Запропонувала роботу людині

Жалілася дівчина, що нема роботи в її місті через постійні обстріли.
Я спитала чим можна їй допомогти, вона сказала що шукає роботу онлайн, бо офлайн майже нереально - садочки не працюють.
Далі відбувся ось такий діалог:
- Можу запропонувати ведення сторінок ФБ, ІГ, тощо
- Це ще що таке?
Я промовчала.
Вона:
- ???
- Жіночко, я вам питання задала!!

Ви б після такого продовжували комунікацію з людиною?
показать весь текст
24 3
ОхиИВздохи 04 апреля в 19:38
Ну не сидит человек в соц сетях, не знает, что это.
Надо было написать, что поскольку она не в теме, то вакансия, для нее, больше не актуальная и помочь вы ей не можете
Скорая помощь 04 апреля в 19:57
Ответ дляМуркамурковна
я ще років 15 тому розказувала як кому куди добратись і якою маршруткою від метро біля роботи
це норма! це реально норма
я коли я бьула в пошуку роботи мені без питань про це розказували. якщо місце в жопочці, але я казала, дякую, я по навігатору... який міг мене завести не туди, реально і я заходила на гугл карти на фото об´єкту
то для вас воно ок, для людини, яка не добре знає місто -це може бути реальною опою
Смотря на какую вакансию человек претендует, если вакансия не требует навыков работы с компьютером и прочей офисной техникой, то я могу с пониманием отнестись, что человек не умеет пользоваться гугл картой. Но если, например, это СЕОшний или аккаунт менеджер и т.д., то неумение пользоваться гугл картой и навигатором точно не будут в плюс. Есть непонятные локации, но, в большинстве случаев, довольно легко разобраться: здание такое то, офис такой то, ну максимум можно корпус перепутать.
Хвильоватиша 04 апреля в 20:03
Ответ дляМуркамурковна
ще допишу, зараз центр Києва в багатьох місцях перекритий і туди навіть пішки за ГУГЛОМ не пройдеш, бо там СТОП ... і приходиться тупо блукати в пошуках проходу
Фу..мене аж від вашого УСпешного уСпеха стошнило
дякую
Нас від вас теж. Не дякуйте
Муркамурковна 04 апреля в 20:10
Ответ дляХвильоватиша
Нас від вас теж. Не дякуйте
Я с удовольствієм
Муркамурковна 04 апреля в 20:15
Ответ дляДомовенок Кузя
Что за бред. Откуда работодатели знать, как проехать, например, с какой-то улицы на ДВРЗ до Улицы на Академгородке. Адекватный человек и сообразительный претендент на какую-то должность решит такую непростую задачу, как добраться до офиса
Зазвичай прописується маршрут ввд найближчого метро чи метра, якщо їх кілька і покрокова варіація з фото.. Все
Ще ні разу не чула, що б просили від їз дому і до роботи, бо це піз.. ш реальний
Зазвичай розказують про найближче метро і варіант маршрутки чи автобуса і це нормально!!!
Муркамурковна 04 апреля в 20:17
Ответ дляжижифреймут
Ага сьогодні на Подолі фірму шукала одну, інформація є, але якби я не знала, що там все перекрито, то нарізала кола до вечора. А ще вхід або заїзд по перепустками, але про це , мені суперейчар забула сказати.
Ви шо, ви маєте про це знати.. Ви ж... Маєте знати ВСЕ.. А якшо не знаєте, значіть ви якась ну зовсім не така...
Домовенок Кузя 04 апреля в 20:20
Ответ дляМуркамурковна
Зазвичай прописується маршрут ввд найближчого метро чи метра, якщо їх кілька і покрокова варіація з фото.. Все
Ще ні разу не чула, що б просили від їз дому і до роботи, бо це піз.. ш реальний
Зазвичай розказують про найближче метро і варіант маршрутки чи автобуса і це нормально!!!
Автор того поста написала именно о маршруте от дома. Другие вариации не придумываем
Муркамурковна 04 апреля в 20:26
Ответ дляДомовенок Кузя
Автор того поста написала именно о маршруте от дома. Другие вариации не придумываем
Я вже дуже давня і в бізнесах різних давно
І я впевнена, що та мадам може не відправляти в гугл, а пояснити, наш офіс знаходиться біля метро Академмістечко, від метро ви можете дістатись маршруткою 258 , вийшовши на вулиці Вівця Овцовна і з правої сторони буде сірий будинок з пандусом, це ми! Чекаємо!
Якщо виникають такі питання, то це люди низької кваліфікації: робітники на склад, робітничі професії на завод, прибиральники і тд, в них може тупо бути кнопковий телефон.. Все..
2 1
З родзинкою 04 апреля в 20:37
Ответ дляМуркамурковна
ще допишу, зараз центр Києва в багатьох місцях перекритий і туди навіть пішки за ГУГЛОМ не пройдеш, бо там СТОП ... і приходиться тупо блукати в пошуках проходу
Фу..мене аж від вашого УСпешного уСпеха стошнило
дякую
я б точно не наймала людину, яка не можу по гугл карті прокласти собі маршрут
1 2
Тут как тут 04 апреля в 20:55
Ответ дляМуркамурковна
Я вже дуже давня і в бізнесах різних давно
І я впевнена, що та мадам може не відправляти в гугл, а пояснити, наш офіс знаходиться біля метро Академмістечко, від метро ви можете дістатись маршруткою 258 , вийшовши на вулиці Вівця Овцовна і з правої сторони буде сірий будинок з пандусом, це ми! Чекаємо!
Якщо виникають такі питання, то це люди низької кваліфікації: робітники на склад, робітничі професії на завод, прибиральники і тд, в них може тупо бути кнопковий телефон.. Все..
Згодна
автор Україна наше все 04 апреля в 21:36
Ответ дляirenmay
А я не розумію людей, які грають в мовчанку. Автор, якби цей діалог відбувся в реальному житті, ви б теж ’промовчали’? Тобто вас щось запитують, а ви розвертаєтесь і мовчки чимчикуєте геть?
Я вирішила що можу не відповідати, бо по перше навряд чи нам буде цікавий робітник що не знайомий з цією термінологією, по друге, вона сама надала відповідь аж через 11 годин.
По третє - якщо чесно, форма навіть першого її питання була мені неприємна і я мала сумнів чи варто продовжувати.
ИНЬэтовамниЯНЬ 05 апреля в 00:34
Ответ дляУкраїна наше все
Ні звісно, я б так і написала: дякую дуже, але то занадто складно для мене.
І точно б не тикала в людей питальними знаками та не ось так як в останньому реченні.
Вам правда ОК коли вам таке пишуть?
Ваша поведінка теж дивна: Вас спитали - Ви промовчали.
автор Україна наше все 05 апреля в 00:42
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ваша поведінка теж дивна: Вас спитали - Ви промовчали.
Якби спитали ввічливо, я б відповіла. На так поставлені питання я не відповідаю.
ИНЬэтовамниЯНЬ 05 апреля в 00:44
Ответ дляУкраїна наше все
Якби спитали ввічливо, я б відповіла. На так поставлені питання я не відповідаю.
Зрозуміло. Може в неї така манера спілкування, Ви до цього не помічали такого?
Голос_Разума 05 апреля в 16:41
Ответ дляУкраїна наше все
Як з вами зконтактувати? Можливо щось придумаємо.
А чому ви підбираєте на роботу людей не за професійними якостями, а за рівнем жалості?
Це ваша некомпетентність? Чи плануєте платити копійки «ощаслививши» людину у скрутному становищі?