30 марта в 21:55

Виплати ВПО сім´я військовослужбовця

Дружини військовослужбовців, хтось отримав виплату ВПО після переоформлення,чи всім відмовляють враховуючи дохід чоловіка?!
Ласую колобками 30 марта в 22:05
Так сім´ї ж різні і зарплата військових теж різна
автор Криская 30 марта в 22:22
Різні,проте у більшості є дітки,мінімальне Гз розділити щонайменше на 3х членів родини виходить сума менше 9444
Тому хочеться дізнатися , що дійсно ,згідно постанови км 340 п 8 до доходу не враховуються бойові
Не гавкаю- но охраняю 30 марта в 22:33
Ответ дляЛасую колобками
Так сім´ї ж різні і зарплата військових теж різна
Ну какая угодно зп военного больше 9400
автор Криская 30 марта в 22:36
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ну какая угодно зп военного больше 9400
Зп розраховується на всіх членів родини,тому на 3х людей ну не як не 9444
из_под_тишка 30 марта в 22:37
Ответ дляКриская
Різні,проте у більшості є дітки,мінімальне Гз розділити щонайменше на 3х членів родини виходить сума менше 9444
Тому хочеться дізнатися , що дійсно ,згідно постанови км 340 п 8 до доходу не враховуються бойові
враховується все
Не гавкаю- но охраняю 30 марта в 22:37
Ответ дляКриская
Зп розраховується на всіх членів родини,тому на 3х людей ну не як не 9444
А тех кого двое?
Без детей все пролетают
автор Криская 30 марта в 22:44
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А тех кого двое?
Без детей все пролетают
Ну я думаю что перед тем как идти в Цнап люди читають какие категории могут переподаться на выплату, и категории людей без детей и инвалидностей ,к сожалению,там нет
автор Криская 30 марта в 22:45
Ответ дляиз_под_тишка
враховується все
Ви дізнавались,Вам де надали таку відповідь?
Не гавкаю- но охраняю 30 марта в 22:47
Ответ дляКриская
Ну я думаю что перед тем как идти в Цнап люди читають какие категории могут переподаться на выплату, и категории людей без детей и инвалидностей ,к сожалению,там нет
А если инвалидность и муж военный,то тогда жене оставят выплату,а мужу уберут?
автор Криская 30 марта в 22:49
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А если инвалидность и муж военный,то тогда жене оставят выплату,а мужу уберут?
Не знаю,я не питаю за випадки коли чоловік ВПО. Я питаю за свою ситуацію, чоловік в іншому місті,з нами не живе і не має статусу ВПО
автор Криская 30 марта в 22:51
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А если инвалидность и муж военный,то тогда жене оставят выплату,а мужу уберут?
Якщо рахувати гз чоловіка на 2х, то я думаю що так, залишать тільки дружини
Не гавкаю- но охраняю 30 марта в 23:43
Ответ дляКриская
Не знаю,я не питаю за випадки коли чоловік ВПО. Я питаю за свою ситуацію, чоловік в іншому місті,з нами не живе і не має статусу ВПО
В мене така ж ситуація як у вас. Тільки чоловік впо,але йому вони не так важливі як мені
автор Криская 30 марта в 23:53
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
В мене така ж ситуація як у вас. Тільки чоловік впо,але йому вони не так важливі як мені
Ви уже подавали заяву на продовження чи ні?
З інформації що надали в Цнапі: ви подавайтесь , а там як повезе....😞
Тиждень тому казали що всі справи сімей військовослужбовців вони відкладають окремо,чекають на можливі поправки до закону
Не гавкаю- но охраняю 31 марта в 00:15
Ответ дляКриская
Ви уже подавали заяву на продовження чи ні?
З інформації що надали в Цнапі: ви подавайтесь , а там як повезе....😞
Тиждень тому казали що всі справи сімей військовослужбовців вони відкладають окремо,чекають на можливі поправки до закону
Так подала.і сказали чекайте.як ви і описали 1в1
Ласую колобками 31 марта в 06:12
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ну какая угодно зп военного больше 9400
А якщо 5 дітей і віе виведений поза штат? Чи в учебці. Автор пише по краплині
автор Криская 31 марта в 09:10
Ответ дляЛасую колобками
А якщо 5 дітей і віе виведений поза штат? Чи в учебці. Автор пише по краплині
Поділитись своєю історією,Вам відмовили чи ні?Цікавлять конкретні ситуації, в яких відмовляють а в яких погоджують
автор Криская 31 марта в 09:12
Ответ дляЛасую колобками
А якщо 5 дітей і віе виведений поза штат? Чи в учебці. Автор пише по краплині
Я думаю з такими питаннями краще звернутись на гарячу лінію чи до ЦНаП, а не обсуждать мільйон варіантів тут
Ласую колобками 31 марта в 10:15
Ответ дляКриская
Я думаю з такими питаннями краще звернутись на гарячу лінію чи до ЦНаП, а не обсуждать мільйон варіантів тут
100%
renata2006 31 марта в 23:07
Ответ дляКриская
Різні,проте у більшості є дітки,мінімальне Гз розділити щонайменше на 3х членів родини виходить сума менше 9444
Тому хочеться дізнатися , що дійсно ,згідно постанови км 340 п 8 до доходу не враховуються бойові
9.444 на каждого работающего а не на каждого члена семьи . На детей не считайте
Любов -72ef 03 апреля в 09:46
Дохід військового не враховується. Єдине що треба так це довідку форми 5 на чоловіка
Татьяна-7aa0 08 апреля в 10:22
Доброго дня. Це точно? Бо я подала з початку березня, і мені відмовили, врахували дохід чоловіка. Хочу ще раз подати, закон же змінився
Татьяна-7aa0 08 апреля в 10:24
Ответ дляЛюбов -72ef
Дохід військового не враховується. Єдине що треба так це довідку форми 5 на чоловіка
Це точно? Бо я подала, на початку березня, і мені відмовили, врахували дохід, хоча в чоловіка тільки ставка, а в нас 3-х місячна дитина. Хочу подати наново, там же закон змінився