Уси Пуси• 17 апреля 2024
5200 грн за 3-кімнатну квартиру в Києві це мало?
Київ. Маю квартиру на м. Мінська. 3 кімнати. Панельний будинок. Там вже більше 10 років живе сім´я квартиратів. Діти заселялися малюками, а вже закінчують школу. Платять 5200 грн. Оскільки там немає ремонту, то мені всі ці роки було норм. Зараз треба евакуювати родичів з Харкова. Сім´я вимагає щоб я попросила з´їхати квартирантів і заселила родичів. Що ми за такі гроші не знайдем для них навіть 1-к. І раціональніше поступити саме таким чином.
Скажіть, будь ласка, скільки реально зараз коштує аренда такої квартири. Я збиралася орендувати. Може дійсно вигідніше заселити в свою? Мені так соромно у війну проганяти людей(((
Благоуханочка• 17 апреля 2024
Це дуже мало. 1 кімн.Позняки 39кв.бабушкастайл. 10 тис. Черга стояла))) здала в квітні в 10 х числах. Все чисто. Техніка нова.квартира теплюча. Без оплення в футболках ходили
АБВГДэшница• 17 апреля 2024
Это реальная цена. Даже много. Норм цена на сегодня - 3 тыс грн
Моль Моллівна• 17 апреля 2024
Прекрасная цена)
Именно ваши квартиранты пишут на форумах, что снимают трешку на Оболони за 5 к и такие цены в Киеве есть, а все остальные лохи)))
МеняАЖтрусит• 17 апреля 2024
Капец. Я вообще не шарю в ценах съёма, но умом понимаю что это даром Вы сдаете.
От 8 тысяч стартуют цены в Киеве.
Благоуханочка• 17 апреля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Нєє бесплатно отлать))
АБВГДэшница• 17 апреля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Нєє бесплатно отлать))
Зачем бесплатно? Просто по рыночной. 1 тыс грн за комнату вполне норм
Хочу барабульки• 17 апреля 2024
ціни дуже різняться. Якщо прямо біля метро, то дорожче навіть така без ремонту. Але не набагато. Та людей вам виганяти стидно, то за 5500 вони чудово знову знімуть. А це родичі і їх можна заселити безкоштовно, допомогти.
Благоуханочка• 17 апреля 2024
Якщо ви займаєтеся благодійністю і маєте ще доходи і вам аби не стояла то норм. Моя квартира мене годує.тому я не займаюсь благодійністю. Таких цін нема. 2 кімнатна без ремонту.Лукьянівка 14 тис грн.
Репетиторша• 17 апреля 2024
Ответ дляinna5577
Родычей не заселяйте, поссоритесь навсегда, квартиру сдайте по рыночной цене,5000- это цена кв в райцентре
Нажаль, але ви праві на 100%
Потім чи автор буде ображена, чи родичі.
Можна підняти ціну для цих квартирантів. Люди живуть багато років і, судячи зі все, проблеми немає, хороші люди, навіщо втрачати
Моторошні троянди• 17 апреля 2024
Повысить цену аренды квартирантам чтобы хватило на съем родственникам, оговорить сроки помощи. Если заселите своих, то хрен их потом выгоните.
Missdior_22• 17 апреля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Три тисячі гривень за трьошку? Це що кімната?чи ціла квартира винаймається?три тисячі навіть за норм однушку не беруть.
Кишмишная Мая• 17 апреля 2024
Родственники хотят эвакуироваться именно в Киев? Пригород или другие области не подойдут?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 17 апреля 2024
очень мало. 2 комн на осокорках с ремонтом 15 лет, сдаю за 9500, дом сам не слишком старый тоже
Идууу--уууу блин• 17 апреля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Это цена покупки, а не аренды
Благоуханочка• 17 апреля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Не пиз..ие))) 1 комн от 8 тыс грн))) я занимаюсь)))и знаю))
миссДавеча• 17 апреля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
хахаха
Уси Пуси
• 17 апреля 2024
Ответ дляХочу барабульки
Родичів виключно безкоштовно. Це люди похилого віку. І вони збираються повернутися назад. Зараз їм потрібне лікування в Києві, яке займе близько року.
Живчик-счастливчик• 17 апреля 2024
Причем тут жалко?
У нас в договоре написано:
Цена понимается на уровнь инфляции и дополнительно сверху до 5%.
Если уровень инфляции не известен - смотри по курсу
У нас в договоре написано:
Удачная• 17 апреля 2024
Вы можете зайти на лун и увидеть что в Киеве нет ни одной 3-комнатной квартиры дешевле 8 тысяч, на форум вый как-то зашли, а на сайт не смогли
Зяблик протестант• 17 апреля 2024
Автор, цена вашей квартиры без ремонта 8 тыщ не меньше, поднимайте аренду. Смотря какие родственники, лучше не связываться.
Благоуханочка• 17 апреля 2024
І ще вам порада від тої хто вже 15 років здає квартири-НІКОЛИ НЕ МАЙТЕ СПРАВИ з родичами. Ніколи .посваритеся.зіпсують і підуть. І навіть не відшкодують..бо ви ж родичка.і так пробачите. Не буде ні хати ні родичів. В торгові справи родичів і подруг не кличуть! Ні за гроші.ні безкоштовно. Для моїх родичів мої квартири завжди зайняті. І я для всіх дуже хороша)))а хто пустив - то тепер найзліші вороги
Уси Пуси
• 17 апреля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Колись ще до війни 2022 року, коли ціни шкалили, я з ними підняла таку розмову. Була відмова. Типу риночна ціна. В той час у мене був такий завал по роботі, що я не стала перепровіряти, боротися і т.д. Подумала, що я більше втрачу на перезаселеннях, якщо кину роботу і почну цю історію.
Тому я розумію, що тут або тримати і далі. Або прощатися.
Мені в них імпонує, що вони завжди все вчасно платять без нагадувань. І самі вирішують свої проблеми.
ЗаведУющая• 17 апреля 2024
Виноградар, хрущовка, двушка без ремонту (там залізна мийка, миня вана, кімната без плитки, паркет частково вибитий) 5500 свекруза здає. Останній раз здала з першого перегляду
Дуже дуже вумна• 17 апреля 2024
Знімаю за 6 трьошку, і розумію що це даром). В мене є особливі умови: майже повна відсутність техніки і меблів, нема пралки, духовки, шаф старий (не бпбушатник) але старий ремонт і всі проблеми (хрущ щоб розуміли) я вирішую своїм коштом. Потік бойлер - за свій кошт, залила сусідів - за свій кошт.
Хочу барабульки• 17 апреля 2024
Ответ дляУдачная
отвечу вам так, как мне вчера ответила наша риелтор: в интернете цены, которые хотят хозяева, а здают чаще - намного дешевле) У моей подруги шикарная однушка с холлом телепалать долго за 9500. Сдали за 8000
Удачная• 17 апреля 2024
Ответ дляХочу барабульки
это чушь, мы сами снимаем квартиру и знаем что если хороший вариант по минимуму рынка, там на просмотр по 10 человек на день и забирает 1-2 кто приедет.