Як думаєте, 25-27 років - це великий по кількості прошарок?

Якщо раніше 25,26,26.11міс не були мобілізовані, а зараз так, то іх кількість - значна чи так, зовсім трохи. Ну, я маю на увазі, в якій мірі задрвольняє кадровий «голод»
показать весь текст
1 3
Ежеви4ка 02 апреля в 22:58
Ответ дляМиссКаприз
Ну так повинні були мати, бо працюють у критичній інфраструктурі. Тільки щось пішло не так. І так, бронь не дають 100% робітників на підприємстві.
А у 25 років багато хлопців працюють у Нафтогазі чи вчителем у школі?
Геноцид справжній, всю молодь ліквідують скоро.
Тих, хто має цінну військову спеціальність, вказану в переліку Міноборони, забронювати неможливо
Ежеви4ка 02 апреля в 23:00
Ответ дляМиссКаприз
Ви така цікава! Для того, щоб надали бронь - спочатку потрібно прийти в воєнкомат, пройти ВЛК і тільки тоді подають на бронь. Звісно, що в них її до цього моменту й не могло бути.
Для отримання броні непотрібно проходити ВЛК
МиссКаприз 02 апреля в 23:04
Ответ дляЕжеви4ка
Для отримання броні непотрібно проходити ВЛК
Ви шуткуєте? Кожні 5 років потрібно проходити. І якщо чоловік в останній раз був у воєнкоматі 10 років назад (а майже всі там не були), то їх змушують проходити ВЛК!
Соната любви 02 апреля в 23:14
это небольшой процент людей от мобилизационного потенциала.
существенную роль не сыграют.

если брать в расчете военных действий, можно растянуть в течение полугода.
и то зависит от многих факторов, интенсивность боев, штурмы или удержание лесопосадок и других участков любой ценой.

будет ли планироваться очередное феерическое наступление в стиле за на минные поля и укрепленные оборонные линии или жизнь людей будут стараться беречь.

и так далее.
Allbina 02 апреля в 23:16
Ответ дляарина-ветерок
Посмотрела, это ужас, 19 летних в 2021 году было в два раза меньше, чем 35-38 летних. 183 тысячи 19-летних и по 350-370 тыс 35-37 летних. Это жесть, не думала что с демографией и было все так плачевно. То есть даже без войны вымирание бы шло бешеными темпами. Ужасные страшные цифры.
Посмотрете на годовасиков, и это до полномаштабной и без учета детской смертности. У на за последних 5 лет до полномаштабной рождаемость упала более чем на 30%. Не рожденные в 90х не родили новых деток. Ну, и тут вопрос о пенсиях, о чем говорят, такое количество работоспособных не смогут обеспечить пенсии.
Ежеви4ка 02 апреля в 23:56
Ответ дляМиссКаприз
Ви шуткуєте? Кожні 5 років потрібно проходити. І якщо чоловік в останній раз був у воєнкоматі 10 років назад (а майже всі там не були), то їх змушують проходити ВЛК!
Саме так, комісія раз на 5 років й це питання до чоловіка, чому він був в воєнкоматі 10 років тому.
Але для отримання броні непотрібно проходити ВЛК перед поданням на бронь.
Sara Ice 03 апреля в 00:38
Мобілізація молоді не має наміру захистити державу. Їх дуже мало і це постріл собі в ногу. Якби потрібен був захист держави, то проводилася б мобілізація силовиків. А так це геноцид української молоді.
автор Teonaa 03 апреля в 01:54
Ответ дляSara Ice
Мобілізація молоді не має наміру захистити державу. Їх дуже мало і це постріл собі в ногу. Якби потрібен був захист держави, то проводилася б мобілізація силовиків. А так це геноцид української молоді.
То хто стоїть за цим геноцидом? Тоже путін?
Щось я вже ще гірше заплуталась
Чи путін воює бо псих, но геноцид не чинить????
1 1
Sara Ice 03 апреля в 01:55
Ответ дляTeonaa
То хто стоїть за цим геноцидом? Тоже путін?
Щось я вже ще гірше заплуталась
Чи путін воює бо псих, но геноцид не чинить????
А Ви самі як думаєте? Путін не дозволяє мобілізовувати силовиків?
автор Teonaa 03 апреля в 02:39
Ответ дляSara Ice
А Ви самі як думаєте? Путін не дозволяє мобілізовувати силовиків?
Я думаю що він би не хотів цього, але ні, звісно не забороняє
Sara Ice 03 апреля в 08:33
Ответ дляTeonaa
Я думаю що він би не хотів цього, але ні, звісно не забороняє
Мені максимально по цимбалах бажання пуйла. Маю інше запитання. В 2001 році в Україні народилося 376 тисяч дітей. Ділимо приблизно навпіл, хлопчики та дівчатка. Хлопчиків народилося 188 тисяч. Маємо окупованих 20% територій, тобто хлопчиків залишилося приблизно 150 тисяч. Від 150 тисяч віднімаємо дитячу смертність, каліцтво, дітей, які виїхали з території України. Також є хлопці, які вже загинули та отримали бойові каліцтва. В кращому випадку залишилося 100 тисяч хлопців 2001 року народження в Україні. Запитання: яка мета мобілізації хлопців, народжених в 2001 році? Знищення всієї молоді України до останнього?
автор Teonaa 03 апреля в 09:42
Ответ дляSara Ice
Мені максимально по цимбалах бажання пуйла. Маю інше запитання. В 2001 році в Україні народилося 376 тисяч дітей. Ділимо приблизно навпіл, хлопчики та дівчатка. Хлопчиків народилося 188 тисяч. Маємо окупованих 20% територій, тобто хлопчиків залишилося приблизно 150 тисяч. Від 150 тисяч віднімаємо дитячу смертність, каліцтво, дітей, які виїхали з території України. Також є хлопці, які вже загинули та отримали бойові каліцтва. В кращому випадку залишилося 100 тисяч хлопців 2001 року народження в Україні. Запитання: яка мета мобілізації хлопців, народжених в 2001 році? Знищення всієї молоді України до останнього?
Ну от і я про це
Я вже з пів-року іноді тут запитую чи можемо ми перемогти і чи хоче перемоги влада. Як не хоче, то, знов таки, на тупне логічне питання