Вредняжка• 03 апреля 2024
Ботокс якого виробника довше тримається?
Доброго дня. Мені завжди кололи аллерган, але стала помічати, що останні 2-3 рази якось дуже швидко "відпускає", це при тому, що спеціально не приймала біотин протягом всього часу. Сьогодні мені сказали, що аллерган наче не дуже, хоча досить популярний.
Може хтось із вас порадить іншого виробника? Дякую
Диспорт не підходить взагалі
Невгамовна• 03 апреля 2024
А мало это сколько? У меня nabota 4 мес железно, потом 2 потихоньку отпускает- ровно раз в 6 мес колю получается
Вредняжка
• 03 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна
Ось після останнього разу на 2 місяць почало відпускати. Раніше трималося 3.5 міс
Вредняжка
• 03 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
А чому диспорт не підходить? У мене чудово тримається він
не тримається взагалі. 1 місяць і все
Невгамовна• 03 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
Да, мало, я наоборот хотела его попробовать, думала более 6 будет держать, еще раз пробовала - ботулакс вообще г…., почти не взял и на пару недель- не рекомендую
Нафаня Маня• 03 апреля 2024
Ксеомін, вистачає на 4 місяці, враховуючи що маю регулярні тренування в залі і йогу, вважаю це нормальним результатом
Миловидна леді• 03 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
не тримається взагалі. 1 місяць і все
А Вы после ботокса не болели ковидом или гриппом? Если болели, то может отпустило быстро потому что организм боролся с вирусом, заодно и с чужеродным веществом.
У меня диспорт держится почти год.
Вредняжка
• 03 апреля 2024
Ответ дляМиловидна леді
У меня диспорт держится почти год.
Ні, не хворіла, антибіотики не колола. І навіть від біотину відмовилася.
Рік для мене - це щось із фантастичного. Заздрю
НимогуПридуматьНик• 04 апреля 2024
Залежить ще від лікаря, скільки одиниць, скільки був в холодильнику розчинений.
Диспорт краще за всіх офіційних токсинів тримає, з неофіційних є Рефайнекс, тримає добре, але ризиковоний