Зараз купили б Ви квартиру в новобудові?

Будинок сдан, переуступка. Будинок розташован в гарному місті... поряд все є..не у чорта на кулічках
Результат:
вже голосів: 49
28 (57.14%) Так
21 (42.86%) Ні
Бува і таке 01 апреля в 17:20
На ЗУ?)
3 1
парИла я парИла 01 апреля в 17:21
Спасибо, с головой всё нормально.
4 8
Баба_Воля 01 апреля в 17:22
Каждый день тут эти темы. Взрослые люди не могут без форума решить, что им делать
Метелики на душі 01 апреля в 17:25
так, купила б, як би в мене була б така необхідність і було б всеодно - що тут відповідають
Ворую вкусняшки 01 апреля в 17:25
Если бы
1) первое жилье
2) в любом варианте я бы оставалась бы в Украине при любом раскладе
оксюморон 01 апреля в 17:30
Автор, квартира у Львові, Хмельницькому і Вінниці не підійшла?
1 2 1
Гладиолус 01 апреля в 17:33
так,лише не на 20 поверсі. з 2 по 5
Неробименінерви 01 апреля в 17:34
Замало вводних.
1. Чи є мені де жити, чи живу на оренді?
2. Наскільки далеко місто від ЛБЗ
3. Мої плани на майбутнє - чи лишусь в цьому місці попри все?
4. Ціна. Якщо дорожче, ніж до вторгнення, то нафіг
Творю чудеса 01 апреля в 17:38
Лише, якщо це місто в Європі
Ума Палата 01 апреля в 17:39
Ніколи більше не хочу купувати квартиру, вже одна стоїть в Харкові. Більше ніяких квартир, аренда
Я_и_моя_собака 01 апреля в 17:42
Ответ дляТворю чудеса
Лише, якщо це місто в Європі
А якщо не збирається людина нікуди їхати?
Творю чудеса 01 апреля в 17:43
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А якщо не збирається людина нікуди їхати?
Сьогодні не збирається, а завтра може передумати
Я_и_моя_собака 01 апреля в 17:44
Ответ дляТворю чудеса
Сьогодні не збирається, а завтра може передумати
Мені вже 2 роки так говорять)
Не передумала, навпаки впевнилась в своєму рішенні
1 1 1
Україна понад усе! 01 апреля в 18:13
Ответ дляУма Палата
Ніколи більше не хочу купувати квартиру, вже одна стоїть в Харкові. Більше ніяких квартир, аренда
Тільки учора в якісь темі одна жіночка написала, що купила у Харкові квартиру. Так що я так розумію купують ще як у прифронтових містах
Ума Палата 02 апреля в 15:42
Ответ дляУкраїна понад усе!
Тільки учора в якісь темі одна жіночка написала, що купила у Харкові квартиру. Так що я так розумію купують ще як у прифронтових містах
Купують у кого не останні гроші. Ми вклалися до війни, в Харкові, тепер самі здогадайтесь що з нею сталося. Нашу вже ніхто не купить, бо будинка нема