Зе поувольняет своих приближенных, они посваливают послами/друзьями/дипломатами и т.д. А мы шо??? Друзі, зарядіть телефони та павербанки, поки є можливість!
Є інформація, що будуть бити по критичній інфраструктурі
ㅤ
➡Підписатися
@smolii_ukraine
ㅤ
➡Підписатися
@smolii_ukraine
Nathalie27• 31 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Що конкретно Ви вкладаєте в це поняття?
Nathalie27• 31 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Національні еліти, починаючи з Кучми і закінчуючи порошенком. У кого в Україні є бізнес та інші інтереси
«Національні еліти» і без формальних процедур мають вплив у владі