Дайте вподобайок• 02 апреля 2024
Хто повненький і обличчя кругле, повне яка у вас зачіска?
Чи носите довге волосся? В мене по плечі рівно обрізане,стрижки немає. Якість волосся середня. А...ще шия коротка. Так хочеться змінити щось на весну. Покидайте фото, може приклади,які зачіски подобаються, чи носите..а може хотіли би собі
Завжди з рушником• 02 апреля 2024
Я не полненькая , но круглое лицо
русая и контуринг
Ниже плечей
Возле лица светлее
русая и контуринг
Ниже плечей
Возле лица светлее
Завжди з рушником• 02 апреля 2024
И это единственное когда мне свежо и хорошо , половила все прически 💇♀️
Все і одразу• 02 апреля 2024
Подруга с длинными волосами крашеными. Не ровными, а лесенкой и покрашены с переходом. Косая чёлка. Очень стильно выглядит. Я с удлинённым каре. Без чёлки. Крашеная в один тон.
Манкоголік• 02 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
И главное правильный вырез горловины и весы 👌
какой например вырез?
бювет_в_обед• 02 апреля 2024
Было каре на удлинение, последнее время просто ровный срез до плеч, в обоих случаях есть челка.
А у нас макарошки• 02 апреля 2024
У мене кругле та пухле обличчя, хоч сама худа. Що я зрозуміла - одна тільки форма обличчя не допоможе вибрати стрижку. Важливі ще пропорції - у мене наприклад маленьке чоло, низька та нечітка лінія росту волосся. І з розпущенним, що висить по боках та наче ховає круглість, меня геть не гарно. А от волосся назад - чудово.
Довжина до підборіддя робить мене просто страшною та недолугою.
Зараз маю волосся трохи нижче плечей, роблю хвостик або пучок високо, але планую повернутися до свого коротенького каре. Я очікувала, що довге волосся мене прикрасить, а воно накинуло зайвих років чомусь(