Сарафанное радио• 02 апреля 2024

Люблю богатый и помпезный интерьер, значит во мне кровь королев?

Обожаю такой интерьер , жить могу только в таких. Ненавижу хай тёк и прочий бред. А вы?
3@йk@• 02 апреля 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Прованс — стиль, який поєднує французьке село із паризькою елегантністю. Бере свій початок з XVII століття, коли представники французької буржуазії все частіше стали будувати свої будинки в провінції. P.S. Між іншим недешевий щодо втілення - реалізовувати проєкт в такому стилі виходило недешево- дерев´яні меблі, світильники на замовлення, керамічна плитка!
Прованс = кантрі (Америка), рустіко (Італія), що означає сільський стиль. Ніяка буржуазія у XVII столітті не використовувала цей стиль в своїх помешканнях. На цей період припадає розквіт класичного напрямку Барокко серед аристократії та буржуазії. Саме в стилі Барокко вони і облаштовували свої помешкання.
Едимнаморе• 02 апреля 2024
Ответ дляКопуша
Мені здається, що це житло для самих багатих родів Ротшильди, Рокфілери .
та ні, у олд мані зазвичай є смак
Едимнаморе• 02 апреля 2024
Ответ дляСарафанное радио
Хорошо. Мне ещё такое нравится. Так бы и бегала в трусиках в комнате как на втором фото и пела бы
ну зробіть таке в своїй хрущовці та бігайте, правда, навіть одне крісло займе всю кімнату
Едимнаморе• 02 апреля 2024
Ответ дляМалая еще та
Кто вам сказал? В межигорье были? Там очень со вкусом все
барокко в ізбі - це зі смаком?
Едимнаморе• 02 апреля 2024
Ответ дляПросто болталка
Якщо хочеться бігати в трусиках, то королівську кров з списку викреслюємо
Мабуть, автор походить з куртизанок..
Железобетон• 02 апреля 2024
Ответ дляБоневтікла
У меня был такой в 2000 , сейчас люблю спокойные оттенки
Так і тут нічого бєспокойного нємає
Железобетон• 02 апреля 2024
Мені таке не подобаєттся категорично. Мені більш до смаку ар-деко, стиль Гезбі, Америка 20-х. Наче і розкіш, але витончена.
ЛеньГуглить_правда• 02 апреля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Як прочитала, що Луї 14 купався 2 раза в житті вся романтичній епохи його правління враз вивітрилась. Вы уявляєте, що за штин стояв від нього, парфумами заливали нежиті тіла.
Та мені байдуже, у епох свої правила. Мене нічого не дивує.