Галя із Дарниці• 1 час назад
Категорично не подобається подарована обручка (
Дівчата, сміх крізь сльози : отримала пропозицію та дорогу обручку з діамантами. На цьому хороші новини закінчилися, далі все не так : дизайн жахливий, розмір дуже великий, поміняти не можна бо куплена в іншій країні. Здати можна, мабуть, лише як лом чи є ще інші варіанти?
Галя із Дарниці
• 1 час назад
Ответ дляТигрЛьвович
Может дело не в кольце. Если у вас такие вопросы возникают, то значит между вами странные отношения. Я бы вообще не обратила на это внимание. Мне сделал предложение без кольца, внепланово, потом так были заняты документами и подготовкой к свадьбе, что забыли за обручалки перед загсом купили 2 обручалки за 60€ и все прекрасно, после свадьбы уже купили что я хотела
Я не хочу носити те, що мені категорично не подобається тому і створила тему. Ми обоє дорослі люди ( навіть дуже дорослі), те, що обручка мені не дуже подобається він знає, сподівається, що з віком мої смаки ще зміняться.
ВундерКІНГ• 1 час назад
Ответ дляМояХатаЗкраю
размер у ювелира можно изменить, дизайн в принципе тоже можно, но не обидится ли даритель)
Там россыпь, размер не изменить
ВундерКІНГ• 1 час назад
Ответ дляГаля із Дарниці
Він впевнений, що подарував шедевр
Поблагодарите, а на будщее показывайте чаще то, что вам нравится
Галя із Дарниці
• 1 час назад
Ответ дляВундерКІНГ
Там россыпь, размер не изменить
Я теж про це подумала. І з дизайном теж вже нічого не придумати (
ВундерКІНГ• 1 час назад
Ответ дляЛамборджини
Чоловік з яким ви плануєте одружитись не знає ваш розмір?
А что в этом удивительного? Он хотел сделать сюрприз и не стал спрашивать размер
ГонУрова дівка• 1 час назад
Я бы не сказала что мне не нравится, ну прикиньте как не приятно было бы. Можно просто не носить, будете обручалку носить. А это сохраните, это же память история, в целом же радостное событие для вас?
Organic• 1 час назад
Ответ дляГаля із Дарниці
Вы предложение приняли?
Мне сережки кого-то будущий муж подарил при непроколотых ушах, тоже обиду на него держать?)
Organic• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
Та похоже что нет, судя по тому как ноет про эту гайку на пальце)
Галя із Дарниці
• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
Більше недорозуміння, ми разом більше 5 років і тут раптово ця пропозиція і ця невдала обручка. Чесно кажучи, шкода коштів, вони йому дуже не просто дістаються. А очікуване ’ вау’ я не можу симулювати.
Галя із Дарниці
• 1 час назад
Ответ дляOrganic
Ви по собі судите? Ниття в моєму розумінні це щось інше.
Галя із Дарниці
• 1 час назад
Ответ дляOrganic
Вы предложение приняли?
Так, прийняла. Я розумію що це далеко не найважливіша річ в житті, але я людина дуже практична і звикла, що всі речі мають використовуватися.
Organic• 1 час назад
Ответ дляГаля із Дарниці
Ага, аж побежали ныть на форум
Галя із Дарниці
• 1 час назад
Ответ дляOrganic
Ага, аж побежали ныть на форум
Не нити, а радитися. Бо форум називається ’ Порадниця’.
Домашня Зюзя• 1 час назад
Ответ дляГаля із Дарниці
Думаю, що на це він і сподівається бо ще подарував комплект халатик+ комбінація 46 розміру ( я ношу 42
)
Ясно, то то я смотрю что кольцо, что упаковка - нафталин. А оказывается у вас и мужчина с таким же вкусом. Сочувствую.
ГонУрова дівка• 1 час назад
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну если недорозуміння, то тогда проблема не в кольце
Organic• 1 час назад
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну и все, приняли и хорошо.
У меня с серёжками будущий муж когда понял что облажал попробовал говорить про обмен)))
Галя із Дарниці
• 1 час назад
Ответ дляOrganic
Вы предложение приняли?
Мені більше смішно з цієї ситуації, а ще шкода грошей, які вже могли би бути сімейним бюджетом
Organic• 1 час назад
Ответ дляГаля із Дарниці
Форум называется советчица, независимо от языка. Попробуйте найти ’Порадниця’ в интерфейсе или правилах, и не надо пытаться натягивать сову на глобус, давно уже пора банить за то какое название
неДоЖиру• 1 час назад
класні у вас проблеми. Дай боже, щоб лише такі по житті були. Я без підйобу) Щиро рада)
Organic• 1 час назад
Ответ дляГаля із Дарниці
Не могли
ТигрЛьвович• 1 час назад
Ответ дляГаля із Дарниці
И что? Не носите, вас заставляют или вы уверены что это первое и последнее кольцо 😂
Ліплю вареники• 1 час назад
Ответ дляТигрЛьвович
В итоге какую носите?
короткопамятна• 1 час назад
Ответ дляГаля із Дарниці
Він впевнений, що подарував шедевр
Ну, можливо, це традиційна форма у них в родині, або в країні.
Тим більше, нічого аж такого дорогого в цій каблучці немає🤭
Ліплю вареники• 1 час назад
Ответ дляВундерКІНГ
Там россыпь, размер не изменить
Может сзади без камней
Галя із Дарниці
• 1 час назад
Ответ длянеДоЖиру
Щиро дякую за теплі слова. В мене і в самої крутиться фраза що ’ комусь і діаманти дрібні’.
Оля_с_киркою• 1 час назад
Ответ дляOrganic
Вы предложение приняли?
А как зовут Вас он хотя бы помнит? Баба и баба, Вы это или Маня Пупкина ему видимо все равно, не ноет, вот и хорошо.
Галя із Дарниці
• 1 час назад
Ответ дляДомашня Зюзя
Треба ж людині мати хоч якийсь недолік?
Галя із Дарниці
• 1 час назад
Ответ дляОля_с_киркою
Ви яд сьогодні ще не сціджували? Це перша порція?
Галя із Дарниці
• 1 час назад
Ответ дляЛіплю вареники
Может сзади без камней
Позаду нема каміння