Чоловік застрелився (чи чоловіка застрелили) прямо в приміщенні ТЦК.

Вбивство сталося на Кіровоградщині.
3 32
автор -Ань- 01 апреля в 20:57
РойЛеля 01 апреля в 20:58
Знедолені і безвольні ми(
8 44 3
Sangela 01 апреля в 20:59
Удалено администрацией...
РойЛеля 01 апреля в 21:01
Ответ дляSangela
Удалено администрацией...
Уявіть, мене за такі слова і негатив в сторону цих реакцій забанило якесь чмо. І адміни пропустили бан
5 4 1
автор -Ань- 01 апреля в 21:01
А всім батькам раджу задуматись, чи варто відправляти в ТЦК та СП своїх неповнолітніх синів-школярів.
Та й дорослим лютям там робити нічого.
Поки людина не пішла і не взяла письмово на себе військові зобов´язання - людина не військовозобов´язана.
Військовозобов´язаними не народжуються, військовозобов´язаними стають.
forumchanka 01 апреля в 21:02
У Світловодську Кіровоградської області скоїв суїцид 32-річний чоловік, який страждав розладами психіки. Як повідомляється, він відібрав табельний автомат у поліцейського та вистрілив собі в голову.23 часа назад
begovelik 01 апреля в 21:03
Ответ дляforumchanka
У Світловодську Кіровоградської області скоїв суїцид 32-річний чоловік, який страждав розладами психіки. Як повідомляється, він відібрав табельний автомат у поліцейського та вистрілив собі в голову.23 часа назад
Це те, що на відео?
liss 01 апреля в 21:03
Застрелился мужик который прошел АТО , видать на повтор нервы не выдержали (((
По сути это доведение человека до самоубийства целенаправленно.
42 15 3
автор -Ань- 01 апреля в 21:03
Територіальний Центр Катувань.
forumchanka 01 апреля в 21:04
ну а кто ему доктор.нормальный человек не украдет пистолет и не застрелится.знаю алкашку-там вешается постоянно .с петли снимали.люди разные есть.мужчину не били,не издевались.если больной-справка где с учета?или он не знал что война третий год.вернее 10 лет.
10 51 2
Pole 01 апреля в 21:04
Ответ для-Ань-
Територіальний Центр Катувань.
Терористичний...тероризуючий...
9 4
liss 01 апреля в 21:04
Ответ дляforumchanka
У Світловодську Кіровоградської області скоїв суїцид 32-річний чоловік, який страждав розладами психіки. Як повідомляється, він відібрав табельний автомат у поліцейського та вистрілив собі в голову.23 часа назад
Ох ты … « с розладами психіки « а чего ж после АТО не вылечили (((
Фу гидко их читать (((
26 1 1
РойЛеля 01 апреля в 21:05
Ответ для-Ань-
Територіальний Центр Катувань.
А що ж далі буде? Війна продовжується і мобілізація нікуди не дінеться.
Це ж бездонна бочка, скільки не кинь мужиків, все одно недостатньо.
Це така біль. В який час і в якому місці живемо.
Треба закінчувати цю війну!
liss 01 апреля в 21:05
Ответ дляforumchanka
ну а кто ему доктор.нормальный человек не украдет пистолет и не застрелится.знаю алкашку-там вешается постоянно .с петли снимали.люди разные есть.мужчину не били,не издевались.если больной-справка где с учета?или он не знал что война третий год.вернее 10 лет.
Воевал он , в отличие от вас пишущих((
1 37
begovelik 01 апреля в 21:05
Ответ дляPole
Терористичний...тероризуючий...
Удалено администрацией...
Pole 01 апреля в 21:06
Ответ дляРойЛеля
А що ж далі буде? Війна продовжується і мобілізація нікуди не дінеться.
Це ж бездонна бочка, скільки не кинь мужиків, все одно недостатньо.
Це така біль. В який час і в якому місці живемо.
Треба закінчувати цю війну!
М´ясорубка((
4 19
forumchanka 01 апреля в 21:07
пусть родные скажут диагноз его.или соседи.это еще хорошо,что детей на улице не перестрелял.не хочешь служить-неси наказание.законы знать надо.документы где,справки?если болен или может нарко или выпивший.трагедия,мови нема..но разбираться надо.а тот у кого оружие украли -куда смотрел.тоже вася з водокачки.
7 36
begovelik 01 апреля в 21:07
Ответ дляРойЛеля
А що ж далі буде? Війна продовжується і мобілізація нікуди не дінеться.
Це ж бездонна бочка, скільки не кинь мужиків, все одно недостатньо.
Це така біль. В який час і в якому місці живемо.
Треба закінчувати цю війну!
Закінчиться війна - треба буде йти на вибори, але бубочка планує керувати дуже довго
Pole 01 апреля в 21:08
Ответ дляbegovelik
Закінчиться війна - треба буде йти на вибори, але бубочка планує керувати дуже довго
Тому ця війна надовго...нікому не вигідно її закінчувати.
17 4 7
Playland 01 апреля в 21:08
Ответ дляbegovelik
Закінчиться війна - треба буде йти на вибори, але бубочка планує керувати дуже довго
Ну так вибирайте НЕ бубочку
В чому проблема?
10 1 7
Carin 01 апреля в 21:09
Ответ для-Ань-
Територіальний Центр Катувань.
Террористический
3 9 1
begovelik 01 апреля в 21:09
Ответ дляPole
Тому ця війна надовго...нікому не вигідно її закінчувати.
До гадалки не ходи
1 4 7
РойЛеля 01 апреля в 21:09
Ответ дляbegovelik
Закінчиться війна - треба буде йти на вибори, але бубочка планує керувати дуже довго
Я просто не можу повірити, що це йому треба. Я б на його місці бігла не оглядуючись. Булаву швидше б передала далі.
Нащо це йому? Гроші? У нього їх було і раніше дофвга. Тепер і подавно.
Щоце за життя таке останні молоді роки мотаться у державних справах нон стоп роками і бути під прицілом пістолетів і народних очей
7 8
forumchanka 01 апреля в 21:11
Ответ дляРойЛеля
А що ж далі буде? Війна продовжується і мобілізація нікуди не дінеться.
Це ж бездонна бочка, скільки не кинь мужиків, все одно недостатньо.
Це така біль. В який час і в якому місці живемо.
Треба закінчувати цю війну!
мне рыть могилки детям во дворе?одна совсем маленькая,а другая чуточку побольше?или ждать бурята в хату?что вы предлагаете?отдать пол страны оккупантам или целую и гетьмана с боярами на престол чи мертветчука?конкретнее плис.мы внимательно вас послушаем.
2 12 41
Pole 01 апреля в 21:11
Ответ дляРойЛеля
Я просто не можу повірити, що це йому треба. Я б на його місці бігла не оглядуючись. Булаву швидше б передала далі.
Нащо це йому? Гроші? У нього їх було і раніше дофвга. Тепер і подавно.
Щоце за життя таке останні молоді роки мотаться у державних справах нон стоп роками і бути під прицілом пістолетів і народних очей
Ну якщо ходять чутки, що його в перші години з кордону повернули, то він явно ’служить’, тільки не українському народу.
4 15
Be_me 01 апреля в 21:13
Ответ дляРойЛеля
Я просто не можу повірити, що це йому треба. Я б на його місці бігла не оглядуючись. Булаву швидше б передала далі.
Нащо це йому? Гроші? У нього їх було і раніше дофвга. Тепер і подавно.
Щоце за життя таке останні молоді роки мотаться у державних справах нон стоп роками і бути під прицілом пістолетів і народних очей
Влада. Коли людина відчуває владу, навіть гроші йдуть на другий план (ну і справедливості заради, його прибутки зараз-це не кварталівські квитки і пару знятих кіношок). Та основне- манія величі і бажання ввійти в історію. Вони властиві кожному, кого вчасно не переобрали.
2 14 5
Yamarisha 01 апреля в 21:13
Ответ дляforumchanka
мне рыть могилки детям во дворе?одна совсем маленькая,а другая чуточку побольше?или ждать бурята в хату?что вы предлагаете?отдать пол страны оккупантам или целую и гетьмана с боярами на престол чи мертветчука?конкретнее плис.мы внимательно вас послушаем.
Ну конечно чужих же детей не жалко, только ваши должны жить.
5 2 37
Alstru 01 апреля в 21:13
Ответ дляforumchanka
мне рыть могилки детям во дворе?одна совсем маленькая,а другая чуточку побольше?или ждать бурята в хату?что вы предлагаете?отдать пол страны оккупантам или целую и гетьмана с боярами на престол чи мертветчука?конкретнее плис.мы внимательно вас послушаем.
Всем все равно на виших детей, делайте с ними что хотите. Все хотят ЖИТЬ свою жизнь, а не умирать за вас
5 2 35
begovelik 01 апреля в 21:15
Ответ дляPlayland
Ну так вибирайте НЕ бубочку
В чому проблема?
А вибори будуть?
автор -Ань- 01 апреля в 21:16
Ответ дляforumchanka
пусть родные скажут диагноз его.или соседи.это еще хорошо,что детей на улице не перестрелял.не хочешь служить-неси наказание.законы знать надо.документы где,справки?если болен или может нарко или выпивший.трагедия,мови нема..но разбираться надо.а тот у кого оружие украли -куда смотрел.тоже вася з водокачки.
Ви уже понесли наказання за те, що не служите? Конституцією України заборонена дискримінація за статтю (і за будь-якими іншими ознаками).
Може і вас колись застрелять і скажуть, що то самогубство...