ГЛЮкоза• 30 марта 2024

Після 9 років сказав що зникли почуття

Це тепер так все просто в людей? Мене розриває і байдуже на дітей а виною всьому став бізнес який добре пішов. А нам з дітьми як бути? Я переживаю шок. А він каже не хочу з тобою більше бути разом тому що ця сімʼя зламана і давай мені по пунктам що зі мною не 👍🏻 так
успокойте_Меня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
А той мене час від часу шантажує поки я майже мало на колінах не прошу не йди
В цей раз сказав ні я вже остаточно з тобою ставлю крапку і розлучаюсь
Пусть уходит. Разводитесь.
Вы написали, что работаете, правильно? Значит, и сами справитесь, без сопливых.

Басноплетка• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
О мне тоже так говорил, а я просила остаться. Стыдно вспомнить. А потом я реально поняла, что готова к разводу и он тут же стал домашним. Но я теперь не хочу сама его
КонхфЭдкаТузик• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Зачем вы это делаете?
Он ещё и не уйдёт, но полностью вас сломает.
Выгоняйте его.
автор ГЛЮкоза • 30 марта 2024
Ответ дляБасноплетка
Ні той не стане бо в нього его йде попер нього
Принцепесочка• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Так, літає ого
Бо бізнес добре йде то вже і сімʼя не треба бо я не така і я погана
І почуттів вже не лишилось до мене
Нічого, час пройде, його життя попустить, але вже буде пізно. Ви не винні, він простий маніпулятор. Моєму зараз соромно за свою поведінку, але він навпаки завжди перший до примирення та пробачення просить завжди перший.
Невгамовна шахиня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
А я весь час як на голці і здоровʼю крапка приходить бо нерви одні
Ну то розлучення , це краще для вас. З ним ви і з розуму зійдете.
Бринзолетта• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Чого він добивається маніпуляціями ? Не розумію
Подушки нема , з дому він сам йде
квартира иво ? а вы шо ? а он шо ?
автор ГЛЮкоза • 30 марта 2024
Ответ дляПринцепесочка
Він такі речі творив зі мною і вдома що соромно описати але нічо йому за це нема, не попустить його життя. Він хоче аби його всі слухали і страшно поважали при тому він хоче хамить
Басноплетка• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
У моего тоже супер его, просто делить имущество не хочет. Я вам одно скажу, если вы наберетесь сил и поставите точку в этих отношениях, то выиграете. Если будете страдать, он вас растопчет

Миссис Буркул• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Ти не слухалась мене, ти не фарбування волосся в колір який я хотів , ти хамить можеш у відповідь, ти зневажаєш мене
Мої почуття зникли до тебе . А ще, щоб не було я завжди йшла миритись але не він
Ой. Мій коли йшов взагалі дорікав тими рисами, які в ньому самому присутні ще більше. Ще і по вразливому пройшовся (батьки і дитинство, я якось виговорилась бо довіряла і от цей тварюка це використав). Я так офігіла тоді, аж задихнулась і нічого не сказала . Дуже образливо було і боляче. Але пройшло. І у вас пройде. На@уй козла та і все.
Невгамовна шахиня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Бив , чи що? Автор, є де жити і за що?
автор ГЛЮкоза • 30 марта 2024
Ответ дляБасноплетка
Мені здається вже розтоптав і сам же ш крапку ставить
КонхфЭдкаТузик• 30 марта 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
100% так и будет. Он этого и добивается, чтобы автор полностью в его власти была, а он её униженную будет добивать.
Она ещё просто не осознала КТО рядом с ней.
Принцепесочка• 30 марта 2024
Не принижуйтесь, він того не вартує. Поважайте себе, навіть коли є сумніви, не дозволяйте йому відчувати себе царьом гори.
автор ГЛЮкоза • 30 марта 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Бив , чи що? Автор, є де жити і за що?
Хліб палив , мене міг вдарить , вдома кинуть чимсь,
автор ГЛЮкоза • 30 марта 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Він мене вже потоптав
Басноплетка• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Ну и скажите ему спасибо, вы сами знаете от кого избавляетесь. Абьюзер и манипулятор, надеюсь вам повезёт вырваться. Мне пока не повезло, притих, но я ему не верю больше
Невгамовна шахиня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Він ще і псих. Діти мабудь все бачать. Автор, скоріше розходьтеся , іншої поради і немає.
автор ГЛЮкоза • 30 марта 2024
Ответ дляБасноплетка
Він ще і гуляка
Він буде плювати мені в очі і казати дощ іде

Миззери• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Оформлює розлучення 😭😭😭😖 сказав я намагався полюбити але більше не покохаю тебе
Так бывает , никто гарантий не даст и от год прожитых вместе не зависит , может пройти в любой момент
Но желаю вам найти мужчину который будет любить вас всем сердцем и душой
Невгамовна шахиня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Він ще і гуляка
Ну і чого ви це все терпіли? Хоч зараз трохи очі відкрилися? Ну 100% діти це все бачать. Травмуєте себе і дітей з тим придурком.
автор ГЛЮкоза • 30 марта 2024
Ответ дляМиззери
Спасибо
Я уже забула як то коли тебе самі обіймуть скажуть що ти красива або люблю тебе
Принцепесочка• 30 марта 2024
Дайте собі час пережити то всьо, але не тримайте його, хай піз… ує в своє краще майбутнє без вас.
автор ГЛЮкоза • 30 марта 2024
Ответ дляПринцепесочка
Так і є
В нього вже все краще аніж у мене
Невгамовна шахиня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Так і є
В нього вже все краще аніж у мене
І у вас буде все добре, як він піде.
Принцепесочка• 30 марта 2024
І у вас все буде, але вже без нього. Зараз можливо вам здається що то трагедія. А з часом зрозумієте, що то все на краще
успокойте_Меня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Спасибо
То есть чувства ушли давно, значит, для вас это не новость. А решение о разводе принято только сейчас. И приняли его не вы, что очень зря.
успокойте_Меня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
И вы страдаете..за кем?
За деспотом? Какой любви вы от него ждёте, какой семейной жизни?
У вас давным-давно все закончилось. Вы семья только на бумаге.
успокойте_Меня• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Він мене вже потоптав
Вы дали согласие с собой это сделать.
И 9 лет терпите недостойное отношение мужа- урода.
успокойте_Меня• 30 марта 2024
Ответ дляПринцепесочка
Сто процентов!