Советчица Года• 31 марта 2024

Ентеросгель капсули і глюканат кальцію в таблетках чи ефективні разом з Ніксаром

Підкажіть будь ласка свербіж шкіри незрозумілого генезу. Виписали Ніксар, Ентеросгель капсули і глюканат кальцію в таблетках. Цікавить щодо двух останніх,чи ефективні будуть Ентеросгель капсули і глюканат кальцію в таблетках в даній ситуації? Чи буде гроші на вітер і вони нічого не дадуть?
Ні грама• 31 марта 2024
Енторосгель забере інтоксикацію
Ніксар - алергію, бажано пити на ніч, бо трохи має снодійну дію.
Глюконат кальцію я пити не змогла, бо дуже болів шлунок.
автор Советчица Года • 31 марта 2024
Ответ дляНі грама
Енторосгель забере інтоксикацію
Ви все це приймали при якійсь алергії? Бо у мене поки незрозуміло що, свербить шкіра,на місці свербіжу залишає наче як кропивниця. Прописали поки це приймати
Ні грама• 31 марта 2024
Ответ дляСоветчица Года
Так при алергії, якийсь дерматит був.

Потім і доньці інший лікар таку схему призначав.
автор Советчица Года • 31 марта 2024
Ответ дляНі грама
Так при алергії, якийсь дерматит був.

Не підкажете які аналізи Вам робили? Мене рік мучає таке,а від лікарів тільки таке отримую. На Ніксар майже рік періодично
ЗаведУющая• 31 марта 2024
Вроде хорошая схема. А сколько капсул энтеросгпля в сутки?
Ні грама• 31 марта 2024
Ответ дляСоветчица Года
Не робила аналіз. Все в комплексі + крем допомогло. Потім помітила, що в різних місцях з´являється ця сухість.
То в мене від нервів. Пропиваю заспокійливі +Елоком і все проходить. До лікарів вже не йду.

В доньки виявилась алергія на магазинний твердий сир. Аналізи здали, то вони в нормі. Видно щось в сир додають, що виникає алергія.
автор Советчица Года • 31 марта 2024
Ответ дляЗаведУющая
По 1 капсулі два рази в день
ЗаведУющая• 31 марта 2024
Ответ дляНі грама

А какое успокоительное подходит?
Файна цьоця• 01 апреля 2024
Принимала никсар, Энтеросгель в капсулах и глюконат капали при аллергии. Это я к тому, что нужно пробовать, хорошо, если поможет в таблетках, потому что мне неделя капельниц и потом ещё несколько месяцев чувствительна кожа была, сидела на строгой диете.