Реверанс• 03 апреля 2024

Після відвідування Хмельницького ТЦК чоловік впав у кому та помер в лікарні

https://suspilne.media/khmelnytskiy/719586-pisla-v...
"Він навіть в армії не служив, не взяли через проблеми зі здоров´ям. І тут його, як якогось злочинця, схопили і завезли до ТЦК", — розповідає жінка.
"Він просив про допомогу, а йому сказали, що під Авдіївкою допоможуть"
Погіршення стану здоров’я військовозобов’язаного та настання летального випадку відбулось вже в медичному закладі під час до обстеження.
Результат:
вже голосів: 149
140 (93.96%) Це свавілля
9 (6.04%) Норм
Дюрлишка• 03 апреля 2024
Чему удивляться? Это уже стало нормой в нашем Сомали

Татьяна-В• 03 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
раздули уже.но по факту он мог умереть и дома и в магазине.инсульт и все.лечится надо.доки иметь.таблетки всегда при себе.третий год войны и он ухилянт.
Вот читая такое, я за то, чтобы женщин гребли как мужчин. Только тогда общество проснется.
Серпневе кошеня• 03 апреля 2024
Ответ дляТатьяна-В
теж так думаю. але ж такі як вона будуть більше за всіх верещати і одразу втечуть. і не будуть їм вже такі погані ні фабрики, ні заводи закордонні для роботи.
Павела• 03 апреля 2024
Ответ дляМимо_шла
Сообщить в европейский суд по правам человека должен
Тут є нюанс)
Дроздов
Уважно-прискіпливі люди правильно зауважили: Третьякова з Безуглою відкликали свій недолугий законопроєкт 11104. Але лишається їхній такий же законопроєкт 11103 «Про спеціальні місії». А там – такі ж самі драконячі покарання за те ж саме «привласнення державних функцій».

Що пропонують придурошні:
запровадити кримінальну відповідальність за будь-які контакти з представниками іноземних держав та міжнародних організацій, що здійснюються громадянами України поза межами спеціальних місій.

Ідіотки прямо пишуть:
каратиметься кожен громадянин Украі‌ни, де б він не перебував, якии‌ без уповноваження на це суб’єктом утворення спеціальноі‌ місіі‌, прямо чи опосередковано веде будь-яку кореспонденцію або зв’язок із будь-яким іноземним урядом або будь-якою и‌ого посадовою особою з наміром уплинути на поведінку будь-якого іноземного уряду чи и‌ого посадовоі‌ особи щодо будь-якого спору чи суперечки Украі‌ни.

Злочином стане будь-яке спілкування, листування та інші контакти з іноземцями, урядовими органами інших країн, міжнародних організацій. Дії громадян поза межами спеціальної місії вважатимуться привласненням державних функцій. Це - особливо тяжкий злочин: до 15 років із конфіскацією.

А значить:
українцям за кордоном заборонили інтеграцію в тамтешні суспільства й контакти з тамтешніми органами влади. Право на свободу об’єднань буде ліквідовано. Активність діяспорних організацій буде оголошено злочином. Контакти з закордонними партнерами опиняться поза законом.

Що ж це за спеціальні місії?
А вони вручну формуються президентом, головою ВР або прем´єром на власний розсуд. Кого хочуть – того впишуть. Кого не вписали – той не має права контактувати з іноземцем під страхом тюрми.

Зелене дно має кілька поверхів униз.
Хоч ця паскуда нікуди і не намагатиметься заявляти, що стосується порушення прав людини у ході мобілізації.
Vitaminka211• 03 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Я б побачила якби ви роздували.... Якщо б це був ваш чоловік чи син!!!
Olenka_bum• 03 апреля 2024
Ответ длячир
Ну так так и есть, наверно. Мне кажется еще и взятки хорошие берут, чтобы сделать вид что не задерживали ухилянта. Как при Януковиче пьяных за рулем за 200-300 долларов гаишники отпускали на все четыре стороны.
Хто такий ’ухилянт’?
Перестаньте вже всих чоловіків, які не служать називати ’ухилянтами’. Розберіться хоча б в термінології
Olenka_bum• 03 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
маму можно понять НО сын был официально ухилянт.его не били.военкомат все правильно сделал-не загреб а отправил в больницу.потому что врач услышала жалобы.умер он в больнице и не сразу.на третий день.
Ну да. Вас би на місце родичів того чоловіка. Ви інше співали
_Alekssandra_• 03 апреля 2024
Ответ дляOlenka_bum
Хто такий ’ухилянт’?
Кто помнит, в 14-15 годах было модное слово ’сепаратист’, так обзывали тех, кто без очереди куда-то хотел пройти, в транспорте часто встречалось. Сейчас это вот.
Хотя, на самом деле, не смешно.
Teonaa• 03 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
А ТЦКшнікам вже пора видавати шкіряні плащі щоб була можливість відокремити нормального військового від ката.
Швондєрова работа

Contento• 03 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
В чём они правы ? Почему ему не вызвали скорую , пока он был в военкомате, если ему плохо уже там стало ?Именно ТЦК и довели его до смерти.
Fighter05• 03 апреля 2024
Ответ дляСерпневе кошеня
ми з вами в якихось різних Канадах походу)
Торонто
Юнион стейшн на прошлых выходных
Olenka_bum• 03 апреля 2024
Ответ дляПавела
Тут є нюанс)
Дроздов

Що пропонують придурошні:

Ідіотки прямо пишуть:

А значить:

Що ж це за спеціальні місії?

Зелене дно має кілька поверхів униз.
Це якесь рабство
Olenka_bum• 03 апреля 2024
Ответ дляVitaminka211
Вона, скоріше за все, одинока
Серпневе кошеня• 04 апреля 2024
Ответ дляFighter05
Торонто
Юнион стейшн на прошлых выходных
та я не сперечаюсь що таке буває) просто я в Калгарі поки тільки один раз бачила щоб безхатьку (під наркотою скоріш за все) намагались якусь допомогу надати. а так бачила купу інших - і без тями, і з кровʼю на обличчі і лежав один верещав без взуття на снігу в -20 (а за рогом шелтер і поліція). ніхто до них не підходив і допомогу не пропонував.
Soufit• 04 апреля 2024
Ответ дляПавела
Тут є нюанс)
Дроздов

Що пропонують придурошні:

Ідіотки прямо пишуть:

А значить:

Що ж це за спеціальні місії?

Зелене дно має кілька поверхів униз.
Текст у вашому коментарі не збігається а ні з текстом законопроекту ні з текстом пояснювальної записки.
Fighter05• 04 апреля 2024
Ответ дляСерпневе кошеня
Ой, в Торонто тут за ними трусятся. Полиция недавно одного на краже словила, так канадские белые женщины встали на защиту его и кричали на полицию, что их действия неправомерны.
Тут за ними ухаживают, приносят еду, предлагают помощь и тд
Серпневе кошеня• 04 апреля 2024
Ответ дляFighter05
жесть 🙄
Masushki2• 04 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Они ловить могут только ухилянтов на границе. А в это время дрг проходят и убивают местных гражданских в приграничных областях .
Да , на ру сайтах беснуются , как они лихо запускают дрг в нашу харьковскую ,сумскую обл .
Павела• 04 апреля 2024
Ответ дляSoufit
Та ніби те саме, що і у тексті законопроекту.
Стаття 13 законопроєкту 11103 передбачає, що громадянин України, де б він не знаходився, який без уповноваження на це суб’єктом утворення спеціальної місії України, прямо чи опосередковано, ініціює або підтримує будь-яку кореспонденцію або зв’язок з будь-яким іноземним урядом або будь-якою його посадовою особою чи агентом з наміром вплинути на заходи чи поведінку будь-якого іноземного уряду або будь-якої його посадової особи чи агента щодо будь-якого спору чи суперечки України або скасувати заходи України, несуть відповідальність, передбачену законом.

Виняток становить тільки звернення громадянина України або його представника до будь-якого іноземного уряду або його агентів для відшкодування будь-якої шкоди, яку він міг отримати від такого уряду або будь-якого з його агентів або суб’єктів.

L-i-s-a-92af• 04 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
Как удивительно вунисон поют порошенковские фаны с рашистскими ботами)
еліт• 04 апреля 2024
Ответ для_Alekssandra_
Читала, что говорил о том, что у нас никого на войну идти не заставляют.
Он постоянно врёт, делает одно а говорит другое, тоталитарный режим делает, хочет сделать как в раше быть президентом на года
еліт• 04 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
А что надо спокойно наблюдать как зелено боты превращают Украину в российский ГУЛАГ
Soufit• 04 апреля 2024
Ответ дляПавела

Де тут ось це: ’українцям за кордоном заборонили інтеграцію в тамтешні суспільства й контакти з тамтешніми органами влади. Право на свободу об’єднань буде ліквідовано. Активність діяспорних організацій буде оголошено злочином’ ?
Це з вашого попереднього посту.
Павела• 04 апреля 2024
Ответ дляSoufit
Це з вашого попереднього посту.
Так трактують юристи. Я не про дроздова, читала цю інформацію і на інших сайтах. Чи ви юрист і можете запевнити, що це не правда?
Soufit• 04 апреля 2024
Ответ дляПавела
Не треба бути христос, щоб відрізняти правду від брехні. Якщо в законопроекті не вказано, що спілки діаспори будуть поза законом, то з якої хворої уяви воно взято?
’Українцям за кордоном заборонили інтеграцію’ Серйозно?? І головне, написано як уже здійснений факт🤣
І саме, коли стільки країн вже два роки як провадять активну інтеграцію наших громадян)
Юристи....
Павела• 04 апреля 2024
Ответ дляSoufit
Юристи....
Ви можете впевнено сказати, який саме перелік цих спеціальних місій буде? Думаю, що ні. В законі вказано, що кожному громадянину забороняється кореспонденція з урядом, посадовою особою іншої країни поза межами спеціальних місій. Які саме місії, напевно по ходу будуть вирішувати. Я так розумію, що у разі прийняття цього закону звертатись у міжнародні організації, суди, захист прав буде протизаконно, якщо їх не включають у ці місії. То це така демократія?
Soufit• 04 апреля 2024
Ответ дляПавела
Не забувайте демократію з анархією.
Свої інтереси може представляти скільки завгодно, інтереси держави - зась!

Інакше так кожен Вася Пупкін полізе вести перемовини від імені держави. Один буде вимагати, щоб Україні перестали надавати зброю, другий потребує щоб всіх чоловіків вислали в Україну, третя полізе представляти Україну на конкурсі міс Світу))
Є правовий порядок!
До речі, той законопроект не для вас зляпали) а для Порошенка, якщо що))
Павела• 04 апреля 2024
Ответ дляSoufit
Не забувайте демократію з анархією.

Є правовий порядок!
Звісно для опозиції. Що також свідчить про узурпацію влади в одних руках.
Soufit• 04 апреля 2024
Ответ дляПавела
Нарешті зрозуміли що ваші листування з джобцентром нікому не цікаві?
Павела• 04 апреля 2024
Ответ дляSoufit
Ну при чому тут джобцентр, я в Україні, мене більше цікавить, як нам тут буде. Я думаю, що його відкличуть, там вже хтось з міжнародних партнерів про безуглу негативно висловлювався, типу ми сподівались на дорослих і свідомих представників влади України. Не дослівно. А від третякової чогось розумного взагалі сподіватись не варто. Повторю, що ми не знаємо який перелік місій буде і в ЗП вказано кожен громадянин, а не посадова особа, тобто стосується кожного.