Я така бойова• 30 марта 2024
Можно ли осветленных волос заменить тонировку краской тонирующей маской или
бальзамом?
Хомо_сапиенс• 30 марта 2024
Я не знаю точну відповідь на Ваше питання, але я тонуюся у перукаря. Скільки не пробувала тонуючі маски/ бальзами, то нічого не виходило (діє лише на кінці, на корні - ні). Все одно лишається жовтизна. Зате руки і обличчя гарно фарбує фіолетовим)). Так що якщо у вас свій сильний пігмент і світлий колір волосся, то лише професійне тонування в салоні допоможе. Або ходити курчатком)
Обстановщица• 30 марта 2024
Вообще-то можно. Но нужно понимать, что тонирующий бальзам придется подержать на голове до получаса, зависимо от производителя, а продержится он 2-4 мытья головы. Так что это не имеет смысла, разве что когда нет времени на покраску и нужно корни временно подкрасить.