Даха-сваха• 02 апреля 2024
Якщо чоловік погано говорить про інших жінок - це поганий знак?
Якщо чоловік висміює повних чи негарних, а до мене ставиться добре - це дуже поганий знак? Чи з таким не варто будувати стосунки? Також іноді висміює занадто доглянутих, мовляв, вони хочуть продати себе подорожче.
СвітланкаОК• 02 апреля 2024
Про вас також буде так казати. Або якщо потовстішаєте, або знайде інший недолік. Це загальний рівень людини, і він не змінюється.
Даха-сваха
• 02 апреля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А нащо він взагалі це робить?
СвітланкаОК• 02 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
А нащо він взагалі це робить?
Принижуючи когось, таким чином звеличує себе. Він глибоко себе не любить. Так само має значення стосунки з мамою — можливо там собака зарита. В лиці інших жінок він мститься матері.
Квітка папороті• 02 апреля 2024
Моё уважение к мужу пропало тогда, когда он начал критиковать и обсуждать внешний вид, поведение соседок. Причём это звучало в жуткой форме. Прошло время и подружки его друзей ничем не лучше, но ими он восхищён, скорее ищет достоинства. Человек морально катится на дно- я считаю.
Даха-сваха
• 02 апреля 2024
Ответ дляSo_so
В такой ситуации меня бы беспокоило не говорит ли он это вообще, а каким образом это слышу я.
Що ви маєте на увазі?
Квітка папороті• 02 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Що ви маєте на увазі?
То, что вы это слушаете .
Пэрисхилтонша• 02 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
А нащо він взагалі це робить?
Закомплексований або Овен по знаку зодіака
Даха-сваха
• 02 апреля 2024
Ответ дляКвітка папороті
То, что вы это слушаете .
Ясно.
На перший погляд - він доволі непоганий чоловік. Але цей момент мене насторожує.
Квітка папороті• 02 апреля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Мой скорпион, его брат тоже. Поведение одинаковое.
Скоро_вчера• 02 апреля 2024
Очень нехороший знак.
У него проблемы в голове, боль, которая его душит, и он обозлен на весь мир. Унижая других, успокаивает себя.
Счастливый и здоровый человек такого делать не будет.
Многих советчиц это тоже касается, кстати.
Квітка папороті• 02 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Ясно.
Не зря.
Даха-сваха
• 02 апреля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Лев він)
Мотористка• 02 апреля 2024
Завтра ви нафарбуєте губи помадою, яка йому не сподобається, а він вам: ’До кого це ти так вимальовуєшся? Хочеш продати себе подорожче?’ Таким аби був найменший привід!
Ответ дляДаха-сваха
Що ви маєте на увазі?
Женщина всегда получает того мужчину, которого заслуживает. Поэтому именно для меня критично слышу ли я это в очереди на НП (ну, случайность), слышу от коллеги (пора провести границы), не дай Бог слышу от мужчины, который бы хотел выпить со мной кофе (отсутствие мозгов у женщины для меня смертный грех #1)
Про слышать от партнера не говорю, это как есть люди живые, мёртвые и мёртвые для меня. Такой мужчина 3я категория.
Тушьмушьнюшь• 02 апреля 2024
Коли чоловік в принципі когось висміює, це дуже поганий знак. Тим більш через зовнішність. Це значить, що він закомплексоване нерозумне чмо.
Клевотница• 02 апреля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Угу, вот. И таких тем пачками, ежедневно.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3514238
Начальник Анонимов• 02 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Ясно.
А стоїть гарно в нього ?
Ну шо не так?• 02 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Не всегда
Даха-сваха
• 02 апреля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
А стоїть гарно в нього ?
Думаєте, через це комплексує?))
БезникаЯ• 02 апреля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Хотіла теж написати ... всьому час. Потім і автор стане поганою...