03 апреля в 22:24

Після відвідування Хмельницького ТЦК чоловік впав у кому та помер в лікарні

https://suspilne.media/khmelnytskiy/719586-pisla-v...
"Він навіть в армії не служив, не взяли через проблеми зі здоров´ям. І тут його, як якогось злочинця, схопили і завезли до ТЦК", — розповідає жінка.
"Він просив про допомогу, а йому сказали, що під Авдіївкою допоможуть"
Погіршення стану здоров’я військовозобов’язаного та настання летального випадку відбулось вже в медичному закладі під час до обстеження.
Результат:
вже голосів: 149
140 (93.96%) Це свавілля
9 (6.04%) Норм
1 2 28
Мимо_шла 03 апреля в 22:25
Удалено администрацией...
Bolesia 03 апреля в 22:27
І?
автор Реверанс 03 апреля в 22:28
Ответ дляМимо_шла
Удалено администрацией...
Вони вже зовсім
’У Андрія була гіпертонічна хвороба. Лікарка з воєнкомату дала йому направлення на огляд лікарів кардіологічного диспансеру, вони мали дати своє заключення про стан його здоров´я. Він мав іти до кардіодиспансеру наступного дня, на 9:00, але тоді він вже був у Хмельницькій міській лікарні, де лікарі боролися за його життя’, — каже Наталія Кушлак.
Жінка стверджує, що Андрія випустили з приміщення міського ТЦК близько 16:00 у передінсультному стані, так і не викликавши до нього ’швидку’, хоч у нього вже були всі ознаки – втрата координації рухів, незв´язна мова.
’Андрій ще якимось дивом з тиском 220/189 зміг дістатися додому. І вже вдома, на очах дружини, просто впав. Викликали ’швидку’, проте час був втрачений — у ’швидкій’ Андрій впав у кому. У ніч з 27 на 28 березня йому терміново зробили нейрохірургічну операцію. Два дні лікарі Хмельницької міської лікарні боролися за його життя. Я їм усе життя буду вдячна’, — плаче Наталія.
1 4 54
_Alekssandra_ 03 апреля в 22:29
Ну так если мальчик не пригоден к строковой службе, он уже сразу переходит в разряд военнообязанных из разряда призовников и на войну годен. Я несколько дней переваривала эту информацию
Поэтому ’даже в армии не служил’ вообще для них не аргумент.
2 14
автор Реверанс 03 апреля в 22:30
Ответ дляBolesia
І?
Таке враження, що нормальні військові десь на сході, а садистів залишили в тилу.
2 45
Fighter05 03 апреля в 22:30
Ответ дляРеверанс
Вони вже зовсім
’У Андрія була гіпертонічна хвороба. Лікарка з воєнкомату дала йому направлення на огляд лікарів кардіологічного диспансеру, вони мали дати своє заключення про стан його здоров´я. Він мав іти до кардіодиспансеру наступного дня, на 9:00, але тоді він вже був у Хмельницькій міській лікарні, де лікарі боролися за його життя’, — каже Наталія Кушлак.
Жінка стверджує, що Андрія випустили з приміщення міського ТЦК близько 16:00 у передінсультному стані, так і не викликавши до нього ’швидку’, хоч у нього вже були всі ознаки – втрата координації рухів, незв´язна мова.
’Андрій ще якимось дивом з тиском 220/189 зміг дістатися додому. І вже вдома, на очах дружини, просто впав. Викликали ’швидку’, проте час був втрачений — у ’швидкій’ Андрій впав у кому. У ніч з 27 на 28 березня йому терміново зробили нейрохірургічну операцію. Два дні лікарі Хмельницької міської лікарні боролися за його життя. Я їм усе життя буду вдячна’, — плаче Наталія.
Кошмар
Когда этот внутренний геноцид прекратится? От этого беззакония просто руки опускаются (((
В Канаде сейчас, на потерявшего сознание бездомного приезжает скорая, пожарные и полиция, работники до прибытия оказывают помощь (
3 34
автор Реверанс 03 апреля в 22:31
Ответ дляFighter05
Кошмар
Когда этот внутренний геноцид прекратится? От этого беззакония просто руки опускаются (((
В Канаде сейчас, на потерявшего сознание бездомного приезжает скорая, пожарные и полиция, работники до прибытия оказывают помощь (
А ТЦКшнікам вже пора видавати шкіряні плащі щоб була можливість відокремити нормального військового від ката.
6 38 5
автор Реверанс 03 апреля в 22:32
У Хмельницькому у соцмережах опублікували відео, на якому люди у військовій формі силою заштовхали чоловіка в автомобіль.

В обласному ТЦК та СП прокоментували ситуацію.

Зазначаємо, що у своїй роботі територіальні центри комплектування та соціальної підтримки керуються виключно чинним законодавством.
В той же час, з боку військовослужбовців не було вчинено жодних протиправних дій щодо ухилянта його доправлено до ТЦК та СП» – йдеться у повідомленні пресслужби центру комплектування.
12 1 12
Millie 03 апреля в 22:32
В якій частині служать тцк? Чи підпорядковуються ЗСУ?
2 3 4
_Alekssandra_ 03 апреля в 22:32
Ответ дляРеверанс
Таке враження, що нормальні військові десь на сході, а садистів залишили в тилу.
Имеют власть. Не желают сами на войну, вот и творят.
1 23
Нина____ 03 апреля в 22:33
Оказывается, тцк всё неправильно делают. Нужно им сказать, непослушным мля, ну кто верит этому Лубенцу. Брешет, как....
6 11
drimka1979 03 апреля в 22:34
Це все правда. Нам не треба орків, свої доведуть до смерті …. Ще б таких злочинців ловили ….
2 6 24
_Alekssandra_ 03 апреля в 22:35
Ответ дляНина____
Оказывается, тцк всё неправильно делают. Нужно им сказать, непослушным мля, ну кто верит этому Лубенцу. Брешет, как....
Ну отдайте ему должное, он хоть это заявляет. Не боится тех, кто его на должность поставил. По моему мнению, Лубенцу респект.
Ничего не даст, конечно.
2 11
чир 03 апреля в 22:36
Ответ дляРеверанс
Таке враження, що нормальні військові десь на сході, а садистів залишили в тилу.
Ну так так и есть, наверно. Мне кажется еще и взятки хорошие берут, чтобы сделать вид что не задерживали ухилянта. Как при Януковиче пьяных за рулем за 200-300 долларов гаишники отпускали на все четыре стороны.
1 7
Мимо_шла 03 апреля в 22:39
Ответ для_Alekssandra_
Ну отдайте ему должное, он хоть это заявляет. Не боится тех, кто его на должность поставил. По моему мнению, Лубенцу респект.
Ничего не даст, конечно.
Он это заявляет потому что это правда.
А вот то,что он не бьёт в колокола,что права человека нарушают прогиб
Нина____ 03 апреля в 22:40
Ответ для_Alekssandra_
Ну отдайте ему должное, он хоть это заявляет. Не боится тех, кто его на должность поставил. По моему мнению, Лубенцу респект.
Ничего не даст, конечно.
Не впервые такие заявления. От нашего президента тоже такое звучало, мол, ай- яй- яй, нехорошо так делать, нехорошо людей ловить и заставлять. На кого это рассчитано? На бабушек у телевизоров или на глупых наивных людей? Всё они прекрасно знают и именно с их одобрения эта дичь происходит
2 27
_Alekssandra_ 03 апреля в 22:43
Ответ дляМимо_шла
Он это заявляет потому что это правда.
А вот то,что он не бьёт в колокола,что права человека нарушают прогиб
Ой, что он сделает?!
Что это даст, если он будет бить в колокола? Снимут и все.
План то им по мобилизации выполнять нужно.
чир 03 апреля в 22:43
Ответ дляНина____
Оказывается, тцк всё неправильно делают. Нужно им сказать, непослушным мля, ну кто верит этому Лубенцу. Брешет, как....
Странный он, так до сих пор не раскрыта тема с пленными в разбившемся самолете.
https://hromadske.ua/ru/posts/rossiya-gotova-vernu...
4 1
_Alekssandra_ 03 апреля в 22:44
Ответ дляНина____
Не впервые такие заявления. От нашего президента тоже такое звучало, мол, ай- яй- яй, нехорошо так делать, нехорошо людей ловить и заставлять. На кого это рассчитано? На бабушек у телевизоров или на глупых наивных людей? Всё они прекрасно знают и именно с их одобрения эта дичь происходит
Читала, что говорил о том, что у нас никого на войну идти не заставляют.
Павела 03 апреля в 22:45
Ответ дляНина____
Оказывается, тцк всё неправильно делают. Нужно им сказать, непослушным мля, ну кто верит этому Лубенцу. Брешет, как....
Це продажне дещо. Не вартує навіть слухати, що він говорить.
Серпневе кошеня 03 апреля в 22:50
Ответ дляFighter05
Кошмар
Когда этот внутренний геноцид прекратится? От этого беззакония просто руки опускаются (((
В Канаде сейчас, на потерявшего сознание бездомного приезжает скорая, пожарные и полиция, работники до прибытия оказывают помощь (
ми з вами в якихось різних Канадах походу)
2 5
Серпневе кошеня 03 апреля в 22:51
цікаво, а де ті, хто кричали, що оті всі відео, де чоловіків пакують і везуть в ТЦК то все вкиди русні?
4 13
автор Реверанс 03 апреля в 22:52
Ответ для_Alekssandra_
Ой, что он сделает?!
Что это даст, если он будет бить в колокола? Снимут и все.
План то им по мобилизации выполнять нужно.
Логічніше,під Спортлайфом.І здорові і треновані
Нина____ 03 апреля в 22:53
Ответ дляРеверанс
А ТЦКшнікам вже пора видавати шкіряні плащі щоб була можливість відокремити нормального військового від ката.
Можно дополнить маской
4 7
forumchanka 03 апреля в 23:02
маму можно понять НО сын был официально ухилянт.его не били.военкомат все правильно сделал-не загреб а отправил в больницу.потому что врач услышала жалобы.умер он в больнице и не сразу.на третий день.
Дева Мария 03 апреля в 23:04
Ответ дляdrimka1979
Це все правда. Нам не треба орків, свої доведуть до смерті …. Ще б таких злочинців ловили ….
Они ловить могут только ухилянтов на границе. А в это время дрг проходят и убивают местных гражданских в приграничных областях .
12 1
forumchanka 03 апреля в 23:04
раздули уже.но по факту он мог умереть и дома и в магазине.инсульт и все.лечится надо.доки иметь.таблетки всегда при себе.третий год войны и он ухилянт.
Дева Мария 03 апреля в 23:06
Ответ дляforumchanka
маму можно понять НО сын был официально ухилянт.его не били.военкомат все правильно сделал-не загреб а отправил в больницу.потому что врач услышала жалобы.умер он в больнице и не сразу.на третий день.
Тоесть доведение человека до предсмертного состояния это норма ?
16 6 1
Мимо_шла 03 апреля в 23:06
Ответ для_Alekssandra_
Ой, что он сделает?!
Что это даст, если он будет бить в колокола? Снимут и все.
План то им по мобилизации выполнять нужно.
Сообщить в европейский суд по правам человека должен
Серпневе кошеня 03 апреля в 23:07
Ответ дляforumchanka
маму можно понять НО сын был официально ухилянт.его не били.военкомат все правильно сделал-не загреб а отправил в больницу.потому что врач услышала жалобы.умер он в больнице и не сразу.на третий день.
у вас проблеми з зором, або зі здатністю сприймати інформацію? ще ж якась кхм-кхм це лайкнула. радує тільки, що адекватних більшість все-таки.

до речі, а ви особисто чого не в окопі? чи прикриваєтесь своєю статтю і сексистськими законами?