу з тобою більше бути разом тому що ця сімʼя зламана і давай мені по пунктам що зі мною не 👍🏻 так
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
Оформлює розлучення 😭😭😭😖 сказав я намагався полюбити але більше не покохаю тебе
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
У бизнеса і ім´я мабудь же є.
Коли в мужика зʼявляються гроші то так і є
Невгамовна шахиня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Ви зараз за всіх пишете, чи на свого жалієтесь? Бо починаєте писати, що вас кинули, а з другого посту вже всі такі.
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
Ответ дляПлакулька
И какие это пункты?
Ти не слухалась мене, ти не фарбування волосся в колір який я хотів , ти хамить можеш у відповідь, ти зневажаєш мене
Мої почуття зникли до тебе . А ще, щоб не було я завжди йшла миритись але не він
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ні про свого скоро колишнього.
Невгамовна шахиня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Щось придумав, аби сказати. Бог зна що.
Невгамовна шахиня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Ні про свого скоро колишнього.
Ну діліть все порівну, та починайте нове життя, нічого не поробиш.
Я супер-пупер• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Він такий був завжди. І можливо ніколи не кохав. Єдине, що дають гроші почуття - свободи, коли ти не думаєш як і що, а можеш бути собою. А до цього він просто приховував своє справжнє ставлення. У жінок так само.
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Так. В нього бізнес гарно йде з партнерами
успокойте_Меня• 30 марта 2024
То же самое спустя 9 лет брака, только детей не было. И бизнеса.
Чувства прошли, я тебя больше не хочу и вообще ты меня со свадьбой додавила.
Я очень хорошо понимаю, что вы чувствуете сейчас.
Видящие_помогите• 30 марта 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
У бизнеса і ім´я мабудь же є.
И размер груди
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
😭😭😭😭😭
успокойте_Меня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Это чёртов манипулятор и домашний тиран.
Я надеюсь, что у вас есть финансовая подушка и куда уйти.
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Чого він добивається маніпуляціями ? Не розумію
Подушки нема , з дому він сам йде
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
А ще він ніколи за собою вини не чув взагалі байдуже
успокойте_Меня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Подушки нема , з дому він сам йде
Хочет вину с себя на вас переложить.
Если уходит он и оставляет жилье, то и слава богу.
Детки маленькие совсем? Вы работаете?
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
А тепер я сама з дітьми залишаюсь і з почуттям провини що не так я робила
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Хочет вину с себя на вас переложить.
Детки маленькие совсем? Вы работаете?
Нічо він не залишає то не його
Так
успокойте_Меня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Ну, так чего вы тогда удивляетесь? Это ж типичный психопат.
Принцепесочка• 30 марта 2024
А може просто спіймав зіркову хворобу. Вони всі через те проходять коли починають заробляти. Думають що Бога за бороду спіймали. Мій зі мною не розлучався, але вів себе відверто по хамські, зневажливо, а я як раз із маленьким сином на руках якому ставили діагнози по затримці розвитку. Важкі були часи для мене тоді. А зараз коли все те пережили та і з грошима тепер недуже, то вже зовсім інший
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Він сказав що це я психопат ще
успокойте_Меня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Он вам прекрасно её внушил.
Ваша ответственность за несложившиеся отношения ровно 50%.
Я подчёркиваю, что это не вина, а ответственность.
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
Ответ дляПринцепесочка
Так, літає ого
Бо бізнес добре йде то вже і сімʼя не треба бо я не така і я погана
І почуттів вже не лишилось до мене
Басноплетка• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
У меня такой же , только уходить не хочет
успокойте_Меня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Нічо він не залишає то не його
Так
Ваше жилье? Или съемное?
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
Ответ дляБасноплетка
А той мене час від часу шантажує поки я майже мало на колінах не прошу не йди
В цей раз сказав ні я вже остаточно з тобою ставлю крапку і розлучаюсь
успокойте_Меня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Він сказав що це я психопат ще
Почитайте определении психопатии.
Не надо верить всему, что вам говорят.
ГЛЮкоза
• 30 марта 2024
А я весь час як на голці і здоровʼю крапка приходить бо нерви одні