-Ань-• 01 апреля 2024

Чоловік застрелився (чи чоловіка застрелили) прямо в приміщенні ТЦК.

Вбивство сталося на Кіровоградщині.
РойЛеля• 01 апреля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Ви так пишете ніби ми хотіли і починали цю війну і ми можемо обрати як її закінчити. Смішно
Ніде такого не написано. Ви додумуєте своє

Дождливая• 01 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
мне рыть могилки детям во дворе?одна совсем маленькая,а другая чуточку побольше?или ждать бурята в хату?что вы предлагаете?отдать пол страны оккупантам или целую и гетьмана с боярами на престол чи мертветчука?конкретнее плис.мы внимательно вас послушаем.
Зори, исида, я все время забываю- муж ваш воюет?
Renesmeе 16• 01 апреля 2024
Ответ дляРойЛеля
Ваше останнє речення «треба закінчувати цю війну». Ну ось як? Хіба тут хтось проти із дівчат її закінчувати, всі за! Але ідіть і скажіть це бункерному, причому тут українці
Миззери• 01 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Ну идите отвоевывайте или ждёте что от бурята должны другие мужчины защищать вас ? Мужа отправляете
Allbina• 01 апреля 2024
Может из-за прививок?
Миззери• 01 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
сам.украл пистолет и застрелился
Интересно почему ? Наверное его там чаем с печеньками поили а он оп , и застрелился
Миззери• 01 апреля 2024
Ответ дляfrumoasa17
99% що застрелили. Тцк зараз це не орган комплектації, а бандити, які викрадають, катають людей.
Может и сам. Могли пытать , а может застрелили мли заставили что б следы скрыть (что б не попал в реанимацию от побоев и не влезло это в сми) а так быстренько похоронят или скажут сам себе побои нанес , уже не распросишь
Дождливая• 01 апреля 2024
Форумчанка, че ты рукалицо лепишь? Муж воюет?
Ну а могилки для детей- не ты ли в каждой теме пишешь, что страна у нас огромная, ресурсов завались, 50 стран нам помогают и вот уже ф16 прям из твоего окна видать, не ссы, не дойдут буряты до тебя, особенно, если у такой бравой тетки и муж такой же бравый.
РойЛеля• 01 апреля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Це заклик не до пересічного українця, а до влади.
Чи хочете сказати влада робить все можливе для перемоги? Давно настав той час, коли зайняли позицію і перемога треба, і хапнути більше треба. Повністю відсутня дипломатія

Renesmeе 16• 01 апреля 2024
Ответ дляРойЛеля
Є пропозиції із раши щодо перемовин, а влада не хоче? Дивно, я ось минулого тижня бачила як путін своїм ротом говорив що крокус нацисти терористи, 100% хоче помиритися
Pole• 01 апреля 2024
Ответ дляMystery -ing
Ні, до останнього українця. Нам же казали. Але коли буде до останнього українця - то москалів залишиться ще за 100 млн. Ядерку на них треба, багато їх нажаль((
Так ніхто й не зацікавлений у знищенні рашистів. А у знищенні українців- як бачимо...
Pole• 01 апреля 2024
Ответ дляДождливая
В неї свекруха інвалід 1 групи.
Миззери• 01 апреля 2024
Ответ дляPole
В неї свекруха інвалід 1 групи.
А, ну значит буряты это не его проблемы , другие как-то разберутся 🤣🤣
автор -Ань- • 01 апреля 2024
Хитрый Лис• 01 апреля 2024
Ответ дляviter33
Маріуполь , Буча - от як раша домовляється
Ок, а дальше что?
Мы закончимся раньше их
Natalie 81• 02 апреля 2024
Ответ дляbegovelik
Закінчиться війна - треба буде йти на вибори, але бубочка планує керувати дуже довго
Ну что ж такое,там вечный путя,здесь вечный зеля
begovelik• 02 апреля 2024
Ответ дляNatalie 81
Он же путлер на минималках. Строит потихоньку нечто подобное в Украине. И набирает обороты. Будет совсем плохо, если ему их не сбавить сейчас. @уйла тоже не тормознули в самом начале его правления.
Teonaa• 02 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Я хотіла б щоб населення день і ніч робило петиціі що любі кордони , давайте закінчувати; накажіть тцк, тцк вбивці; відкрийте кордони; гроші на зсу; силовики/поліціі на фронт; не чіпай дітей, наволоч.
Ітд
Бо як ми мовчимо, то сенс йому проинас думать. Я б теж не думала.
ku4eravaku4erava• 02 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
У Світловодську Кіровоградської області скоїв суїцид 32-річний чоловік, який страждав розладами психіки. Як повідомляється, він відібрав табельний автомат у поліцейського та вистрілив собі в голову.23 часа назад
Страшно, что это за полицейский у которого отобрали оружие, вот и не верю что был суицид