КонхфЭдкаТузик• 01 апреля 2024

Шахраї зняли гроші з моєї карти, а Приват банк заблокував і мою карту і мене.

Привіт, куди і кому писати, щоб поновили авторизацію мене як клієнта? 12 років маю рахунок в приват банку, нещодавно шахраї зняли з нього кошти, я звернулася в онлайн допомогу і мені тут же заблокували не лише карту, а і вхід в свій аккаунт. Тепер ніякого зв*язку з банком немає (розмовляють, бачте, лише з авторизованими клієнтами), грошей немає, карта заблокована, і я, як клієнт, виходить теж... ШОК! Я не можу ні подати заявку про незаконне зняття моїх коштів, ні створити цифрову картку, щоб отримувати туди свої виплати і розраховуватися нею тут, де живу... Якийсь коллапс.
Живу закордоном (фінансовий номер закордонний). Підійти в відділення звісно немає змоги (мені до України більше 1000 км + школа, робота і тд), поїздка в Україну запланована на кінець червня, коли діти закінчать навчальний рік.
Що робити, хто підкаже? Куди звертатися онлайн чи по телефону, може є якісь групи в ФБ? і чи не буде пізно звернутися в відділення аж
автор КонхфЭдкаТузик • 01 апреля 2024
Ответ дляПаспортний стіл
вище ж дівчатка написали як звернутися неавторизованому клієнту
вийшло, дякую. тільки у них якісь технічні проблеми і вони не можуть мені допомогти, треба звернутися пізніше, але коли точно не повідомили. коротше. дуже коректно мене послали наххх

Пишущаяся• 03 апреля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
теж думала у моно відкрити в червні, як приїду
моно можете открыть у себя за границей.скачиваете приложение, проходите видеоидентификацию с документами и все.