Последний вагон• 04 апреля 2024
Поділіться будь ласка рецептом граноли
Я не знаю чи є якісь нюанси. Донька полюбила гранолу, хочу спробувати зробити сама. Чи вона не буде такою смачною як магазинна? Ми купаємо Аха
Просто красавица• 04 апреля 2024
Якщо взяти якісні інгредієнти, то вона не буде дешевшою, ніж магазинна. Я додаю до вівсянки яблучне пюре, мед, горіхи різні , сухофрукти і в духовку на 15 хвилин, потім перемішую і ще на 10 хв.
Також прикольно виходить з кокосовою стружкою, беру в Метро велику упаковку
Последний вагон
• 04 апреля 2024
Ответ дляПросто красавица
Я навіть вже купила сублімовані ягоди) донька любить саме з таким інгредієнтами.
Дякую що поділились-спробую приготувати