Все питаю зарання• 30 марта 2024

Вагітна у 16 - Люда. Чи можно притягти до відповідальності?

Вчора випадково натрапила на це відео, минулі випуски не дивилася, дивилася колись по СТБ, коли були перші випуск.
Як це взагалі можливо??? Педофілія в чистому вигляді!!!!
І все це знімалося на це дивилось купа дорослих і потім їй фарбують волосся і залишають з цим збоченцем, абьюзером і просто виродком!!! І це Київщина!!!!

Що можно зробити щоб покарати і його і СТБ за бездіяльність і пропаганду педофілії? Петиція? Кіберполіція? Соцслужби? Показувати таке на тв???
І ми ще щось про рашистів говоримо, в мне просто шок!!!!
автор Все питаю зарання • 30 марта 2024
Хтось дивися?
Зоряний Шлях• 30 марта 2024
Она сирота?
Не любовница• 30 марта 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Хтось дивися?
Ссилку дайте
Не заздріть тьоті• 30 марта 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Хтось дивися?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3512291
Маю декілька думок• 30 марта 2024
Вы думаете юр.служба канала СТБ без знания законов, вот так просто и прямо сняли серию и выставили на всеобщее обозрение?
Не заздріть тьоті• 30 марта 2024
Ответ дляНе любовница
Ссилку дайте
автор Все питаю зарання • 30 марта 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
О, спасибі, не знала сто уже есть тема
Фима Собак• 30 марта 2024
Старая тема за сутки и второй раз с рашистами сравнивают
Безсовісна кума• 30 марта 2024
автор, вы знаете, что такое педофилия?
Не заздріть тьоті• 30 марта 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
О, спасибі, не знала сто уже есть тема
в топе висит
автор Все питаю зарання • 30 марта 2024
Тему закріваю, уже есть, ссилка више
Не любовница• 30 марта 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Та на передачу
Не заздріть тьоті• 30 марта 2024
Ответ дляНе любовница
Та на передачу
Пацака-задирака• 30 марта 2024
Питання про досягнення потерпілим від злочину, передбаченого статтею 155 Кримінального кодексу України, статевої зрілості вирішується в кожному конкретному випадку на підставі висновку судово-медичної експертизи, яка за таких обставин є обов´язковою.

Статева зрілість полягає в завершенні формування організму чоловіка чи жінки, коли статеве життя, а для жінок, крім того, запліднення, вагітність, пологи і годування дитини є фізіологічно нормальною функцією і не завдає шкоди подальшому розвитку організму.

При встановленні статевої зрілості враховується сукупність таких ознак: а) загальний фізичний розвиток; б) розвиток зовнішніх і внутрішніх статевих органів; в) для особи жіночої статі – здатність до статевих зносин, запліднення, виношування плоду, можливості народжувати і годувати дитину, а для особи чоловічої статі – здатність до статевих зносин та запліднення
Помаранчова душа• 30 марта 2024
Подивилася після першої теми. Ця дівчина сама насіла на мужика й хотіла завагітніти будь яким чином. Проблема йде з родини. Мати кинула її, ніхто толком не займався. Для чоловіка взагалі краще було кинути її.до вагітності
Крижана бурулька• 30 марта 2024
1.возраст согласия в Украине - 16 лет
2. педофилия - сексуальное влечение к лицам у которых не началось половое созревание (дети допубертатного и раннепубертатного возраста)
Помаранчова душа• 30 марта 2024
Навіть на берізку ставала, щоб завагітніти
дожену і ощасливлю• 30 марта 2024
Це капєц, куди дивились батьки тієї дитини.А дирекція школи ....Вчитель звабив 15річну ученицю.І він до цих пір працює з дітьми.Просто всім байдуже було
автор Все питаю зарання • 30 марта 2024
Ответ дляКрижана бурулька
1.возраст согласия в Украине - 16 лет
Їй 15 було на момент стосунків
Помаранчова душа• 30 марта 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Так він хіба зваблював? Наче навпаки
Гостра на язик• 30 марта 2024
Там ще питання хто жертва а хто абюзер.
Там дівчина не біла і пухнаста.
Хоча здається саме така скандальна передача це саме те чого прагнули = привернути увагу не тільки до підліткової вагітності а й до відповідальності за це.
На паровозе• 30 марта 2024
Я тоже в 16 связалась с 28-ми летним не понимания последствий. Я с ним просто общалась по интернету с 15-ти, не понимания что за этим всем стоит секс, со мной родители не говорили на такие темы. Потом так вышло что я лишилась жилья и пришлось жить с ним, он предложил помощь, а сам воспользовался и давил на постель, в таком насилии несколько лет прожила, даже бил. Слава мозгам хоть детей никогда не хотела, всегда предохранялась, так что забыла как страшный сон (хотя вспоминать всё равно мерзко). По закону возраст согласия с 16-ти лет, ему бы ничего не было
Забула що?• 30 марта 2024
Вона народила в 17 років, СТБ трохи все прикрасив.
Паспортний стіл• 30 марта 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Їй 15 було на момент стосунків
и что? Тут было куча голосовалок когда советчицы начали половую жизнь. Там чуть ли не с 12 лет
автор Все питаю зарання • 30 марта 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Так він хіба зваблював? Наче навпаки
Так, він розбещував дитину, прекрасно розуміючи що він робить, вона у сексуальному і побутовому рабстві перебувала, там любові менше ніж до кота, навіть їжі їй нормальної не купував
Безсовісна кума• 30 марта 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Їй 15 було на момент стосунків
у нее не было признаков полового созревания?
вы же о педофилии говорите
Ласковая_львица• 30 марта 2024
Смысла не будет.она привыкла к деструктивной жизни,адаптировалась и для нее это варик нормы
7_кг_рыбы• 30 марта 2024
Ответ дляЗабула що?
Как обычно..
дожену і ощасливлю• 30 марта 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Так він хіба зваблював? Наче навпаки
Серйозно?Їй 15 років на той момент було , який там розум, дурне дитя.А якщо до вас підліток почне залицятись, теж скажете , що вас звабили ?Мозок де в того вчителя
На паровозе• 30 марта 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
А мне мой так и говорил, что я шалава и разводчица его одурманила, потому что писала стихи и вела себя романтично. Он по сей день считает что я виновата, которой было 15-16, а не он, дядька в 30