01 апреля в 16:18

Сказав, що мені не 18

Нещодавно працюю на новій роботі. Директор мене познайомив з колективом, а з одним із колегів ми мали разом сидіти в кабінеті. Так, як ми ще не знайомі особо, то я до нього на Ви зверталась, як і до всіх малознайомих. А він такий каже, а що ти на Ви звертаєшся, тобі ж не 18 ( мені 25). Що він на увазі мав?
4 9
Ленивица-красавица 01 апреля в 16:18
То, что можно на «ты» с ним разговаривать
автор Україна понад усе! 01 апреля в 16:22
Ответ дляЛенивица-красавица
То, что можно на «ты» с ним разговаривать
Та я зрозуміла це
Черговий по кухні 01 апреля в 16:22
Алкашку паспорт спрашивают в магазе?
из желе я 01 апреля в 16:23
У мого сина в школі (5 клас) всі вчителі до учнів на ’Ви’ звертаються. Так і до мене з малечку в школі навіть директор на ’Ви’ зверталась. Тому не розумію прив´язки звертання до віку...
Жинси на дитину 01 апреля в 16:24
говорите на него ’эй ты, дед ’
Викачую яйцями 01 апреля в 16:24
что у вас разница в возрасте небольшая))) может он думает, что вам не 25, а больше...
Сільський ансамбль 01 апреля в 16:25
Я б сказала,а до чого тут вік,ми ж не на відпочинку чи у студентському колективі. До колег тим більше незнайомих,прийнято звертатися на ´Ви´,це загальноприйняті норми ввічливості.
А скільки йому років? Може він так залицяється,чи шо..
автор Україна понад усе! 01 апреля в 16:25
Ответ дляВикачую яйцями
что у вас разница в возрасте небольшая))) может он думает, что вам не 25, а больше...
Він думав, що мені менше
автор Україна понад усе! 01 апреля в 16:25
Ответ дляСільський ансамбль
Я б сказала,а до чого тут вік,ми ж не на відпочинку чи у студентському колективі. До колег тим більше незнайомих,прийнято звертатися на ´Ви´,це загальноприйняті норми ввічливості.
А скільки йому років? Може він так залицяється,чи шо..
Десь 36 на вигляд
Багиня 01 апреля в 16:26
Означає, що директор не дуже тактовна людина. Не всім комфортно спілкуватися з колегами та керівництвом на ’ти’
Svs19 01 апреля в 16:27
Ответ дляУкраїна понад усе!
Він думав, що мені менше
Вы такая умная . Так зачем тема что он там думал? Вы уже все решили

Это на вас пырится сослуживец? А вы тут думаете о том что он думает
автор Україна понад усе! 01 апреля в 16:27
Ответ дляБагиня
Означає, що директор не дуже тактовна людина. Не всім комфортно спілкуватися з колегами та керівництвом на ’ти’
Це не директор, просто колега
автор Україна понад усе! 01 апреля в 16:28
Ответ дляSvs19
Вы такая умная . Так зачем тема что он там думал? Вы уже все решили

Это на вас пырится сослуживец? А вы тут думаете о том что он думает
Він мені це сам сказав. Що не виглядаю на 25, а на 18-19
Багиня 01 апреля в 16:28
Ответ дляУкраїна понад усе!
Це не директор, просто колега
тим більш
Сільський ансамбль 01 апреля в 16:28
Ответ дляУкраїна понад усе!
Десь 36 на вигляд
Він нормальний,ввічливий? Бо це не дуже ввічливо казати дівчині,тобі ж типу не 18,чого ти. Токсичненько. Можна просто казати, я Ігор,давай на ´ти´,без просторікувпнь про те що комусь вже не 18.
автор Україна понад усе! 01 апреля в 16:30
Ответ дляСільський ансамбль
Він нормальний,ввічливий? Бо це не дуже ввічливо казати дівчині,тобі ж типу не 18,чого ти. Токсичненько. Можна просто казати, я Ігор,давай на ´ти´,без просторікувпнь про те що комусь вже не 18.
І я так думаю) я якось грубо звучало. Він постійно причіпляється, що то не так, це не так. Хоча директор каже, що все ок.
Svs19 01 апреля в 16:31
Ответ дляУкраїна понад усе!
І я так думаю) я якось грубо звучало. Він постійно причіпляється, що то не так, це не так. Хоча директор каже, що все ок.
Так а шо ж мав на увази не сказав?
Сільський ансамбль 01 апреля в 16:31
Ответ дляУкраїна понад усе!
І я так думаю) я якось грубо звучало. Він постійно причіпляється, що то не так, це не так. Хоча директор каже, що все ок.
Ви з ним на одному рівні,зарплата? Це шо, держкантора? Заздрить,чувак... Жінка є,дівчина? Може,види замав на Вас. Ви симпатична?
Викачую яйцями 01 апреля в 16:31
Ответ дляУкраїна понад усе!
Він думав, що мені менше
так он же сам сказал, чего вы на Вы обращаетесь, вам же не 18 ))) это значит, что человек говорит о том, что вы старше 18! и можете обращаться к нему на ты
автор Україна понад усе! 01 апреля в 16:33
Ответ дляВикачую яйцями
так он же сам сказал, чего вы на Вы обращаетесь, вам же не 18 ))) это значит, что человек говорит о том, что вы старше 18! и можете обращаться к нему на ты
Він спочатку запитав скільки мені років, я сказала, що 25. Він каже, не виглядаєш, думав тобі 18-19. А потім каже, а що ти мені на Ви кажеш, тобі ж не 18.
автор Україна понад усе! 01 апреля в 16:34
Ответ дляСільський ансамбль
Ви з ним на одному рівні,зарплата? Це шо, держкантора? Заздрить,чувак... Жінка є,дівчина? Може,види замав на Вас. Ви симпатична?
Він старший консультант. На рахунок жінки, дівчини не знаю.
Сільський ансамбль 01 апреля в 16:38
Ответ дляУкраїна понад усе!
Він старший консультант. На рахунок жінки, дівчини не знаю.
Хто зна. Дивіться на нього з повагою і робіть вигляд,шо ловите кожне слово старшого консультанта. Він трохи попуститься,то треба перед новенькою професійність продемонструвати
автор Україна понад усе! 01 апреля в 16:40
Ответ дляСільський ансамбль
Хто зна. Дивіться на нього з повагою і робіть вигляд,шо ловите кожне слово старшого консультанта. Він трохи попуститься,то треба перед новенькою професійність продемонструвати
Та напевно) теж так думаю.
автор Україна понад усе! 01 апреля в 16:42
Ответ дляSvs19
Так а шо ж мав на увази не сказав?
Як бачите, ні
Бриджит_Фрикандо 01 апреля в 16:53
Он хотел и па поумничать,но показал только свою невоспитанность. С 13 лет принято на вы обращать к незнакомым людям и знакомым,пока не оговорено другое. В вашей ситуации ему следовало не фигню городить,а предложить на ты перейти,раз он посчитал это уместным
Оскорбляю всячески 01 апреля в 16:53
Ответ дляУкраїна понад усе!
Та я зрозуміла це
Перевожу: ’ты не настолько юная, ШОБ меня называть на Вы (а я не настолько тебя старше’ мда.. не сильно умный мужчина или манеры подкачали. Я люблю называть людей на ВЫ.. мне лично так комфортнее и возраст не важен. Просто люблю и все.. Если бы не работа, то можно было ответить ’я сближаться и крестить детей с вами не собираюсь, потому дистанцию сокращать не планирую...’ но, работа, ВЫ новенькая.. мимо ушей пропускайте!
Оскорбляю всячески 01 апреля в 16:54
Ответ дляУкраїна понад усе!
Десь 36 на вигляд
Фимильярность.. Она такая. Мог бы и промолчать...
Нічний дожор 01 апреля в 16:58
Ответ дляУкраїна понад усе!
Він думав, що мені менше
15?
автор Україна понад усе! 01 апреля в 17:02
Ответ дляНічний дожор
15?
Сказав, що думав 18-19
LediBlac 01 апреля в 17:54
Ну скажите что вы на ’ты’ переходите только если переживёте первый корпоратив