Вбивство сталося на Кіровоградщині.
Ответ дляforumchanka
мне рыть могилки детям во дворе?одна совсем маленькая,а другая чуточку побольше?или ждать бурята в хату?что вы предлагаете?отдать пол страны оккупантам или целую и гетьмана с боярами на престол чи мертветчука?конкретнее плис.мы внимательно вас послушаем.
Зори, исида, я все время забываю- муж ваш воюет?
Renesmeе 16• 01 апреля 2024
Ответ дляРойЛеля
Ніде такого не написано. Ви додумуєте своє
Ваше останнє речення «треба закінчувати цю війну». Ну ось як? Хіба тут хтось проти із дівчат її закінчувати, всі за! Але ідіть і скажіть це бункерному, причому тут українці
Ответ дляforumchanka
Ну идите отвоевывайте или ждёте что от бурята должны другие мужчины защищать вас ? Мужа отправляете
Ответ дляfrumoasa17
99% що застрелили. Тцк зараз це не орган комплектації, а бандити, які викрадають, катають людей.
Может и сам. Могли пытать , а может застрелили мли заставили что б следы скрыть (что б не попал в реанимацию от побоев и не влезло это в сми) а так быстренько похоронят или скажут сам себе побои нанес , уже не распросишь
Форумчанка, че ты рукалицо лепишь? Муж воюет?
Ну а могилки для детей- не ты ли в каждой теме пишешь, что страна у нас огромная, ресурсов завались, 50 стран нам помогают и вот уже ф16 прям из твоего окна видать, не ссы, не дойдут буряты до тебя, особенно, если у такой бравой тетки и муж такой же бравый.
Ответ дляRenesmeе 16
Це заклик не до пересічного українця, а до влади.
Чи хочете сказати влада робить все можливе для перемоги? Давно настав той час, коли зайняли позицію і перемога треба, і хапнути більше треба. Повністю відсутня дипломатія
Renesmeе 16• 01 апреля 2024
Ответ дляРойЛеля
Є пропозиції із раши щодо перемовин, а влада не хоче? Дивно, я ось минулого тижня бачила як путін своїм ротом говорив що крокус нацисти терористи, 100% хоче помиритися
Хитрый Лис• 01 апреля 2024
Ответ дляviter33
Маріуполь , Буча - от як раша домовляється
Ок, а дальше что?
Мы закончимся раньше их
Natalie 81• 02 апреля 2024
Ответ дляbegovelik
Закінчиться війна - треба буде йти на вибори, але бубочка планує керувати дуже довго
Ну что ж такое,там вечный путя,здесь вечный зеля
Ответ дляforumchanka
Я хотіла б щоб населення день і ніч робило петиціі що любі кордони , давайте закінчувати; накажіть тцк, тцк вбивці; відкрийте кордони; гроші на зсу; силовики/поліціі на фронт; не чіпай дітей, наволоч.
Ітд
Бо як ми мовчимо, то сенс йому проинас думать. Я б теж не думала.
Ітд
ku4eravaku4erava• 02 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
У Світловодську Кіровоградської області скоїв суїцид 32-річний чоловік, який страждав розладами психіки. Як повідомляється, він відібрав табельний автомат у поліцейського та вистрілив собі в голову.23 часа назад
Страшно, что это за полицейский у которого отобрали оружие, вот и не верю что был суицид