Отчебучкина• 31 марта 2024
Черги в туалет, вам це не набридло?
Дівчата, а вам не набридли постійні, кілометрові черги в туалет? Невже всім байдуже? Я розумію, що зараз це далеко не найважливіша проблема. Але ж це не повинно заважати, хоча б обговорювати її! Як на мене, проблема вирішується дуже просто. Збільште площу жіночих вбиралень! І все. За фізіологією, жінки, проводять у кабінці більше часу, ніж чоловіки. Пояснювати чому, думаю, не треба.Тому і черги. Але всім пофіг. А мені, як жінці з хронічним циститом, не пофіг. Я терпіти можу, але дуже обмежений час. Не тому, що не хочу. Не можу. А у черзі можна провести і 5 хвилин, а можна і 20! І що робити мені та людям зі схожими проблемами? Просити пропустити? Так не всі мають таку можливість, хтось теж ледве терпить. І що робити? В мене була ситуація, що я просто всцялась🙈 Ніхто не пропустив, черга дуже повільна, а організм не стримав. Добрі люди допомогли,дали кофтинку,серветки. Але ситуація... Дуже багато разів рятувала урологічна прокладка. Але в чому я ,та люди зі схожими проблемами винні? Ні в чому. Але страждаємо.
Знаю, що тема дуже делікатна, але мовчати не можу. Накипіло. Пишите що думаєте. Всім миру та добра❤️
Нічна ненажера• 31 марта 2024
Ну так остальные тоже ссать хотят.думаю,если прям проблема,то не дожидаться до ручки,а по часам ходить,или подойти к людям и сказать,что у вас энурез,пропустят
Бурундучиха• 31 марта 2024
Я помню была ночью в баре и там была огромнейшая очередь в туалет. Я понимала, что щас случится горе и я просто не выдержу. Благо там местность была лесная и я побежала за деревья. Если бы не деревья и ночь, это был бы капец
Нічна ненажера• 31 марта 2024
Ответ дляБурундучиха
Что за бред?люди вполне пропускают,кроме какой то сумасшедшей бабки в поликлинике.а так никогда не встречала,чтоб если срочно в туалет не пропустили
Всюди влазю• 31 марта 2024
я не бачу черг ,ні вдома ні на роботі).В тц теж нема ,іноді в маці буває, але хв на 5 .Де ви так страждаєте ?я останній раз чергу бачила в клубі
Отчебучкина
• 31 марта 2024
Ответ дляНічна ненажера
так в тому і проблема, не всі люди можуть пропустить, комусь теж терміново треба. Я просиоа пропустить, бо не можу терпіти,будь ласка. Ніхто не пустив🤷♀️ Ну і стався конфуз..
Нічна ненажера• 31 марта 2024
Ответ дляОтчебучкина
Вот в это я не поверю,что не пропустили
СкумбріяП8• 31 марта 2024
у нас вообще проблема общественных туалетов. У нас в центре не во все кафе можно зайти и бесплатно сходить, не пускают или надо заказать кофе ...а если нет денег? обоср@ться? у меня был случай, беременная шла по улице и приспичило...утро...7 утра...шла в храм на службу...все закрыто! пришлось искать гаражи...в магазине не разрешили...в аптеке тоже отказали...почему нет туалетов /кабинок около остановок, это же удобно! За бесплатные промолчу, они у нас в таком состоянии, что можно провалиться в ту дырку и параллельно проблеваться от ароматов..
И да, женских кабинок должно быть в 2 раза больше, согласна. И цена не 10 грн в центре города...иногда нет у человека денег...те же пенсионеры...дети...
Отчебучкина
• 31 марта 2024
Ответ дляНічна ненажера
Вот в это я не поверю,что не пропустили
ваше право, доказів в мене нема)
ПоЗиТиВнАя• 31 марта 2024
Ответ дляdulenok
Я в таких экстренных случаях иду в мужской.:)
И я. Но мужу стыдно за меня. А я всегда такая была
Живчик-счастливчик• 31 марта 2024
Ми всі люди, запитали би без черги пройти, чи в чоловічий, чи для інвалідів... Чи вам просто треба про щось на форумі поговорити?
Слава Українi• 31 марта 2024
Ответ дляОтчебучкина
П где это такие очереди и не пропустили?
ПоЗиТиВнАя• 31 марта 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Ну, беременная я тоже как-то только до гаражей добежала, хорошо, что они там были
Мама Карло• 31 марта 2024
То не дотерплюйтесь до того, що вже не в моготу..)
Ідіть трошки раніше….
Отчебучкина
• 31 марта 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Без черги мене не пустили, а в чоловічий посоромилася... ну і рішення тоді треба було швидко приймати, а в мене була паніка)
Душка-свекрушка)))• 31 марта 2024
Меня в детстве в школе не выпустили в туалет, и я уписялась, скоты учителя,травма потом на годы
Творю чудеса• 31 марта 2024
Я думала зранку черга в туалет, коли всім членам родини треба одночасно вмитися, та піти до роботи-школи :)
А тут така проблема.
Я вже і не пам´ятаю, коли в востанне прям в черзі в туалет стояла, мабуть на заправці і то вона швидко розсмокталась
А тут така проблема.
Горлаю зрання• 31 марта 2024
Ответ дляГолена блондинка
Може ходити в кабінки для інвалідів.
А если кабинки для инвалидов тоже заняты? Да и не везде они есть
Отчебучкина
• 31 марта 2024
Ответ дляТворю чудеса
А тут така проблема.
Чесно, не бачу нічого смішного. Сподіваюсь, вам не прийдеться так осоромитись перед людьми..
Творю чудеса• 31 марта 2024
Ответ дляОтчебучкина
Як осоромитись? Обмочитись? Якщо сильно припече, то попрошусь пропустити в черзі, або піду в чоловічий.
Ще петицію складіть про більше туалетів
Чумацький Шлях• 31 марта 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Я прошу прощения
Может, это глупо для кого-то звучит
Но никогда из дома не выйду, не сделав дело
Ни разу в жизни такого не было, по крайней мере с подросткового возраста точно, мне уже за 30 )
Пару раз до этого было такое, что приспичивало в самый абсолютно неподходящий момент
Это жутко неудобно, становишься зависимым от туалетов, негигиенично, реально противно ходить в общаковые туалеты 😐 Особенно когда длинная одежда, пальто например, джинсы, всё это обметает полы, каждый раз в стирку - ну это ж треш, серьёзно
С тех пор приучила организм ходить до выхода из дома
Это вполне реально, пару месяцев и режим дня, питания
Либо если прям срочно надо куда-то утром, в 6 утра, то не ем, просто чай
Но такое бывает очеень редко, почти никогда
Так что...
Ну а пописать - то как бы вообще без проблем, спокойно терплю
Может, это глупо для кого-то звучит
Так что...
Отчебучкина
• 31 марта 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Я прошу прощения
Может, это глупо для кого-то звучит
Так что...
Может, это глупо для кого-то звучит
Так что...
Вам пощастило, що можете без проблем терпіти. А є люди які не можуть. Ось, схотілося в туалет, а через хвилин 30 вже все..організм робить все без дозволу. І йому без різниці, в унітаз чи в штани...