Yegonyashka• 31 марта 2024

Вот лишат нас света и воды, а дальше что?

Зе поувольняет своих приближенных, они посваливают послами/друзьями/дипломатами и т.д. А мы шо??? Друзі, зарядіть телефони та павербанки, поки є можливість!

Є інформація, що будуть бити по критичній інфраструктурі
ㅤ
➡Підписатися

@smolii_ukraine
Mellisa• 31 марта 2024
Ответ дляJave
На того за кого проголосують люди на ВИБОРАХ... ваш презЕдент уже знищив країну він вже проявив свої здібності повчився на нас
Надо же, а я все думала, что пуйло Украину уничтожает. А вот оно что, это Зеленский ракеты запускает и Бучу и Мариуполь, а так же другие города стирает с лица земли
мульти1• 31 марта 2024
Ответ дляLena24101987
Його не треба було вибирати- ОТ ЩО!!!!
Треба було увімкнути мізки, а не -хоч поржОм
Тепер все! Коней не змінюють!
Ми спочатку з гімна щось витягнемо і ліпимо з нього героя, а потім дивуємося, що не ліпиться АЛМАЗІК
В цивілізованому світі дивляться на навчання кандидата, реформи що провів коли був образно депутатом. Що зробила його партія, сімʼя і т.д
А у нас моє улюблене-безкоштовна буде медицина і навчаннч-голосуйте!
А потім знов не ліпиться….
За всю історію України у нас був хоча один нормальний політик? Хто
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 31 марта 2024
Ответ длямульти1
Значально нужно было понимать, что у нас нет никакой возможности отбиться от росии и не страдать херней
У таких, як ви, завжди є шанс поїхати в росіюшку. А ми вже якось поборемося, і без світла, і без води.
мульти1• 31 марта 2024
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Таким як ви є шанс поїхати в Європу
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 31 марта 2024
Ответ длямульти1
Таким як ви є шанс поїхати в Європу
Я дома залишаюся
Jave• 31 марта 2024
Ответ дляMellisa
Удалено администрацией...
Краденые абрикосы• 31 марта 2024
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
вы правда думаете,что за два года можно было настроить столько же военных заводов,как в россии?
Ольга-f5e3• 31 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Міняти на Пу? Чи на кого?
Jave• 31 марта 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
За два роки можна дуже багато чого зробити..
cheryl• 31 марта 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Проте можна було б по границях понаставляти ’зубів дракона’, то ж і Каховку з Енергодаром за один день вже б не здали???

Чи теж треба заводів???
Jave• 31 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Міняти на Пу? Чи на кого?
На кім чен іна
Ольга-f5e3• 31 марта 2024
Ответ дляJave
На кім чен іна
Краще на Макрона
scandi• 31 марта 2024
Ответ дляСонная Сова
К чему хз, но вон русскую подтащил зеленский к кормушке своей и не могу понять чего он кучу людей уволил, так то в случае чего они и так сбежать могут. Вряд ли он их уволил за ’ошибки’ в управлении.
А те, що зе і його компанія - зовсім не проукраїнські, це здається вже всім ясно як білий день. На жаль, у нас вороги і зовні, і всередині. Ті, кому Україна - це кістка в горлі.
Нічого, вистоїмо!
мульти1• 31 марта 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
На дороги купа грошей зато є
Краденые абрикосы• 31 марта 2024
Ответ дляcheryl

Чи теж треба заводів???
что сделают зубы дракона против ракет?
Jave• 31 марта 2024
А у мене питання до адептів, ’боневтіка не треба змінювати бо немає на кого’ це подоляк вам так розповідає чи чому вирішили, що уряд національної єдності гірше ніж неуч з комплексами наполеона?
Краденые абрикосы• 31 марта 2024
Ответ длямульти1
На дороги купа грошей зато є
сколько денег в цифрах потрачено на дороги?
Jave• 31 марта 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
1.5 млрд грн на говномарафон, 10 млн грн на Євробачення, 15 млн грн на кайданки, 300 млн грн в 2023 на фінансування партій
KrupinkaSs• 31 марта 2024
Ответ дляJave
З 2014 теж можна було багато чого зробити.
Jave• 31 марта 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Можна.. і робили багато поки ви неуча не привели до влади у 2019
Ночка_темная• 31 марта 2024
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Удалено администрацией...
Немає звірств до тих хто підлизує опу хуйлу та водить діток без проблем на уроки о важном та інше.Чи там можна спокійно вивісити український прапор, говорити що Путін хуйло, що Донецьк це Україна а не парашія, мати родичів що воюють за Україну та гордитись цим, та багато іншого.Колаборантів та підспівуючих їх може і забезпечать ’без зверств’.І то не всіх.
Краденые абрикосы• 31 марта 2024
Ответ дляJave
на дороги сколько я спросила,вы ж про дороги начали
olya8385• 31 марта 2024
Ответ дляJave
Що за уряд такий, олігархи?
KrupinkaSs• 31 марта 2024
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Jave• 31 марта 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
А ті цифри на інші НЕПОТРІБНІ зараз витрати чому вас не влаштовують? До речі ви до сих пір не навчились користуватись функцією пошук в гуглі, інтернет в широкому доступі вже більше 20 років..час освоїти важливий навик
Jave• 31 марта 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Удалено администрацией...
Краденые абрикосы• 31 марта 2024
Ответ дляJave
Да просто цифры,что сложного? Без переходов на личности,советов и тд,просто одну цифру написать
Сонная Сова• 31 марта 2024
Ответ дляscandi
Нічого, вистоїмо!
В том то и дело не выстоим если влада не за нас, вы сами подумайте, слив инфы русне, палки в колеса при поставке оружия и прочего военного оборудования, тупые приказы командованию после которых много смертей.Это малая часть проблем которые у нас уже цветут и пахнут, ждунов во власти хватает но их никто не ловит и не наказывает
Jave• 31 марта 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Самі шукайте, ніхто вам нічого не винен.. на все добре..якщо вам не вистачає, навіть не знаю чого, щоб знайти цю інформацію то навіть якщо її вам тут дадуть вона для вас буде марною
Сонная Сова• 31 марта 2024
У меня уже вообще впечатление что изначально слить хотели сразу, но что то пошло не так и теперь просто Украину выматывают и обескровливают что бы не брыкались чуть что.