Як не думати про людину? Та не жалкувати про свою поведінку до людини.

Ображаюсь на невістку, що вона кинула мене до чорного списку. Але на Різдво, вона мене перша привітала, спочатку зателефонувала, але я не брала телефон.(навмисно) Потім вона написала повідомлення поздоровила зі святом, запитала як я? Як моє здоровʼя? Як діти? Я її ігнорувала. Через два дні невістка видалила повідомлення. А пізніше вона мене заблокувала. І коли в мене пройшла образа, то я захотіла її привітати, але немає де вітати, бо я всюди в чс. Дуже прикро. Напевно, я її принизила таким чином? Ви б образились на місці невістки? І як викинути людину з голови? Не думати про невістку та онука? Ось бачу бабусі на майданчику граються з онуками, а я немаю такої можливості. Плачу, дочка мене заспокоює. Донька також не права, що заблокувала всюди невістку. Але їй було образливо, бо невістка образила мене. Як забути про них?
1 3
Педиатор_я 02 апреля в 17:53
Добавьте в чс
Elena_Kiev_Solomenskiy 02 апреля в 17:53
наверное вы ж такое вымочили, что она вас заблокировала?
Сиджу тихенько 02 апреля в 17:53
Я розумію вашу невістку
Шеллар 02 апреля в 17:53
Може син у Вас прийомний? Заспокойте невістку, що ваші гени внукові не передадуться.
Забрызжу ядом 02 апреля в 17:54
Шановна, ви свиня, поведінка у вас така. Звичайно, образилась. Скільки ви разів показали невісткі, що вона гівно, а ви цяця?
Що заробили, те й отримали.
автор Ищу-брожу 02 апреля в 17:55
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
наверное вы ж такое вымочили, что она вас заблокировала?
Невістка накопичувала образи на мене дуже довгий час, а потім вирішила, що краще взагалі не спілкуватися.
Спасу мир 02 апреля в 17:55
Як це треба довести, щоб заблокувати???
Рання пташка 02 апреля в 17:56
це яка серія серіалу?
1 3
Квітка папороті 02 апреля в 17:57
Ответ дляИщу-брожу
Невістка накопичувала образи на мене дуже довгий час, а потім вирішила, що краще взагалі не спілкуватися.
Всё правильно она сделала.
Забрызжу ядом 02 апреля в 17:58
Ответ дляСпасу мир
Як це треба довести, щоб заблокувати???
А те що невістка нормально, як людина зателефонувала, потім написала щоб привітати свою свекруху. А вона проморозилась тотально від невістки. А тепер їй образливо, що невістка її в чс кинула.
Плекаю думи 02 апреля в 18:01
Ответ дляЗабрызжу ядом
А те що невістка нормально, як людина зателефонувала, потім написала щоб привітати свою свекруху. А вона проморозилась тотально від невістки. А тепер їй образливо, що невістка її в чс кинула.
Тепер так хочеться спілкуватись, що нема сил терпіти ці борошна.
Сиджу тихенько 02 апреля в 18:05
Ответ дляИщу-брожу
Невістка накопичувала образи на мене дуже довгий час, а потім вирішила, що краще взагалі не спілкуватися.
А ви адекватна? Справа ж не тіл ки в образах. Ви її дитині без дозволу хтіли вітамін Д дати, наприклад. Хто вас просив? Йди знай, що вам там ще на думку впаде
автор Ищу-брожу 02 апреля в 18:06
Ответ дляСиджу тихенько
А ви адекватна? Справа ж не тіл ки в образах. Ви її дитині без дозволу хтіли вітамін Д дати, наприклад. Хто вас просив? Йди знай, що вам там ще на думку впаде
Я ж не отруту хотіла дати. Я і дитині роботодавців також постійно даю вітамін Д.
Шеллар 02 апреля в 18:07
Ответ дляИщу-брожу
Я ж не отруту хотіла дати. Я і дитині роботодавців також постійно даю вітамін Д.
Вони про це знають?
автор Ищу-брожу 02 апреля в 18:09
Ответ дляШеллар
Вони про це знають?
Так.
Сиджу тихенько 02 апреля в 18:41
Ответ дляИщу-брожу
Я ж не отруту хотіла дати. Я і дитині роботодавців також постійно даю вітамін Д.
Так роботодавці про це просять, а невістка не просила. Різниці не відчуваєте? І звідки ви знаєте дозування, давала мати чи ні? Нащо робили на свій розсуд?