31 марта в 21:00

Як запобігти сильним набрякам під час вагітності

У мене зараз почався 5 місяць.
Набряки у мене були і до вагітності, зараз також проявляються.
Набрякають ноги.
Багато ходжу, багато пʼю води, але вони все одно є.
Чи можу я зараз якось запобігти набряканню на високих термінах? Бо дуже цього боюсь, не влазити у взуття і тд.
Можливо є якісь дієві поради
dorik 31 марта в 21:05
Мені здається,що це залежить від здоров´я. У вас нирки здорові?
В мене взагалі не було набряків. Думаю,вам у лікаря краще запитати
JENYABEST 31 марта в 21:05
Как по мне много пить это не то.
Проконсультируйтесь с гинекологом он вам назначит что то для профилактики.
автор Hololek 31 марта в 21:09
Ответ дляdorik
Мені здається,що це залежить від здоров´я. У вас нирки здорові?
В мене взагалі не було набряків. Думаю,вам у лікаря краще запитати
Щодо здоровʼя нирок не знаю, ніколи наче проблем явних не виникало.
Варто обстежити, дякую)
ickpa 31 марта в 21:21
У меня есть склонность к отекам. Врач запретила пить после 17 часов. Точнее можно выпить, но глоток-другой смочить горло и всё. Никаких стаканов воды/сока/чаев и прочего.
Кроме того днем пила минимум литр-полтора отвара шиповника.
Отеки были, но минимальные.
автор Hololek 31 марта в 21:34
Ответ дляickpa
У меня есть склонность к отекам. Врач запретила пить после 17 часов. Точнее можно выпить, но глоток-другой смочить горло и всё. Никаких стаканов воды/сока/чаев и прочего.
Кроме того днем пила минимум литр-полтора отвара шиповника.
Отеки были, но минимальные.
Дякую!
Witty 31 марта в 21:36
Ответ дляJENYABEST
Как по мне много пить это не то.
Проконсультируйтесь с гинекологом он вам назначит что то для профилактики.
Ну меня пробивало как раз на воду в беременность шо верблюда, без бутылочки не выходила из дому. Ноги чуток отекали только уже на 8-9мес, и то по обуви незаметно, мастер на педикюре сказала. Вот врач хвалила, что молодец, пью, потому и не отекаю
Valeriya_fw 31 марта в 21:58
Канефрон, я все беременности на нем
Lesik_2013 31 марта в 22:54
Безсольове харчування добре виводить воду. Готуйте їжу без солі. Так, прісно, але вода виходить. Хоча б тиждень не їжте солі і сольоного. Побачите ефект.
Lesik_2013 31 марта в 22:59
У мене завжди були набряки, незначні, але були. Коли я йшла на марафони схуднення, пернд ними був детокс, де тиждень їжу їли без солі, а якщо вперше на марафон, то на марафоні теж тиждень без солі, а потім норма солі на дегь - не більше чайної ложки без гірки. Ніколи не було набряків. Вже звикла їсти несольону, або малосольну їжу і позбулася цієї проблеми.
Lesik_2013 31 марта в 23:01
До цього також мала іншу проблему, яка призводила до набряку ніг. Але то був набряки іншого характеру, вони не сходили навіть після сну. Причина була в сечовині, яка накопичується в організмі. Допомогли таблетки форксіга (0,5шт на день, пила 2 тижні), але вагітним їх не можна
Ariervil 31 марта в 23:49
Поговорите с вашим врачом. Єто единственное правильное решение.
Marieasat 01 апреля в 01:54
Плюсую за врача. Я соли всегда им минимум, всю жизнь, в беременность тоже совсем немного, но сушило и пила все время. Почки здоровы, сахар в норме, а ноги были такие,что косточек не видно, обувь пришлось покупать. Врач говорила, анализы ок, не рыпайся. Родила- все сошло. Так что не советы,а доктор.
Маргарита sh 01 апреля в 17:28
Как минимум правильное питание и питьевой режим .А вообще можно проконсультироваться с гинекологом )