Агент Пинкертона• 30 марта 2024

Вагітність коханки

Як чоловіки себе зазвичай поводять, коли дізнаються що коханка вагітна? Пропозиція аборту-це зрозуміло, а от коли приймається рішення залишити дитину? Поділіться своїм досвідом
Директор Пляжу• 30 марта 2024
Пофиг. С такими не живу

Примарочка• 30 марта 2024
Я думаю, можливі різні сценарії. Від аборту до життя на дві сім’ї.
Повелитель бітка• 30 марта 2024
Знаю двух, тітки чоловік послав коханку, сказав він пас, хай подає в суди. І їй прийшлось робити аборт, бо сама була вже з двома.
І на роботі колеги гуляли, вона вирішила його розвести з дружиною , завагітнівши. Цей принц, ускакав у Польшу на заробітки, то так і не з´явився за 8 років))) Жінка його теж туда переїхала відразу.
До ціх подій про обох думала, що нормальні мужики.
Квітка Миру• 30 марта 2024
Сливаются
Дідова баба• 30 марта 2024
Одружився, разом 21 рік. Про першу сім´ю і не згадує
Повелитель бітка• 30 марта 2024
Коханки повинні знати, що вони будуть коханками, поки безпроблемні. Є виключення з правил, але ці виключення мають малий відсоток. Це як Попелюшка вийде заміж за принца.
Повелитель бітка• 30 марта 2024
Ответ дляДідова баба
І дітей не згадує?
Пацан к успеху шел• 30 марта 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Попелюшка була зі знатної родини взагалі-то)
Дідова баба• 30 марта 2024
Ответ дляПовелитель бітка
І дітей не згадує?
Вже ні. Його дочка ображала нашого сина. Але я не прям коханка, що влізла в сім´ю. Вони були ще одружені, але вже не жили разом. Вона сподівалася на його повернення. А він її ніколи не любив

ЖующаЯКонфету• 30 марта 2024
Мой любовник очень настаивал, чтоб я ему родила девочку. Собирался ’помогать’ . Как-то задержка пару недель была. Я себе на ..опе все волосы выдрала, а его от счастья распирало просто.
Что в той голове, только тому мужику и известно

Отношения перешли в дружеские пару лет назад. До сих пор мне с обидой вспоминает, что я не захотела от него родить
Повелитель бітка• 30 марта 2024
Ответ дляДідова баба
Боже, яке чмо. З жінкой розвівся, то його діло. А от, що до своєї дочки так поставився то фу.
Повелитель бітка• 30 марта 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Так, ви праві)
Пасхальний тролік• 30 марта 2024
разные мужчины по-разному себя ведут
логично?
Дідова баба• 30 марта 2024
Ответ дляПовелитель бітка
То дочка чмо. Бити й ображати однорічну дитину. А до неї погано ніхто не ставивився.
Пасхальний тролік• 30 марта 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
сказку никто не читал, что ли?
Золушка была аристократка
После шести ни-ни• 30 марта 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Не все любовницы беспроблемны
Белая котичка• 30 марта 2024
Знаю, рожали. Детям уже 18-25.
Молчавочка• 30 марта 2024
Так і не поняла, хто ж автор у цій санта барбарі 🙄

Казанова, жінка, чи коханка ?

В когось є версії ?
Шалена невинність• 30 марта 2024
Ответ дляМолчавочка

Казанова, жінка, чи коханка ?

В когось є версії ?
Сусідка, мабуть))

Грамотний хвіст• 31 марта 2024
Ответ дляДідова баба
Ви хоч якусь літературу почитайте про дитячу психологію. Бо як ваш підросте, народите ще одного, а ситуація повториться, тоді свого також з дому випхаєте чи все таки будете розбиратись з позиції дорослого?
Дідова баба• 31 марта 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Не повториться, бо я виховую свого сина гідною людиною, не ображати людей, тварин.
Грамотний хвіст• 31 марта 2024
Ответ дляДідова баба
В год? Подождите еще, когда у ребенка появится своя точка зрения на определенные ситуации. Если это ваша тема сегодняшняя про обиду на 8 летнего ребенка, то даже не знаю как вы можете воспитать ребенка достойно, если сами застряли на уровне того же ребенка.