01 апреля в 15:02

Пришла на консультацию, к гинекологу

По направлению в той же частной клинике где и была консультация, сдала анализы ( кучу )
Анализы не очень в порядке , подхожу к медсестре
Она говорит : платите заново на консультацию и доктор посмотрит ваши анализы и назначит лечение
Вопрос: это везде так? Прием осмотр, назначения анализов и потом опять повторно деньги чтоб глянули на эти анализы ?
Лиса Патрикевна 01 апреля в 15:02
Да
Юпитерная 01 апреля в 15:03
Да, это повторный прием. Но он обычно дешевле первичного
А_я_ЛОЖУ! 01 апреля в 15:03
Оплата за каждый прием
Молчунья 01 апреля в 15:04
Ні, повторний прийом без огляду у мене безкоштовно. Можна і по телефону, але я вже років п´ятнадцять у одного лікаря.
Мудрецыха мира 01 апреля в 15:04
Ну взагалі то так
Але я домовлялась зі своїм лікарем якщо аналізи в нормі то я і не йду на повторний прийом
Вапщета 01 апреля в 15:06
Я в частную хожу,то врач дает свой номер и говорит сбросить анализы и корректирует лечение.уже после лечения повторный платный прием
Молчавочка 01 апреля в 15:06
так. в моєї ще й ціна за повторний, така сама як за первинний. при чому другий в мене завжди онлайн (бо інше місто). І це може бути 5хв,на яких вона скаже-все ок, попийте такий-то вітамінчик.Але їжджу до неї, бо мушу тримати під контролем неприємне хронічне захворювання.
Ждун с Нибиру 01 апреля в 15:06
Так, в приватник так всюди. Повторна консультація. Як правило, повинна бути дешевшою.
Мамкиня доця 01 апреля в 15:07
Тому я завжди йду в лабораторію, здаю аналізи, і з ними йду на прийом ( огляд + УЗД)
Звичайно, коли треба звернутися до якогось лікаря, в напрямку якого я не розбираюся зовсім, така схема не прокатить.
Техпаспорт на медузу 01 апреля в 15:08
В некоторых клиниках есть услуга ’онлайн прием’, скидываешь анализы на телефон клиники, оплачиваешь этот прием, звонишь, и врач на основе анализов по телефону назначает лечение. В 2р дешевле и никуда идти не надо, осмотр ведь не нужен
Яжбоматуся 01 апреля в 15:09
Ладно якщо не все добре і призначення лікування.
А якщо все ок? У вас все добре. До побачення.
из_под_тишка 01 апреля в 15:09
Ответ дляМамкиня доця
Тому я завжди йду в лабораторію, здаю аналізи, і з ними йду на прийом ( огляд + УЗД)
Звичайно, коли треба звернутися до якогось лікаря, в напрямку якого я не розбираюся зовсім, така схема не прокатить.
Як ви в лабораторії здаєте мазок і цитологію?
автор МадамОхмури 01 апреля в 15:10
Ответ дляЖдун с Нибиру
Так, в приватник так всюди. Повторна консультація. Як правило, повинна бути дешевшою.
Така ж ціна 500 грн як і перший з оглядом
Мамкиня доця 01 апреля в 15:10
Ответ дляиз_под_тишка
Як ви в лабораторії здаєте мазок і цитологію?
Так і здаю. На кріслі. Як ще?
Юпитерная 01 апреля в 15:10
Ответ дляиз_под_тишка
Як ви в лабораторії здаєте мазок і цитологію?
Так же, як і в лікаря. Роздяглись, на крісло
Работать надо 01 апреля в 15:11
Ответ дляМадамОхмури
Така ж ціна 500 грн як і перший з оглядом
Так везде, это еще и дешево
Я б такое не носила, но продаю 01 апреля в 15:13
У моєї лікарки, якщо все ок по аналізах і лікування не треба, прийом не оплачується. Якщо вона призначає лікування і коментує аналізи, то оплачується, але дешевше, ніж первинний.
Зубачистка 01 апреля в 15:39
В мене якраз сьогодні була подібна до Вашої ситуація. З мене взяли як за одну консультацію, правда і консультація 700 грн
автор МадамОхмури 01 апреля в 15:42
Ответ дляЗубачистка
В мене якраз сьогодні була подібна до Вашої ситуація. З мене взяли як за одну консультацію, правда і консультація 700 грн
Ну це в купі дешевше ) я заплачу 1000)