из желе я• 01 апреля 2024
Дитячі пуховики Zara важкі?
Може хтось недавно купував змові дитячі пуховики на старших діток. Вони важкі чи легенькі? Такий, як на фото цікавить
Я колись років 6-7 тому брала малій, то він був дуже важкий. Все так само чи щось змінилося?
Файно Замало• 01 апреля 2024
Ответ дляПовітруля
Там синтапон. Чому він має бути важкий
Чому це? Є й пух-перо в них. Не важкі
из желе я
• 01 апреля 2024
Ответ дляФайно Замало
Чому це? Є й пух-перо в них. Не важкі
Так. Наповнювач пух-перо. Брала колись в розмірі 7-8 років, то він важив 1 кг
Уходя дверю не хлопать• 01 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
Это много?
из желе я
• 01 апреля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Это много?
Так, він був важчий за мій.
Советчица Года• 01 апреля 2024
Легкий брала пух перо на 140 рост за вес заплатила 800 грамм посреднику . Беру своим каждый год за такие деньги довольно неплохого качества
из желе я
• 01 апреля 2024
Ответ дляСоветчица Года
Дякую ♥️
Файно Замало• 01 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
Та наче не важкі, в дітей були. І подібний до цього син носив теж
Детские_Будут?• 01 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
Щось такого не пригадую, зараз дитині 12, з двох років точно брала і пуховики довгі/короткі і куртки....
Туфли в чешуе• 01 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
Легкі, дочка носить, то добре, що не важкий, бо вона тоненька.
из желе я
• 01 апреля 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Ось цей красень непідйомний. В мене навіть фото збереглося.
НуКаНаКа• 01 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
Зимний пух длинный, похожий на ваш, в размере 164 за вес 950 грамм посреднику заплатила
из желе я
• 01 апреля 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Дякую. А по розміру як? Планую теж взяти 164 розмір. Зараз зріст 147 см. Думаю до холодів десь 152-155 см буде зростом, наскільки пам´ятаю верхній одяг зара не більшомірить. Так?
НуКаНаКа• 01 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
На размер больше надо брать однозначно. Я своей брала на 160 размер 164, то впритык оказалось. Еле до конца зимы доходила, рукава уже коротковаты были.
ничевока• 08 апреля 2024
В малої останній був 164 см - то важкий , ми потім юнікло взяли - то різниця була значна по вазі . Там ще в зарі буває така тканина що плями від води залишаються як розводи . 2 рази за кілька років такі попадались
Тріль підпільний• 12 апреля 2024
Ответ дляничевока
Так, верхня тканина там, іноді, гівн.о
из желе я
• 15 апреля 2024
Ответ дляничевока
Я таки його замовила, але в світлому кольорі. Сподіваюсь, що не будуть плями лишатися