КонхфЭдкаТузик• 01 апреля 2024
Шахраї зняли гроші з моєї карти, а Приват банк заблокував і мою карту і мене.
Привіт, куди і кому писати, щоб поновили авторизацію мене як клієнта? 12 років маю рахунок в приват банку, нещодавно шахраї зняли з нього кошти, я звернулася в онлайн допомогу і мені тут же заблокували не лише карту, а і вхід в свій аккаунт. Тепер ніякого зв*язку з банком немає (розмовляють, бачте, лише з авторизованими клієнтами), грошей немає, карта заблокована, і я, як клієнт, виходить теж... ШОК! Я не можу ні подати заявку про незаконне зняття моїх коштів, ні створити цифрову картку, щоб отримувати туди свої виплати і розраховуватися нею тут, де живу... Якийсь коллапс.
Живу закордоном (фінансовий номер закордонний). Підійти в відділення звісно немає змоги (мені до України більше 1000 км + школа, робота і тд), поїздка в Україну запланована на кінець червня, коли діти закінчать навчальний рік.
Що робити, хто підкаже? Куди звертатися онлайн чи по телефону, може є якісь групи в ФБ? і чи не буде пізно звернутися в відділення аж
Цветов Мне срочно• 01 апреля 2024
Без особистої присутності в відділенні банку такі речі не відновлюються
VitalinkaGL• 01 апреля 2024
пишите в чат
у меня тел.вообще нет-общаюсь нормально через чат(убрала кр.лимит).
но карту закрыть-надо только ехать.
АгатаХристя• 01 апреля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
как мошенники могли снять деньги
Стандартно...або вона сама перерахувала їм гроші або сказала дані картки і код з СМС
Хвильоватиша• 01 апреля 2024
У меня так было. Заходите на сайт в чат поддержки. Готовьте паспорт и готовьтесь делать фото с паспортом для подтверждения личности. Мне так восстановили вход в Приват-24, когда заблокировали карту. Потом можно войти и подавать заявку, сделать виртуальную карту. Мне деньги вернули через 3 месяца.
VitalinkaGL• 01 апреля 2024
по вашему вопросу-разбираются,тем более Вы не в стране(часто блокируют подозрительные транзакции).
поэтому блок.
если не разблокируют-до июня ничего со счетом не будет(апрель уже).
поэтому блок.
Заикальница• 01 апреля 2024
Мне в онлайн чате отвечали, я отправляла фото себя с их картой и мне открыли новую виртуальную карту
Элька-Карамелька• 01 апреля 2024
Ответ дляЗаикальница
виртуальную карту можно и самой открыть. был бы доступ к приложению
Посудомойка• 01 апреля 2024
Тому з Приватом я попрощалася як тільки перетнула кордон, моно, другого вибору нема, вы ніяк не вирішите питання з закордону, в мене тато в окупації, на картці ощадбанк вся його пенсія була до війни, він там збирав кошти, після окупації як я тільки не просила їх дати доступ до рахунку, все марно, вже два роки пройшло, де кошти невідомо
Элька-Карамелька• 01 апреля 2024
Ответ дляХвильоватиша
а у вас как мошенники с карты деньги украли
Заикальница• 01 апреля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я так поняла что автору доступ и заблокировали
Элька-Карамелька• 01 апреля 2024
Ответ дляАгатаХристя
так пусть расскажет что б другие не попались
АгатаХристя• 01 апреля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вонаж не дура щоб дурою себе тут виставляти
КонхфЭдкаТузик
• 01 апреля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
как мошенники могли снять деньги
не знаю, з міста Ліма робилися покупки.... я відразу звернулася в чат привату і мені заблокували карту, поки я створювала Діджитал картку в своєму кабінеті, мене викинло з свого аккаунту взагалі і написали, що я неавторизований клієнт а мого номеру немає в базі... я 12 років є їх клаєнтом.
Лялька в колисці• 01 апреля 2024
Мені прийшло таке повідомлення. Я краще чекала посилку і дурна тицьнула Y. Мені пощастило гроші вкласти не встигли одразу з прийшло з привату що моя картка заблокована і з нею підозрілі дії, і айфон одразу видалив картки з єпл пей, картки замінила но ві, будь обережні якщо чекаєте посилку не переходить по ссилкам це є шахраї фото додаю
КонхфЭдкаТузик
• 01 апреля 2024
Ответ дляVitalinkaGL
пишите в чат
но карту закрыть-надо только ехать.
маячня, карту закривають за секунду. не треба їхати нікуди. в чат не можу писати - туди пишуть лише авторизовані клієнти, а я не можу авторизуватися, мене викреслили з бази, фінансового номеру в базі немає. я НІХТО, тому чат не варіант :(
тому питаю - куди ще можна звернутися?
Хвильоватиша• 01 апреля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Да. Был установлен лимит по карте. Но через какие-то операции в ФБ списали 6 транзакциями за 10 минут почти 25000 грн, про чем в вьетнамских донгах и в почти в 24:00 по Украине. Когда спросила WTF, почему не сработал лимит, почему не подтверждали платежи смс-кодом, мне сказали, что Приватбанк по умолчанию доверяет ФБ и не требует подтверждать платежи. На Минфине полно таких историй.
Конечно же после этого держу на Привате только минималку.
КонхфЭдкаТузик
• 01 апреля 2024
Ответ дляАгатаХристя
звісно ні. що я, дебілка? є скріни операцій в якійсь іншій країні, Перу вроді... місто Ліма.
КонхфЭдкаТузик
• 01 апреля 2024
Ответ дляХвильоватиша
дякую за єдину поки що реальну пораду!!
Тобто на сайті є ще один чат, крім того, що в додатку?
АгатаХристя• 01 апреля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
тому питаю - куди ще можна звернутися?
Не пишіть дурню
Писати їм можна і без авторизації
КонхфЭдкаТузик
• 01 апреля 2024
Ответ дляVitalinkaGL
поэтому блок.
думаєте, що без моєї заявки про шахрайство банк все одно розбирається? було б чудово! у мене теж таке було розів 8 тому... хтось розрахувався моєю карткою онлайн, мені її відразу заблокували, як я тільки їм написала. але тоді я весь час з ними була на лінії, мене ніхто не блокував як клієнта
Дякую вам за пораду!
Цигарний шланг• 01 апреля 2024
Ответ дляАгатаХристя
ну могут и украсть данные карты, если купить что-то в интернете и оплатить картой
КонхфЭдкаТузик
• 01 апреля 2024
Ответ дляЗаикальница
мені ж сказали, що лише клієнт сам може відкрити віртуальну карту. а коли я почала це робити, мене викинуло з привату і вже більше не пустило
Хвильоватиша• 01 апреля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
дякую за єдину поки що реальну пораду!!
Я уже не помню как именно это работает. Когда на эккаунт не можешь войти, там служба поддержки дает возможность связаться с оператором и он после подтверждения личности разблокирует доступ к эккаунту.
КонхфЭдкаТузик
• 01 апреля 2024
Ответ дляПосудомойка
теж думала у моно відкрити в червні, як приїду
КонхфЭдкаТузик
• 01 апреля 2024
Ответ дляЗаикальница
так і є:((
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
дякую за єдину поки що реальну пораду!!
Автор, идете на
Значок чата, игнорируете тел и стать новым клиентом, получаете сообщение: ’Ми не змогли підтвердити авторизацію в чаті за цим номером телефону. Консультація щодо стану рахунків або проведення операцій Вам недоступні. Ви можете отримувати консультацію по загальним питанням за прикладом як наведено нижче.’
И общаетесь
ВыФсеВрете• 01 апреля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
так і є:((
Сюда можете написать, они потом предложат в личку написать личные данные.
Хвильоватиша• 01 апреля 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Мне сказали, что я скомпрометировала карту.
Моей карте оставалось 3 месяца до окончания срока. Конечно же я ей активно пользовалась и в магазинах и в банкоматах. Но блин, 6 операций за 10 минут свыше лимита еще и в донгах почему-то банк не смутили. Я поняла, что там огромная дырища в безопасности.
КонхфЭдкаТузик
• 01 апреля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
немає чого розповідати. була з дитиною в поліклініці, аж раптом прийшло повідомлення про списання 75 дол, в магазині такому-то, місто Ліма.
Я: що за нах?? відкрила швидко додаток, чат, зголосила незаконно списання.
Запитали: лише цю суму знято?
Я кажу, так. Аж раптом приходить друге повідомлення: Списано 86 долларів, в магазині такому-то, місто Ліма.
Я швидко пишу про це оператору. Вона радить відкрити діджитал карту і пише інструкцію як. А сама основну картку блокує. Поки я пробую відкрити цифрову картку, приходить ще кілька повідомлень, що операція не вдала, оскільки картку заблоковано (тобто шахраї далі пробували розраховуватись моєю карткою). А далі мене викинуло з мого аккаунту взагалі і доступ до нього став недоступнлий, а мій номер перестав числитися в базі. В основному чаті без авторизації зі мною не розмовляють. А авторизуватись не можу, бо номер тел не приймають. Зачароване коло.
Запитали: лише цю суму знято?