Чи треба платити 1% при оформленні дарчі?

При купивлі квартири треба платити 1% в ПФ. Якщо робити дарчу на доньку, треба теж сплачувати відсоток?
Ужгород 04 апреля в 17:43
Наскільки я знаю, то немає пф, є інші платежі, держмито, плата за внесення в реєстр, тощо. Сумму Вам скаже нотаріус. І у кожного нотаріуса вона може бути інша. У державних нотаріусів ще може бути пільга, якщо є 1 чи 2 група інвалідності.
Голубец 04 апреля в 17:44
Наберите любого нотариуса
Мой_ужин 04 апреля в 17:49
Ответ дляУжгород
Наскільки я знаю, то немає пф, є інші платежі, держмито, плата за внесення в реєстр, тощо. Сумму Вам скаже нотаріус. І у кожного нотаріуса вона може бути інша. У державних нотаріусів ще може бути пільга, якщо є 1 чи 2 група інвалідності.
Якщо є пільга в однієї зі сторін, то обов´язкові платежі покладаються на іншу
автор Вишиванка 04 апреля в 17:49
Ответ дляГолубец
Наберите любого нотариуса
Набрала, 17000 грн. Почему так много...
Мой_ужин 04 апреля в 17:51
Держмито стягує тільки державний нотаріус, це бюджетний платіж.
Приватному платите ’за домовленістю’, тобто, скільки нотаріус озвучить.
Як в одного дорого, шукайте ще.
Потішаюся 04 апреля в 17:51
Ответ дляВишиванка
Набрала, 17000 грн. Почему так много...
Я заплатила 49000 за дарственную ( точнее на меня переписали посторонний человек ( купля - продажи )))
Ужгород 04 апреля в 17:52
Ответ дляМой_ужин
Якщо є пільга в однієї зі сторін, то обов´язкові платежі покладаються на іншу
Цього не знаю, може і так. Знаю що є пільги при оформлені у державного, бо нотаріус в мене це питала.
Мой_ужин 04 апреля в 17:52
Ответ дляУжгород
Цього не знаю, може і так. Знаю що є пільги при оформлені у державного, бо нотаріус в мене це питала.
А я знаю
Ужгород 04 апреля в 17:53
Ответ дляПотішаюся
Я заплатила 49000 за дарственную ( точнее на меня переписали посторонний человек ( купля - продажи )))
Так ви податок ще платили і воєнний збір. У автора донька, тобто дарча без податків.
Ужгород 04 апреля в 17:55
Ответ дляПотішаюся
Я заплатила 49000 за дарственную ( точнее на меня переписали посторонний человек ( купля - продажи )))
Ви мене запутали, і дарча, і купля-продаж.
Потішаюся 04 апреля в 17:55
Ответ дляУжгород
Так ви податок ще платили і воєнний збір. У автора донька, тобто дарча без податків.
Податок платил хозяин , я только военный сбор и услуги ( но очень много вышло на самом деле )
Потішаюся 04 апреля в 17:56
Ответ дляУжгород
Ви мене запутали, і дарча, і купля-продаж.
Дом переписали дарственной посторонний человек
Ужгород 04 апреля в 17:57
Ответ дляПотішаюся
Дом переписали дарственной посторонний человек
Ну тоді точно платили і податок на доход, і воєнний, бо не родичі 1 чи 2 ступеню.
Потішаюся 04 апреля в 17:58
Ответ дляУжгород
Ну тоді точно платили і податок на доход, і воєнний, бо не родичі 1 чи 2 ступеню.
Подарок на доход платил хозяин дома , я его не платила
Трейдер кріпти 04 апреля в 17:58
Ответ дляВишиванка
Набрала, 17000 грн. Почему так много...
Батько мені дарував будинок
2019 рік
11000
Ужгород 04 апреля в 17:59
Ответ дляПотішаюся
Податок платил хозяин , я только военный сбор и услуги ( но очень много вышло на самом деле )
Та нє. Як раз податок на доход повинні були ви платити, бо це ваш дохід-нерухомість в подарунок. Власник платить тільки якщо це друга продаж в календарному році.
Потішаюся 04 апреля в 18:02
Ответ дляУжгород
Та нє. Як раз податок на доход повинні були ви платити, бо це ваш дохід-нерухомість в подарунок. Власник платить тільки якщо це друга продаж в календарному році.
Как раз он платил. И это точно, мы обговаривали кто и что платит. Я оплачиваю услуги со своей стороны, он со своей
Ужгород 04 апреля в 18:03
Ответ дляПотішаюся
Подарок на доход платил хозяин дома , я его не платила
Ну може ви так домовились. Але це дивно. Можете і самі порахувати від оціночної вартості, але 49000 якось не дешево)).
Потішаюся 04 апреля в 18:05
Ответ дляУжгород
Ну може ви так домовились. Але це дивно. Можете і самі порахувати від оціночної вартості, але 49000 якось не дешево)).
Это очень дорого, мне купля - продажа дешевле обошлась бы. Может быть они что то намутили с нотариусом , он ихний был. Он хотел что бы я заплатила риелторские, но я его не нанимала, а он заключил договор и не мог расторгнуть.
ТайТаке 04 апреля в 18:18
Ответ дляВишиванка
Набрала, 17000 грн. Почему так много...
Вы ей сказали что родственники 1й линии? Такого нет. Она что то натупила
ТайТаке 04 апреля в 18:25
Ответ дляТрейдер кріпти
Батько мені дарував будинок
2019 рік
11000
Квартира , дарственная 2023 г. 7000 грн
Трейдер кріпти 04 апреля в 18:27
Ответ дляТайТаке
Квартира , дарственная 2023 г. 7000 грн
квартира дешевше
До будинку ще земля
ТайТаке 04 апреля в 18:30
Ответ дляТрейдер кріпти
квартира дешевше
До будинку ще земля
Да, знаю . То я автору а получилось ответ вам
Бла бла бла 04 апреля в 18:54
А если муж на жену, то тоже 17 тыс, получается
Бла бла бла 04 апреля в 18:55
Ответ дляТайТаке
Квартира , дарственная 2023 г. 7000 грн
Гос нотариус или частный?
Робот Вертер 04 апреля в 21:04
Ответ дляБла бла бла
А если муж на жену, то тоже 17 тыс, получается
1900 платили.
Бла бла бла 04 апреля в 23:36
Ответ дляРобот Вертер
1900 платили.
Мы были в гос нотариус, сказали 4000 дарственная,
А если меньше то завещание
Мой_ужин 05 апреля в 01:33
Ответ дляБла бла бла
Мы были в гос нотариус, сказали 4000 дарственная,
А если меньше то завещание
То це ж як тепле і м’яке