Добрий день! Є необхідність допомагати родині в Україні. Отримую допомогу для біженців від Джобцентру. Чи не буде наслідків, якщо відправляти частину цих коштів від свого імені через RIA або Western Union членам своєї родини? Можливо хтось чув про таке або має власний досвід?
Odetta Furs• 30 марта 2024
ничего не будет! можете напрямую на карту евровую переводить или через вестерн- вестерн будет с проц на карту нет - пусть ваши родственники откроют евро карту
Odetta Furs• 30 марта 2024
Ответ дляСвята
Не рискуйте
зачем вы пугаете человека? мне переводили много раз и все у всех нормально
Ответ дляТеллы Нелля
На такой вопрос ответ в группе Юристы Германии для беженцев
Це не правда и в деяких джобах про це попереджають, так як гроші видаються саме Вам на прожиття, а не комусь, а переводячи гроші в іншу країну Ви порушуєте правила. І ще із за таких переказів зараз активно обговорюють перехід на картки без готівки в Баварії, до речі, вже азюль перевели, максимум 50€ на місяць можна зняти, все інше розрахунок картою, тому що для Німеччини східні біженці є великою проблемою саме в плані переказів свої грошей на батьківщину і як наслідок вивід цих грошей з бюджету Німеччини.