Як думаєте, 25-27 років - це великий по кількості прошарок?

Якщо раніше 25,26,26.11міс не були мобілізовані, а зараз так, то іх кількість - значна чи так, зовсім трохи. Ну, я маю на увазі, в якій мірі задрвольняє кадровий «голод»
3 1
LyudaT 02 апреля в 19:26
З загальної кількості чоловіків 25-27 років мобілізують тільки дуже малу частину. Зараз, коли роздають повістки на вулицях, по ним приходить десь близько 5% чоловіків, з них половина непридатні або мають підстави для відстрочки.
2 1
forumchanka 02 апреля в 19:28
в основном это студенты и аспиранты.
Николай-b526 02 апреля в 19:29
% может и не большой, но молодежью легче манипулировать, давить или мотивировать ( как хотите)).
5 3
LyudaT 02 апреля в 19:31
Ответ дляforumchanka
в основном это студенты и аспиранты.
В 25-27 студентів, а тим більше аспірантів, не так вже і багато.
10 1
автор Teonaa 02 апреля в 19:38
Ответ дляLyudaT
З загальної кількості чоловіків 25-27 років мобілізують тільки дуже малу частину. Зараз, коли роздають повістки на вулицях, по ним приходить десь близько 5% чоловіків, з них половина непридатні або мають підстави для відстрочки.
То ж нині підстав особо ж нема
TaFo 02 апреля в 19:40
25 это самый расцвет. Начало молодой жизни
Allbina 02 апреля в 19:40
Чого гадати, вся інформація відкрита.
441 тис. Чоловіків віком 23-24 роки було в Україні станом на 1 січня 2022 року за даними міністерства статистики.
Тобто резерву менше: хтось виїхав, хтось помер, хтось непридатний, хтось на війні вже. Ті хто служили могли бути призвані і до цього.
арина-ветерок 02 апреля в 19:40
Писали недавно, что мужчин 18-26 всего навсего 700+ тысяч в стране, если это правда, то очевидно что из них возраст 25-26 это тысяч 150-200 в лучшем случае, но среди них ведь есть и инвалиды, и многодетные, и забронированные.
арина-ветерок 02 апреля в 19:44
Ответ дляAllbina
Чого гадати, вся інформація відкрита.
441 тис. Чоловіків віком 23-24 роки було в Україні станом на 1 січня 2022 року за даними міністерства статистики.
Тобто резерву менше: хтось виїхав, хтось помер, хтось непридатний, хтось на війні вже. Ті хто служили могли бути призвані і до цього.
На 1 січня 22 це ж ще до початку повномасштабної війни, тобто мінус ті хто виїхали і хто на окупованій зостався.
Дайте будь ласка посилання , де подивитись інші вікові категорії. І як вони їх рахували? Знаю тих хто вже по 10 років живе за кордоном , а зареєстровані в помешканнях батьків в Україні, їх мабуть теж порахували?
LyudaT 02 апреля в 19:43
Ответ дляTeonaa
То ж нині підстав особо ж нема
Та не йде майже ніхто в тцк по повісті, якщо не має підстав для відстрочки. Підстав для відстрочки багато, нічого не змінилось поки що.
Мимо_шла 02 апреля в 19:45
Ответ дляарина-ветерок
Писали недавно, что мужчин 18-26 всего навсего 700+ тысяч в стране, если это правда, то очевидно что из них возраст 25-26 это тысяч 150-200 в лучшем случае, но среди них ведь есть и инвалиды, и многодетные, и забронированные.
Многодетных среди них мало это точно, бронь снимается на раз два
2 1
Allbina 02 апреля в 19:50
Ответ дляарина-ветерок
На 1 січня 22 це ж ще до початку повномасштабної війни, тобто мінус ті хто виїхали і хто на окупованій зостався.
Дайте будь ласка посилання , де подивитись інші вікові категорії. І як вони їх рахували? Знаю тих хто вже по 10 років живе за кордоном , а зареєстровані в помешканнях батьків в Україні, їх мабуть теж порахували?
https://www.ukrstat.gov.ua/druk/publicat/Arhiv_u/1...
Сайт міністерства статистики.
Зрозуміло, що багато потрібно мінуснути... ох, і хлопців ростріляних і Бучі, Ізюмі, Маріуполі і в інших містах...
Але це цифра від якої можна відштовхуватись.
Останній перепис населення був у 2001 році, зазвичай їх роблять раз на 10-20 років (бо задоволення дуже дороге), щоб трохи ’відкалібрувати’ статистику. У нас у 2020 році мав бути новий перепис, аое корона, а тепер повномаштабна...
Потім накладається статистика:- смерті + народження. Якщо виїхали і працюють за кордоном офіційно, то з більшості країн є обмін данними і такі люди теж віднімаються.
Allbina 02 апреля в 19:55
Ответ дляарина-ветерок
На 1 січня 22 це ж ще до початку повномасштабної війни, тобто мінус ті хто виїхали і хто на окупованій зостався.
Дайте будь ласка посилання , де подивитись інші вікові категорії. І як вони їх рахували? Знаю тих хто вже по 10 років живе за кордоном , а зареєстровані в помешканнях батьків в Україні, їх мабуть теж порахували?
http://db.ukrcensus.gov.ua/PXWEB2007/ukr/method/in...
А це детальніше про методологію. Це теж окремий сайт міністерства статистики по населенню.
МиссКаприз 02 апреля в 20:02
Ответ дляLyudaT
Та не йде майже ніхто в тцк по повісті, якщо не має підстав для відстрочки. Підстав для відстрочки багато, нічого не змінилось поки що.
Багато? Цікаво - багатодітний, інвалід, батьки з інвалідністю, студент/аспірант, бронь на роботі. Із цього всього бронь до сраки у тцк, батьки з інвалідністю теж.
LyudaT 02 апреля в 20:04
Ответ дляМиссКаприз
Багато? Цікаво - багатодітний, інвалід, батьки з інвалідністю, студент/аспірант, бронь на роботі. Із цього всього бронь до сраки у тцк, батьки з інвалідністю теж.
Бронь не до сраки. Знаю багато заброньованих чоловіків.
2 1
автор Teonaa 02 апреля в 20:10
Ответ дляLyudaT
Бронь не до сраки. Знаю багато заброньованих чоловіків.
А в тцк вони були?
LyudaT 02 апреля в 20:12
Ответ дляTeonaa
А в тцк вони були?
Звісно.
МиссКаприз 02 апреля в 20:12
Ответ дляLyudaT
Бронь не до сраки. Знаю багато заброньованих чоловіків.
Я теж знаю багато, яких подавали на бронь, а в ТЦК побачили, що вони мають цінну воєнну професію і всьо - ніякої броні.
Так само як і з батьками інвалідами. Доведи, що тільки ти можеш доглядати. Принеси акт, якого не існує навіть!
А ось до знайомого разом з соц страхом додому приперлися до людини (у якого офіційно оформлений догляд за мамою) ТЦК, забрали і воєнком йому бойову повістку всучив зі словами - ти резервіст і мені пох на твою маму! Адвокат витягував, наразі судяться і витрачає купу грошей.
3 1 1
LyudaT 02 апреля в 20:15
Ответ дляМиссКаприз
Я теж знаю багато, яких подавали на бронь, а в ТЦК побачили, що вони мають цінну воєнну професію і всьо - ніякої броні.
Так само як і з батьками інвалідами. Доведи, що тільки ти можеш доглядати. Принеси акт, якого не існує навіть!
А ось до знайомого разом з соц страхом додому приперлися до людини (у якого офіційно оформлений догляд за мамою) ТЦК, забрали і воєнком йому бойову повістку всучив зі словами - ти резервіст і мені пох на твою маму! Адвокат витягував, наразі судяться і витрачає купу грошей.
’Подавали на бронь’ - тобто люди ще не мали броні. То про що ми говоримо? Серед моїх знайомих бронь у робітників Нафтогаз видобування, технікумів, шкіл. Всі були в тцк, проходили комісію.
2 1
МиссКаприз 02 апреля в 20:19
Ответ дляLyudaT
’Подавали на бронь’ - тобто люди ще не мали броні. То про що ми говоримо? Серед моїх знайомих бронь у робітників Нафтогаз видобування, технікумів, шкіл. Всі були в тцк, проходили комісію.
Ну так повинні були мати, бо працюють у критичній інфраструктурі. Тільки щось пішло не так. І так, бронь не дають 100% робітників на підприємстві.
А у 25 років багато хлопців працюють у Нафтогазі чи вчителем у школі?
Геноцид справжній, всю молодь ліквідують скоро.
Ежеви4ка 02 апреля в 20:54
Ответ дляLyudaT
З загальної кількості чоловіків 25-27 років мобілізують тільки дуже малу частину. Зараз, коли роздають повістки на вулицях, по ним приходить десь близько 5% чоловіків, з них половина непридатні або мають підстави для відстрочки.
Й до 27 поки що призивають тільки за власним бажанням
Ежеви4ка 02 апреля в 20:56
Ответ дляМимо_шла
Многодетных среди них мало это точно, бронь снимается на раз два
Крім багатодітності купа підстав
Ежеви4ка 02 апреля в 20:59
Ответ дляМиссКаприз
Я теж знаю багато, яких подавали на бронь, а в ТЦК побачили, що вони мають цінну воєнну професію і всьо - ніякої броні.
Так само як і з батьками інвалідами. Доведи, що тільки ти можеш доглядати. Принеси акт, якого не існує навіть!
А ось до знайомого разом з соц страхом додому приперлися до людини (у якого офіційно оформлений догляд за мамою) ТЦК, забрали і воєнком йому бойову повістку всучив зі словами - ти резервіст і мені пох на твою маму! Адвокат витягував, наразі судяться і витрачає купу грошей.
Ну, то в них не було броні. А якщо бронь є, то ТЦК нічого вдіяти не може
Мимо_шла 02 апреля в 21:02
Ответ дляЕжеви4ка
Крім багатодітності купа підстав
Прям много)
Угу угу
МиссКаприз 02 апреля в 22:01
Ответ дляЕжеви4ка
Ну, то в них не було броні. А якщо бронь є, то ТЦК нічого вдіяти не може
Ви така цікава! Для того, щоб надали бронь - спочатку потрібно прийти в воєнкомат, пройти ВЛК і тільки тоді подають на бронь. Звісно, що в них її до цього моменту й не могло бути.
Мелитрисса 02 апреля в 22:03
Мне тоже интересно. Тех и у кого есть военная кафедра или служба в армии и так мобилизуют, у знакомой сыну 24, в армии и он, и его друзья. Так сколько же там тех, у кого нет службы в армии или военной кафедры, что них такая надежда?
МиссКаприз 02 апреля в 22:07
Ответ дляМелитрисса
Мне тоже интересно. Тех и у кого есть военная кафедра или служба в армии и так мобилизуют, у знакомой сыну 24, в армии и он, и его друзья. Так сколько же там тех, у кого нет службы в армии или военной кафедры, что них такая надежда?
Яка надія? Їм потрібно утилізувати побільше генофонду українського. Якщо б їм дійсно потрібні були ті, хто вміє воювати, то військові 40 річні пенсіонери, поліція, сбу і т.д. вже давним-давно були б мобілізовані. А у нас навпаки, хто вміє воювати - звільнені від мобілізації, а хлопці, які зброю і в очі не бачили - на нулі
5 1
арина-ветерок 02 апреля в 22:11
Ответ дляAllbina
https://www.ukrstat.gov.ua/druk/publicat/Arhiv_u/1...
Сайт міністерства статистики.
Зрозуміло, що багато потрібно мінуснути... ох, і хлопців ростріляних і Бучі, Ізюмі, Маріуполі і в інших містах...
Але це цифра від якої можна відштовхуватись.
Останній перепис населення був у 2001 році, зазвичай їх роблять раз на 10-20 років (бо задоволення дуже дороге), щоб трохи ’відкалібрувати’ статистику. У нас у 2020 році мав бути новий перепис, аое корона, а тепер повномаштабна...
Потім накладається статистика:- смерті + народження. Якщо виїхали і працюють за кордоном офіційно, то з більшості країн є обмін данними і такі люди теж віднімаються.
Посмотрела, это ужас, 19 летних в 2021 году было в два раза меньше, чем 35-38 летних. 183 тысячи 19-летних и по 350-370 тыс 35-37 летних. Это жесть, не думала что с демографией и было все так плачевно. То есть даже без войны вымирание бы шло бешеными темпами. Ужасные страшные цифры.
Мелитрисса 02 апреля в 22:14
Ответ дляМиссКаприз
Яка надія? Їм потрібно утилізувати побільше генофонду українського. Якщо б їм дійсно потрібні були ті, хто вміє воювати, то військові 40 річні пенсіонери, поліція, сбу і т.д. вже давним-давно були б мобілізовані. А у нас навпаки, хто вміє воювати - звільнені від мобілізації, а хлопці, які зброю і в очі не бачили - на нулі
Ну да, как американцы говорят, мы оружия вам не дадим, но вы молодежь мобилизуйте (смысл такой, это не дословно конечно), а зачем их мобилизовать без оружия, из рогатки стрелять или врага шапками закидывать, которые самим же купить надо? Вот и напрашиваются неутешительные выводы.
автор Teonaa 02 апреля в 22:35
Ответ дляМелитрисса
Ну да, как американцы говорят, мы оружия вам не дадим, но вы молодежь мобилизуйте (смысл такой, это не дословно конечно), а зачем их мобилизовать без оружия, из рогатки стрелять или врага шапками закидывать, которые самим же купить надо? Вот и напрашиваются неутешительные выводы.
Ну а ті що вже туда потрапили..як їм уйти?
Я розумію одне, що як би мурка в бурке і подібні не стидили ухилянтів так званих, все одно треба «перечекати» і не влізти в це лайно. Не хочу я рятувати таку державу такою ціною. Якісь вивернуті на ізнанку, вибачте ща суржик, цінності.