Изменено 30 марта в 22:27

Отекшие колени

У мамы колени отекли, сверху и снизу мешки. Не болит, но страшно? Из-за чего это может быть? К какому врачу лучше пойти?
Агент Пинкертона 30 марта в 22:26
А з серцем як?
Аленький носочек 30 марта в 22:26
Як один з варіантів -серцева недостатність
автор Кіна не буде 30 марта в 22:26
Ответ дляАгент Пинкертона
А з серцем як?
Нормально, УЗИ,кардиограмма в норме
Агент Пинкертона 30 марта в 22:27
Ответ дляАленький носочек
Як один з варіантів -серцева недостатність
Теж про це подумала .... В дяді мого так зараз..
Агент Пинкертона 30 марта в 22:27
Ответ дляКіна не буде
Нормально, УЗИ,кардиограмма в норме
Перевірте в іншого лікаря може
автор Кіна не буде 30 марта в 22:31
Ответ дляАгент Пинкертона
Перевірте в іншого лікаря може
Добре!
Пампушечка 30 марта в 22:33
Покажіть фото
автор Кіна не буде 30 марта в 22:35
Ответ дляПампушечка
Покажіть фото
автор Кіна не буде 30 марта в 22:35
Это уже давно, она просто не говорила. Работа сидячая всю жизнь, тяжело вставать, когда долго сидит
Пампушечка 30 марта в 22:38
Ответ дляКіна не буде
фото
А що саме робили окрім кардіограми?
автор Кіна не буде 30 марта в 22:43
Ответ дляПампушечка
А що саме робили окрім кардіограми?
УЗИ, анализы
Хома з пастою 30 марта в 23:13
Гіпертонія є?
При гіпертонії іноді призначають антагоніст кальцію, при прийомі якого може виникати такий побічний ефект, як набряк.
Хома з пастою 30 марта в 23:18
Є такий аналіз - маркер серцевої недостатності - NT-proBNP (Натрійуретичного гормону (В-типу) N-кінцевий поліпептид). В Сінево код 1130.
никитончик 30 марта в 23:36
Вашій мамі треба до ревматолога сходити, бо проблема з суглобами дає такий набряк
Пампушечка 30 марта в 23:48
Ответ дляКіна не буде
УЗИ, анализы
Узд серця? Суглоби не перевіряли?
автор Кіна не буде 30 марта в 23:58
Ответ дляХома з пастою
Гіпертонія є?
При гіпертонії іноді призначають антагоніст кальцію, при прийомі якого може виникати такий побічний ефект, як набряк.
Ні,тиск в нормі
автор Кіна не буде 30 марта в 23:58
Ответ дляХома з пастою
Є такий аналіз - маркер серцевої недостатності - NT-proBNP (Натрійуретичного гормону (В-типу) N-кінцевий поліпептид). В Сінево код 1130.
Дякую!
автор Кіна не буде 30 марта в 23:58
Ответ дляникитончик
Вашій мамі треба до ревматолога сходити, бо проблема з суглобами дає такий набряк
Дякую велике!
автор Кіна не буде 30 марта в 23:59
Ответ дляПампушечка
Узд серця? Суглоби не перевіряли?
Так, серця. Суглоби - ні
Пампушечка 31 марта в 00:15
Ответ дляКіна не буде
Так, серця. Суглоби - ні
Якщо з серцем все добре, тоді можлива проблема з суглобами. В мене таке було від надмірного фізичного навантаження бо є внутрішні проблеми і таке навантаження не варто робити. Робила мрт для діагностики
автор Кіна не буде 31 марта в 00:19
Ответ дляПампушечка
Якщо з серцем все добре, тоді можлива проблема з суглобами. В мене таке було від надмірного фізичного навантаження бо є внутрішні проблеми і таке навантаження не варто робити. Робила мрт для діагностики
Дякую, пійде до ревматолога