Запропонувала роботу людині

Жалілася дівчина, що нема роботи в її місті через постійні обстріли.
Я спитала чим можна їй допомогти, вона сказала що шукає роботу онлайн, бо офлайн майже нереально - садочки не працюють.
Далі відбувся ось такий діалог:
- Можу запропонувати ведення сторінок ФБ, ІГ, тощо
- Це ще що таке?
Я промовчала.
Вона:
- ???
- Жіночко, я вам питання задала!!

Ви б після такого продовжували комунікацію з людиною?
24 3
Партизанка 04 апреля в 18:35
сразу видно ’продвинутого’ пользователя.
может она из села забитого
Домовенок Кузя 04 апреля в 18:36
Она деньги хотела, а вы со своей работой
Акуна_Матата 04 апреля в 18:36
Ні
Играю_на_кларнете 04 апреля в 18:36
З такими зв´язуватися - собі дорожче
Витворунка 04 апреля в 18:36
Таке відчуття, що не ви її на роботу берете, а вона Вас!
Ще вакансія актуальна?
Пилосмок працює 04 апреля в 18:38
Ответ дляВитворунка
Таке відчуття, що не ви її на роботу берете, а вона Вас!
Ще вакансія актуальна?
Не так!
- жіночко, альо! Вакансія актуальна? Я до кого звертаюсь?!
17 2
Ванна Тазиковна 04 апреля в 18:39
А можна мені, будь ласка, таку роботу? Саме таке шукаю теж, але безрезультатно. Я одна з дитиною, ВПО у Запоріжжі і немає за що жити. Житло вдома зруйноване. Власник квартири на вулицю виганяє, бо у березні не прийшли виплати ВПО і я оренду не змогла оплатити.
Скорая помощь 04 апреля в 18:39
Ответ дляДомовенок Кузя
Она деньги хотела, а вы со своей работой
Правильно, лучше б просто денег отсыпала )
Витворунка 04 апреля в 18:41
Ответ дляВанна Тазиковна
А можна мені, будь ласка, таку роботу? Саме таке шукаю теж, але безрезультатно. Я одна з дитиною, ВПО у Запоріжжі і немає за що жити. Житло вдома зруйноване. Власник квартири на вулицю виганяє, бо у березні не прийшли виплати ВПО і я оренду не змогла оплатити.
Ви знаєте, що таке СММ? Є досвід в цьому напрямку?
Ванна Тазиковна 04 апреля в 18:42
Ответ дляВитворунка
Ви знаєте, що таке СММ? Є досвід в цьому напрямку?
Є багаторічний досвід з копірайтингу. Та ще рік роботи на сайті новин редактором текстів та перекладачем. На жаль, з СММ не доводилося стикатися.
А у нас макарошки 04 апреля в 18:44
Ой,авторе, розумію вас. Шукаю працівників. Називаю адресу,куди під´їхати для співбесіди, розповідаю які орієнтири поруч, а від мене вимагають сказати на якій маршрутці саме вони можуть добратися із свого дому. Пропоную скористатися Гугл картами і люди сприймають це як образу
Педиатор_я 04 апреля в 18:44
Відписала б що це, але сказала б що дана робота їй не підходить
Витворунка 04 апреля в 18:44
Ответ дляВанна Тазиковна
Є багаторічний досвід з копірайтингу. Та ще рік роботи на сайті новин редактором текстів та перекладачем. На жаль, з СММ не доводилося стикатися.
Так, а саму специфіку розумієте?
Королева спама 04 апреля в 18:44
А шо такое ІГ?
ИНЬэтовамниЯНЬ 04 апреля в 18:44
Могли бы объяснить подробно в чём заключается эта работа, может человек на самом деле не в курсе.
А у нас макарошки 04 апреля в 18:44
Ответ дляКоролева спама
А шо такое ІГ?
Інстаграм
Королева спама 04 апреля в 18:45
Ответ дляА у нас макарошки
Інстаграм
О блин и не подумала что он так сокращается)))
автор Україна наше все 04 апреля в 18:45
Ответ дляВанна Тазиковна
А можна мені, будь ласка, таку роботу? Саме таке шукаю теж, але безрезультатно. Я одна з дитиною, ВПО у Запоріжжі і немає за що жити. Житло вдома зруйноване. Власник квартири на вулицю виганяє, бо у березні не прийшли виплати ВПО і я оренду не змогла оплатити.
Як з вами зконтактувати? Можливо щось придумаємо.
Витворунка 04 апреля в 18:45
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Могли бы объяснить подробно в чём заключается эта работа, может человек на самом деле не в курсе.
Если человек не в курсе, значит эта работа не для него)
7 1
автор Україна наше все 04 апреля в 18:45
Ответ дляКоролева спама
О блин и не подумала что он так сокращается)))
А ФБ?)
Муркамурковна 04 апреля в 18:48
ммм
чесно, мені не зрозуміла ваша реакція?
от чесно
якщо людина нічого не знає про цю роботу, не вміє і т.д..
то це нормально
як би вам запропонували очолити місію по ядерній безпеці в якомусь зімбабве ви б сказали я готова?
8 5
Вапщета 04 апреля в 18:48
Так б пояснили їй ,що це таке
Ванна Тазиковна 04 апреля в 18:48
Ответ дляВитворунка
Так, а саму специфіку розумієте?
Ну я знаю приблизно, що це. Але як відбувається сам механізм - ні. Але я добре вчуся і готова до нових знань.
Крим мій 04 апреля в 18:48
Автор,вы крутее всех крутых
Ванна Тазиковна 04 апреля в 18:49
Ответ дляУкраїна наше все
Як з вами зконтактувати? Можливо щось придумаємо.
Буду дуже чекати. Можете на пошту писати natalyadenysova90@gmail.com
Витворунка 04 апреля в 18:49
Ответ дляВанна Тазиковна
Ну я знаю приблизно, що це. Але як відбувається сам механізм - ні. Але я добре вчуся і готова до нових знань.
Так Ви ж копірайтер з досвідом. Це базові знання спеціаліста по текстам мають бути)
1 1
Муркамурковна 04 апреля в 18:50
Ответ дляА у нас макарошки
Ой,авторе, розумію вас. Шукаю працівників. Називаю адресу,куди під´їхати для співбесіди, розповідаю які орієнтири поруч, а від мене вимагають сказати на якій маршрутці саме вони можуть добратися із свого дому. Пропоную скористатися Гугл картами і люди сприймають це як образу
я ще років 15 тому розказувала як кому куди добратись і якою маршруткою від метро біля роботи
це норма! це реально норма
я коли я бьула в пошуку роботи мені без питань про це розказували. якщо місце в жопочці, але я казала, дякую, я по навігатору... який міг мене завести не туди, реально і я заходила на гугл карти на фото об´єкту
то для вас воно ок, для людини, яка не добре знає місто -це може бути реальною опою
Скорая помощь 04 апреля в 18:51
Ответ дляУкраїна наше все
А ФБ?)
Автор, ищите хорошего специалиста, а не того, кто будет давить на жалость и тянуть ваш бизнес в лужу. Если хотите заниматься волонтерством, то делайте это отдельно от рабочих обязанностей. У этой вашей дивы не видно ни мотивации, ни желания работать и учиться, тут желание одно - ныть и ничего не делать, надеясь, что деньги должны как то сами на голову свалиться. Так и скажите этой диве, что вы не видите в ней мотивации и перспективы. Может в следующий раз задумается перед тем, как такие шоу устраивать потенциальному работодателю.
Ванна Тазиковна 04 апреля в 18:51
Ответ дляВитворунка
Так Ви ж копірайтер з досвідом. Це базові знання спеціаліста по текстам мають бути)
Раніше це не було обов´язком копірайтера.
автор Україна наше все 04 апреля в 18:52
Ответ дляМуркамурковна
ммм
чесно, мені не зрозуміла ваша реакція?
от чесно
якщо людина нічого не знає про цю роботу, не вміє і т.д..
то це нормально
як би вам запропонували очолити місію по ядерній безпеці в якомусь зімбабве ви б сказали я готова?
Ні звісно, я б так і написала: дякую дуже, але то занадто складно для мене.
І точно б не тикала в людей питальними знаками та не ось так як в останньому реченні.
Вам правда ОК коли вам таке пишуть?