Даха-сваха• 02 апреля 2024
Якщо чоловік погано говорить про інших жінок - це поганий знак?
Якщо чоловік висміює повних чи негарних, а до мене ставиться добре - це дуже поганий знак? Чи з таким не варто будувати стосунки? Також іноді висміює занадто доглянутих, мовляв, вони хочуть продати себе подорожче.
Начальник Анонимов• 02 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Думаєте, через це комплексує?))
А він хіба комплексує ?
Даха-сваха
• 02 апреля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
А він хіба комплексує ?
До чого тоді питання?
Мушля з Криму• 02 апреля 2024
Да, не уважает женщин. Есть каеиеп тт проблемы, не доступны ему они вот и вымещает. Не общалась бы