Ненька наша• 31 марта 2024

Сумка. Ви б носили таку в 37 років.

Перейшла на спорт стиль. Завжди галопом, купа справ, діти. Зручні мені крос боді.
Ось на літо хочу щось нове.
Ви б з такою ходили в 37 років. Бо наче подобається, але чи не сильно вона молодіжна?
Подобається лілова.
Результат:
вже голосів: 166
84 (50.6%) Точно ні.
73 (43.98%) А чому б і ні..
9 (5.42%) Результат
энциклопУдия• 31 марта 2024
Нет 👎
Mrs.Sexuality• 31 марта 2024
Нет
Tivoli• 31 марта 2024
Нет, есть масса других стильных спортивных кроссбоди
Видна міленіалка• 31 марта 2024
ви в німеччині і там розпродаж?))
Natalia505• 31 марта 2024
Подобається? Носіть. Плювати на наші цінні мнЄнія.
СкиниУскачи!• 31 марта 2024
Ніби дорожній варіант сумки)
автор Ненька наша • 31 марта 2024
Ответ дляВидна міленіалка
ви в німеччині і там розпродаж?))
Я в Україні
Не пириживай• 31 марта 2024
Нет, и не в возрасте дело.
У меня бананка кос, тоже удобнейшая и безразмерная, но прилично выглядит при этом
автор Ненька наша • 31 марта 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Ніби дорожній варіант сумки)
Це кроссбоді
Ноу коммент• 31 марта 2024
Да, купила бы. Смотрю, тут так от возраста все зависят, шо капец)) то стрижка слишком молодежная, то сумка, то мужик.
Ворую вкусняшки• 31 марта 2024
прикольные сумки, но лично мне не нравятся крупные буквы и лого на лямке. зато цвета веселые) оранжевая нравится)
ФруктЕщеТот• 31 марта 2024
Та кому нужна ваша сумка? Нравится, носите.
Мне лично цвет неочень. Но я люблю спокойные нейтральные цвета.
Горня капучіно• 31 марта 2024
В мене мабуть всі такі речі, до кінця життя будуть асоціюватися з базаром, на якому я торгувала в 90-ті.В мене всі були приблизного дизайну, зручно складати гроші, тримати там ключі, візитки і таке подібне. Тримаєш перед собою, щоб ніхто не зрізав.
Вибачте. Це мій комплекс.
Svs19• 31 марта 2024
Нет. Вопрос не в возрасте а в том что сумка якась недолуга
Оскорбляю всячески• 31 марта 2024
Мне сама модель не нравится и какая разница сколько вам лет. Если бы нравилась , носила бы и в 47.
КАПСЛОЧНИЦА• 31 марта 2024
Мне тоже 37, но я бы не носила
И дело не в возрасте, а в самой модели
Они какие-то все и сразу - огромный принт, странные сочетания цветов и сильное много бренда. Все вместе смотрится как-то нелепо
Люблю_смаколики• 31 марта 2024
Ні, але не через вік
Тётушка Лошадь• 31 марта 2024
адекватная молодежь такое не носит - при чем тут вообще возраст
это убожество
Розбещена цяточка• 31 марта 2024
Купила бы. Я Вас старше. Летом носила бы с джинсами и белыми футболками. Весной с джинсами и светлыми свитерами.
Гравіцапа• 31 марта 2024
Я баранку чоловічу від сК ношу, а ваша автор мені не до вподоби
Сердючка• 31 марта 2024
Вона не молодіжна, вона просто стрьомна
автор Ненька наша • 31 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Ось я на літо і хочу. Футболка,шорти..
ШанельКуКу• 31 марта 2024
Вчора бачила на вулиці жінку їй 50+,йшла з такою,тільки чорна з оранжевим, мені теж 37, якби мала спортивний стиль тотносила б .
З бісиками• 31 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Пишущаяся• 31 марта 2024
Мне нравится,яркая, удобная
автор Ненька наша • 31 марта 2024
Ответ дляШанельКуКу
Як вона зі сторони виглядає? Не так страшно як тут пишуть в коментарях?
3@йk@• 31 марта 2024
Зі спортивним костюмом на прогулянці чому б і ні? Шкіряні в такому вирадку виглядають дико.
Садоводница• 31 марта 2024
Нет. Люблю сумки большего размера, кожаные, с клапаном
Сільський ансамбль• 31 марта 2024
Автор, нормальная удобная небольшая сумочка, если ты на спорте. Уж куда лучше, чем дерматиновый рюкзачок, и куда удобнее и безопаснее, чем эко сумка холщовая.
Конечно, это не Майкл Корс и не Пинко, на которые у всех тут стойка, но Kappa тоже вполне ок. Лично мне на фото понравилась оранжевая.
автор Ненька наша • 31 марта 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Дякую 😉
Я не за бренд дивлюся на неї. А просто мені такої форми подобаються, те що зручні, тканинні і подумала для літа те що треба буде.