ШанельКуКу• 01 апреля 2024
З усіма говорю по свійські і не знаю як виправити це. Порадьте
З усіма розмовляю як з найкращими друзями, жартую і дуже відкрита
Люди лякаються.
Працюю в офісі, всі в шоці і шарахаються
А для мене нормально сказатл ‚привіт, як справи?‘, ‚чого сумний?‘, ‚хочеш їсти?‘ і тд
Люди лякаються.
Солоденька цукОрка• 02 апреля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Мова не про те, як можна відповісти, а про те, що людей, вочевидь, дратує таке панібратське спілкування.
людей деяких і погляд якийсь дратує. так що тепер собі очі виколоти? автор просто намагається бути дружелюбною, а проблема у їх сприйнятті.
Солоденька цукОрка• 02 апреля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Цитата автора - «всі в шоці шарахаються». Навряд це нормально.
у мене до них питання тоді...вони адекватні взагалі, шарахатись від нормальних питань заданих із ввічливості. чи вони взагалі ні з ким там не розмовляють.