Yegonyashka• 31 марта 2024

Вот лишат нас света и воды, а дальше что?

Зе поувольняет своих приближенных, они посваливают послами/друзьями/дипломатами и т.д. А мы шо??? Друзі, зарядіть телефони та павербанки, поки є можливість!

Є інформація, що будуть бити по критичній інфраструктурі
ㅤ
➡Підписатися

@smolii_ukraine
Ruovet• 31 марта 2024
Ответ дляНочка_темная
Немає звірств до тих хто підлизує опу хуйлу та водить діток без проблем на уроки о важном та інше.Чи там можна спокійно вивісити український прапор, говорити що Путін хуйло, що Донецьк це Україна а не парашія, мати родичів що воюють за Україну та гордитись цим, та багато іншого.Колаборантів та підспівуючих їх може і забезпечать ’без зверств’.І то не всіх.
Удалено администрацией...
Lena24101987• 31 марта 2024
Ответ дляlilu1990
При чому тут мова. Краще би ті політики були прихильниками залишити ядерну зброю і послати дорогих партнерів накуй коли ті сказали розпиляти літаки.
Ну все ясно з вами
Давайте, колотіть сотий майдан. Вам допоможуть
Під шумок зайде «безкоштовна медицина/освіта/НЄТ ВАЙНЄ» на тому й все..
Jimson• 31 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Под вышесказанным подписываюсь. В этом случае мы бы не узнали, что значит масштабная война на своей территории.

Что могу сказать в оправдание наших гениев дальновидности, если оно, конечно возможно.

Сильное давление со всех сторон, в том числе и от тех, кого сейчас принято называть ’партерами’ и ’союзниками’.

Карманные преференции. Говорят, два срока Кучмы - благодарность за слив ядерки и стратегической авиации.

Привычка Кравчука выполнять указания из центра, он всю жизнь делал именно так. Поступить по другому не смог, сбой алгоритма.

А теперь напишу то, что писать не положено. Вспомните, каким образом Украина получила независимость в 1991 году?
frumoasa17• 31 марта 2024
Ответ дляJave
Вибачте, але ви дурню пишети. Чисто математично..ви упускаєте той факт що росія також втрачає доросле чоловіче населення.. при тому в 3-4 рази більше..
Оркастан може втратити в цій війні кілька мільйонів чоловіків. З ними нічого не буде, а для України це катастрофа.
Ось збираються мобілізовувати вік 25-26. В Україні цих хлопців 200 тисяч +/-, в раші 1.5 мільйони. Хто закінчиться швидше?
Ruovet• 31 марта 2024
Ответ дляsukeviciene
Так, может, зверства всё же есть? Просто Вы не сталкивались?
Удалено администрацией...
poni tozhe koni• 31 марта 2024
Ответ дляJave
1.5 млрд грн на говномарафон, 10 млн грн на Євробачення, 15 млн грн на кайданки, 300 млн грн в 2023 на фінансування партій
Удалено администрацией...
Ruovet• 31 марта 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Це називається вести дипломатію. Чи рашка десь дінеться? Випарується з карти світу? Тут варіант або дружити або вести хитру дипломатію або воювати. Зе вибрав воювати.
Удалено администрацией...
Piracanta• 31 марта 2024
Ответ дляAmazingLady
Надо было головой думать когда шапкокрадв Енакиевского выбирали
Головой надо было думать ещё в 1991 году. Когда одна часть страны кричит ’Россия’, а вторая ’Европа’, то это путь к упадку и регрессии. И при этом Россия и Европа каждая тянет к себе, буквально разрывая по частям страну.
Jave• 31 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
А як ви порахували що росії 1.5 млн а в нас 200 тис??
У нас до війни народжувалось 280 тис дітей, нехай м/ж 50%/50% .. 25,26 та 27 років отож приблизно 450 тис людей..
Далі стосовно русні, їх в 4 рази більше ..ну значить їх близько 1,5.
Є правила війни, що сторона яка нападає втрачає в 3-4 рази більше людей..а щоб перемогти, то треба щоб перевага була в 6-7 разів більша, я до того що знищити Україну росія точно не може. Якщо нас чекає доля парагваю 2, то росія також буде парагвай 3
Jimson• 31 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
Если поток эмоций из марафона разбавить чайной ложечкой логики, картина очевидна.

Математика - тетка строгая и не всегда справедливая.

Наши политики (крутелики) вспоминают о ней только тогда, когда нужно взвесить килограммы бабла и разделить его на число чемоданов.
cheryl• 31 марта 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
что сделают зубы дракона против ракет?
Зараз вже нічого. А 24.02.22 може б орки не знайшли б на атомну? Чи в Каховку вже 24-го???

І Дніпро ГЕС чому ж досі без ППО?
frumoasa17• 31 марта 2024
Ответ дляPiracanta
А как же Парагвай до сих пор существует? Как они возродились без мужского населения?
Тому що в ті часи і після ще народжували якось.
Зараз коефіцієнт відтворення населення 0.7 і він буде зменшуватися, даю 99% що буде. Для того, щоб зростало потрібно не менше 2.1. Українки і до війни не особливо народжували. Він був 1.5. Зараз виїхали молоді жінки, дітей вивезли не менше 2 мільйонів, чоловіки гинуть. Хто відтворить фізично націю?
dreamsunny• 31 марта 2024
Тільки повернулися зі столиці. Була вражена як вночі сяє місто, мов новорічна ялинка. Не тільки зовнішні освітлення , а ще безліч гірлянд на вулицях. При цьому влада розповідає, що великих ушкоджень зазнала енергетична інфраструктура, через це відключення світла. Це відбувається в той час, коли моє рідне місто повністю у темряві. У людей немає світла, води і тепла. ДТЕК відповідає, що світло з´явиться, коли дозволить укренерго....
Seehund• 31 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Я не казала ставати другою Білоруссю. Я кажу що не довіряю баченню і сприйняттю ситуації яке демонструє зеленський.
В этой ситуации, если западные страны не одумаются, 2 выхода, что бы война закончилась: капитуляция или переговоры с отдачей части земель, что по факту наверное будет одно и тоже. Я думаю рашка захочет по максимуму откусить, когда ещё така возможность предоставится.
poni tozhe koni• 31 марта 2024
Ответ дляdreamsunny
в прошлом году Киев ( мой район) по 16-18 часов без света был.
И это продолжалось достаточно долго.
потом случилось чудо чудное.
Электроэнергию будут нам продавать еще в тридорога. Наши же упыри
frumoasa17• 31 марта 2024
Ответ дляJave
Є графіки демографії, де розбиті по віку. Подивилась кожну країну.
Вік 25-26 це кінець 90-х це демографічна яма тоді була. Я 93 року і тоді теж вона була.
У України буде сильніше відчуватися втрата населення, ніж у них.
мульти1• 31 марта 2024
Ответ дляLena24101987
Були!!!!!!
Їх були тисячі нормальних, але ж вони 100/ були проукраїнські !!!!
А кому вони такі «провінційні» треба, правда ж ?
Я все життя розмовляю українською. Знаєте скільки разів я чула, що я селючка?!
Повертаємося знову до мого допису -обіцяє нехай і розмовляє російською і ніхто не спитав-ей, чекай, що з мовою? Ти що, її не знаєш?
Бо ми самі її не підтримували, своє, українське!!!!
Хто це
Jimson• 31 марта 2024
Ответ дляPiracanta
Управлять таким кораблем - задача нетривиальная и чрезвычайно сложная. К сожалению, капитанов больше всего на свете интересовала ’заработная плата’, скажем культурно, и создание рая на земле для родных и близких людей.

Что касается Европы, нужно отчетливо осознавать, что это храбрый и сильный союзник, готовый в любое время защитить нас от всех мыслимых угроз и опасностей.

’не смыкая очей, не считая потерь’
СhanelKa• 31 марта 2024
Ответ дляPiracanta
Дали самі легші умови для отримання ПМЖ
Серйозно, навіть зараз так
Сама дешева електроенергія на материку $0.056 за кіловат ( нам це не грозить )
Дуже багато експорту в рашку мʼяса ( тієї ж яловичини ) нам теж це не грозить
Ще помирились з Болівією і багато їх переїхали в Парагвай ( нам то теж не грозить )
Niffler• 31 марта 2024
Ответ дляAmazingLady
И это тоже.
Jave• 31 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
У них втрати в 3-4 разі вищі чим наші, тому втрату чоловічого населення будуть відчувати однаково дві країни, інше питання що у нам 4.5 млн людей виїхало до Європи, ( із не прифронтових міст, я не говорю про людей які лишились житла) нє ну коли ще шанс випадав тобі платять за те що ти нічого не робиш..так втрату тих людей економіка буде відчувати
Jimson• 31 марта 2024
Ответ дляdreamsunny
Зеленую команду совершенно напрасно считают глупой и неспособной к обучению. Главную ошибку кровавого тирана Януковича, бунт в столице, они повторить не хотят. С точки зрения самосохранения, их действия достаточно продуманны.
Jave• 31 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
Ось графіки.. виявляється у 2000 році народжуваність була 380 тис.. то про яку яму ви там говорили?
Jimson• 31 марта 2024
Ответ дляSeehund
’если западные страны не одумаются’

Скажите, пожалуйста, какое значение вы вкладываете в слово ’одумаются’? Тут без подколок, интересует развернутый ответ.
poni tozhe koni• 31 марта 2024
Ответ дляJimson
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 31 марта 2024
Ответ длямульти1
Значально нужно было понимать, что у нас нет никакой возможности отбиться от росии и не страдать херней
Так і не страдайте .
Jimson• 31 марта 2024
Ответ дляJave
’У них втрати в 3-4 разі вищі чим наші’

Каким образом во время контрнаступления возможно такое соотношение потерь?

Думаю, что реальные данные вообще засекречены, догадаться о них можно только по ’косвенным уликам’
Jave• 31 марта 2024
Ответ дляJimson
’У них втрати в 3-4 разі вищі чим наші’

Зараз вони наступають ми в обороні, наступаюча сторона завжди втрачає більше..
Piracanta• 31 марта 2024
Ответ дляJimson

’не смыкая очей, не считая потерь’
Храбростью и отвагой отличается не только Европа, а и наши заокеанские ’стратегические союзники и партнёры’. Те нам так помогают, как родным. Зелёнкой смазывают переломы рук и ног, старые костыли иногда дают, только не разрешают ими отмахиваться и рассказывают, что они с нами навсегда и в горести, и в радости.
Milanaher• 31 марта 2024
Ответ дляJave
Звісно. Але мабудь потрібно, ще враховувати їх переваги в повітряному просторі. Вони мають більше переваг, то і співвідношення втрат, може бути іншим.