Рубаю олівлє• 02 апреля 2024

Дівчата, як убити в собі лінь та апатію і схуднути?

Всі думки про те що хочеться схуднути, що треба вже на фітнес, аж горить... Якось була бадьорою ще декілька років назад. А лінь напала , і не відпускає. Якась така апатія. Ходжу яка є та і нормально... А вже + 15 від тієї що була... Що це за апатія така? Що почати пити, щоб себе вивести з такого стану? Якийсь стимул собі знайти?
LoveYouOrNot• 02 апреля 2024
зробіть аскезу
мене вона тримає вже майже 2 місяці))

Ms. Откровенность• 02 апреля 2024
И я такая😢
Ms. Откровенность• 02 апреля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
зробіть аскезу
мене вона тримає вже майже 2 місяці))
Що це таке?
Бентливуман• 02 апреля 2024
Это я 1 в 1.
КошкинДом• 02 апреля 2024
Таке не можна радити без лікаря, але зверніть увагу. Є такий препарат, мені свого часу дуже допоміг з такими вихідними даними як у вас. Флуксен. Це антидепресант, але не важкий. Який приймають також при булемії для зниження апетиту. Я пила перший тиждень по 1 таблетці в день, далі два місяці по 1 таблетці через день, а потім два тижні по одній таблетці раз у три дні. Хоча й так з нього зістрибнути досить легко, залежності еіякої не було. Апетит значно менший, настрій покращився, самопочуття теж.
ириска77• 02 апреля 2024
Влюбиться
Куплю орехи• 02 апреля 2024
начните и все, если будете только сидеть мечтать об этом - то не похудеете.
Мрію про пончик• 02 апреля 2024
Ответ дляКошкинДом
Он по рецепту?
КошкинДом• 02 апреля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Он по рецепту?
Так. Але якщо бронювати, не завжди запитують рецепт

черная мамба• 02 апреля 2024
Пішла здала індекс нома, а там виявилась повна лажа і лінь як рукою зняло. Така мотивація поперла, шо огого. Після тижня на дієті, коли пішла бадьорість вверх, а кілограми вниз, то мотивація тільки посилилась.
автор Рубаю олівлє • 02 апреля 2024
Ответ длячерная мамба
Вам потім лікування який лікар призначив?
автор Рубаю олівлє • 02 апреля 2024
Ответ дляКуплю орехи
Я це розумію, але...
Вкаблучках• 02 апреля 2024
Витамин Д начните пить( после анализа). Скорее всего у вас нехватка. И ТТГ проверьте. У меня было тоже самое.
автор Рубаю олівлє • 02 апреля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
зробіть аскезу
мене вона тримає вже майже 2 місяці))
Це як?
черная мамба• 02 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Лікар сказав - худни, там подивимось, так що лікування як такого поки нема. Ендокринолог.
Мост_Устал• 02 апреля 2024
Яка вага у вас?
автор Рубаю олівлє • 02 апреля 2024
Ответ дляМост_Устал
Яка вага у вас?
LoveYouOrNot• 03 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Це як?
типу відмовляєтесь від соблазнів різного роду (в вашому випадку жрачка), загадуєте бажання і якщо витримуєте - воно збуваєтьсяпогугліть, я не можу пояснити, як це працює, сама тестую
але маю одне сильне бажання, і заради нього вже довго тримаюсь
Мост_Устал• 03 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
А я вже 85
Не запускайте!
Потім ще важче боротись
Я через хворобу маю зайву вагу,але не хочу бути такою,тому веду свою боротьбу