парИла я парИла• 30 марта 2024

Самый вкусный торт

Какой торт самый самый, чтобы испечь дома? Кроме наполеона
ЛісАпетная• 30 марта 2024
Каждому свое. Из последних что пекла больше всего понравился Трюфель по рецепту с канала Ольги Матвей и Эскимо, тоже у нее есть, люблю еще Южную ночь, это все шоколадные торты. Графские развалины, если кто любит безе. Муж любит Наполеон и Сметанник, и вафельный со сгущенкой.

Форточка• 30 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Для тих хто нічого смачніше ніколи не куштував. Торт ссср
Наполеон спалив маскву, це має бути улюблений торт українців 🤣
На границе• 30 марта 2024
Я взагалі Наполеон не люблю, і не розумію його популярності, але смаки у всіх різні. Улюблений Медовик, Тірамісу, ще Королівський - від медовика він відрізняється меншою кількістю коржів і горіхами. Ще люблю бісквіти з фруктами - бісквіт, можна покупний, з творожно-сметанним кремом, і багато фруктів або ягід.
Залетна Я тут• 30 марта 2024
Ответ дляТантрический кекс
Ще одна дурня
Ну це точно не вам вирішувати (
ЛісАпетная• 30 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну це точно не вам вирішувати (
Так мы узнаем какой же торт по вашему мнению достоин внимания? Будем к нему любителей Наполеона приучать, а то они, бедные, вкусных тортов не ели.
Залетна Я тут• 30 марта 2024
Ответ дляЛісАпетная
Я їх ( тортів і пляцків) вмію випікати близько 50 видів, так як народилася і живу в західній частині України в нас це дуже популярно. Люблю різні, під настрій. І хоч мій Наполеон дуже смачний, найкращим я його точно назвати не можу.
Тюрюнь_Тюнь• 30 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Подскажите пожалуйста, а чем торт от пляцков (так же правильно?) отличается?

ЛісАпетная• 30 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну я тоже чего только не пекла, и для меня Наполеон тоже не самый любимый, но это ни разу не повод говорить, что люди, которые его любят не ели ничего вкуснее.
Шалена невинність• 30 марта 2024
Люблю чіз-кейк Нью-Йорк робити
Залетна Я тут• 30 марта 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Рецептом, складниками, формою. Пляцки це випічка родом з Польщі, переважно випікають в західних областях.
Залетна Я тут• 30 марта 2024
Ответ дляЛісАпетная
Написала я це тільки після коментаря, що пишу я ´´дурню’.
Завжди з рушником• 30 марта 2024
Для меня самый вкусный, хоть и самый простой, - просто вафельные коржи со сгущенкой.
Завжди з рушником• 30 марта 2024
Ответ дляЗубачистка
Шоколадний. Вчора на сьогодні пекла. В мене сьогодні ДН)
і в мене))
ГЛЮкоза• 30 марта 2024
Без выпекания, а-ля чизкейк
Україна понад усе!• 30 марта 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Гарний. Можете розкзати рецепт?
ГЛЮкоза• 30 марта 2024
Ответ дляТантрический кекс
Ще одна дурня
Пані купила біле пальто: не заважайте вигулювати
ГЛЮкоза• 30 марта 2024
Ответ дляЛісАпетная
Кстати да, мои любят обычную шарлотку и вафельный со сгущенкой.
Другие торты едят, но именно эти часто просят сделать
Тантрический кекс• 30 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
А її пальто брудне
Dоe• 30 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
вы и написали дурню, даже две две дурни в одном посте

Форточка• 30 марта 2024
Ответ дляDоe
І тоді ще полірнула наполеоном😁
Залетна Я тут• 30 марта 2024
Ответ дляDоe
Що б не написала, вас це не стосується жодним чином
Залетна Я тут• 30 марта 2024
Ответ дляФорточка
І тоді ще полірнула наполеоном😁
Я його не їм, від містить дуже багато жиру.
Dоe• 30 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
это не отменяет того что вы дурню написали. ссср чет к французкой кухне приплели
решили за всех какой торт им вкуснее
совсем обалдели
Залетна Я тут• 30 марта 2024
Ответ дляDоe
решили за всех какой торт им вкуснее
совсем обалдели
Ну ви не меньше обалділи вирішивши, що можете давати оцінку мною написаного. А торт популярний в ссср як і олів´є, тягнулися вони до прекрасного
Dоe• 30 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
и что что полулярный был?
Анонимус Я• 30 марта 2024
Ответ дляДокладальниця
Три шоколада - как он может быть бисквитным? Это же муссовый торт, классика...
Поєднання муссу та бісквітів,дуже смачний.
Бісквіт/мусс з чорного шоколаду/бісквіт/мусс з молочного шоколоду/бісквіт.
Білий шоколад додається в крем)
автор парИла я парИла • 30 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
І йому далеко до самого смачного. Торт для домашнього чаювання
Дело вкуса
Туфли в чешуе• 31 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Для мене найсмачніший, але його складно готувати за класичним рецептом
Туфли в чешуе• 31 марта 2024
Ответ дляОле Лукойе
Люблю медовик з чорносливом, меренговий рулет, чізкейк з полуничним конфі - загалом подобаються з кислинкою, тобто, має бути прошарок чогось фруктового або вишні. Чисто солодкі торти (наполеон, естерхайзі, тірамісу, празький) для себе б особисто не пекла ніколи
я тірамісу роблю с малиною - смачно і не солодко)
Туфли в чешуе• 31 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
яка ви неприємна і, дійсно, пишите дурню в квадраті