ЛюбимаЯНЬ• 04 апреля 2024
Коханкою бути краще, ніж дружиною.
Відразу напишу, що я не була, не є і не буду нічиєю коханкою. Я навпаки - по ту сторону барикад (постраждала). Чому я так написала, бо дивлюсь по багатьох: жінка вдома, прибирає, готує їсти, дивиться за дітьми, поки чоловік розважається з коханкою. Дружина то таке, а коханці подарунки, прибирати не треба, тільки секс і подарунки. І коханку навіть не турбує наявність дружини або дітей - взагалі байдуже. Невже в сьогоденні краще бути таки коханкою..
Б´ю байдики• 04 апреля 2024
Жінкою бути набагато краще, тому що він вам винен - і гроші, і домашні справи, і дітей підняти. А що коханка - ну відпустка, ну подарунки, секс. Але ж їй не подзвонити коли хочеться, захворіла чи проблеми - він не кине все і не приїде серед ночі. Завжди родина на першому місці, якщо це не зовсім уе...к. Коханка ж всі свої проблеми вирішує сама. Це добре, якщо вона спить лише за гроші і в неї таких ще десяток. А якщо закохається, автор, повірте, буде плакати не менше вашого. І вам буде заздрити, що секс сексом, а ночувати її голубчик до вас їде, і картоплю вам додому тягне.
Без образів• 04 апреля 2024
Ответ дляГладиолус
В цій схемі краще бути чоловіком))))
В Украине ? Рили ? Только если многодетным , или инвалидом или мужем инвалида , остальным капец как повезло .
Всім шампаньського• 04 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Тогда вам предстоит увлекательный путь познания себя . Или жизнь в неподходящих обстоятельствах со случайными людьми
Насчет случайных людей - точно нет
Без образів• 04 апреля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Принаймі коханка не лох, як жінка. А це вже великий плюс. А я була лох.
Так кто вам доктор , надо было качать свои права , только таких и уважают , статус жена или любовница не важен
Всім шампаньського• 04 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Конечно ведет, но свой и в своем ритме, по своему желанию. Ей не нужно подбирать за мужем разбросанные носки, убирать посуду, когда он откушает и надеяться,что это замечают,ценят и любят именно за это. Любовнице не надо заслуживать хорошего ношение,впрочем,как и нормальной жене.
А вот бедным женам эта истина открывается уже после краха семейной лодки
Мой бывший муж не разбрасывал носки. И сам убирал за собой посуду после еды (даже когда эту еду ему подавал кто-то другой)
Natalia505• 04 апреля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Лох як і жінка. Навіть уявити цю гидоту складно. Пригунець скаче по ліжкам, а окрім жінки і коханки, ще баба Люба і автомеханік Сашко. Бо гальм вже нема ні моральних, ні фізичних, ні етичних.
Замулена ріка• 04 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
И это совершенно нормально и не делает вас плохой женой и плохим человеком
Всім шампаньського• 04 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Плохой женой меня делало другое. Что именно - я уже писала выше
Я_и_моя_собака• 04 апреля 2024
Те, що ви дозволяєте витирати об себе ноги, то ваш вибір. Інститут шлюбу тут ні до чого.
Замулена ріка• 04 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
То,что вы не обслуживали взрослого и здорового человека не делало вас плохой. Вы просто не оправдали его ожиданий,если они у него были..и да, вы и не должны были из оправдывать
Всім шампаньського• 04 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Думаете, ему было нужно, чтобы я его обслуживала? Нет. Он просто хотел, чтобы я тоже готовила (хотя бы иногда). И это нормальное желание. Особенно если мужчина работает по 12 часов в сутки и приезжает домой поздно вечером, а женщина сидит с ребенком
Замулена ріка• 04 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Нормальные желания у партнёров совпадают. Если ваши желания не совпали, значит для вас это желание ненормально
Всім шампаньського• 04 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Да, у него были определенные ожидания. Что я буду нормальной женой и матерью. И почему это я не должна была оправдывать его ожидания?
Замулена ріка• 04 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Потому,что они не совпадают с вашими желаниями.
ИграйМойГормон• 04 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Не обращайте внимание на Ксению из Тамбова (сейчас она напишет что она из мАцквы
)
Всім шампаньського• 04 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Для меня это желание нормально. Но я не являюсь нормальным человеком
Всім шампаньського• 04 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Да я сама не знала, чего хочу
Замулена ріка• 04 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Да я сама не знала, чего хочу
Теперь узнали,что вы не любите готовить и разошлись с тем,кому это важно. В чем проблема?
Всім шампаньського• 04 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Я не просто не люблю готовить. Я не умею этого делать
Замулена ріка• 04 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
И? Е ли бы хотели, то научились бы. Не хотите- имеете полное право не готовить и даже не учиться
Всім шампаньського• 04 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Не имею. Потому что обязана кормить своего ребенка
Звезда в шоке• 04 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Вы в другой теме уже писали это. А ваша есть? Интересно уже стало что там у вас случилось
Сегодня сержусь• 04 апреля 2024
Ответ дляПростоБелка
Любовницей лучше однозначно
Хіба тою, що автор описала.
Сегодня сержусь• 04 апреля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Самий настоящій. Витрачає свій час на мужика, у якого родина, і він все для родини. Ви фантазуєте, якщо думаєте, що коханці діаманти за 150 тис дарує, а дружині флакон духів. Це така рідкість у кого коханець одружкний багатий. Зазвичай це середняки, які можуть урвати невеликі суми з сімейного бюджету. В мого зп 60 тис. Невже ви думаєте я не прорахую і не помічу зникнення 5 тис? В мене на телефоні його клієнт банк, я і 100 грн бачу.
Головний кошак• 04 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Авторе,ви будете вражені,але і дружина може не прибирати,не готувати і отримувати подарунки. Штамп або його відсутність- це не штатна картка з обов´язками,це власний вибір
Согласна . Я ничего не делаю, но и живу в своей квартире)) Он готовит еду, ходит по магазинам и занимается всеми делами. Не мешает мне быть женой
Злюка-закусюка• 04 апреля 2024
Любовница это секс. Какие ещё подарки? Иначе она дорогая и хлопотная проститутка.
А жена это дорогая и хлопотная просто баба, потому что секс в обычном браке испаряется.
Вимагаю спілкування• 04 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Лично я, будучи любовницей, была лохушкой
І я такою ж побувала,
Зрозуміла, що мій чоловік - золото, і бути дружиною - це краще
Тому роль коханки-лохушки покинула і ну нафіг у таке впутуватися,
фубля, як згадаю, самій перед собою соромно, які там подарунки, ага, зараз
Нарвалася на жлобяру, нарциса, який розводив на емоції, влаштовував триангуляції, грався у холодно-тепло, ніякої ніжності, брррр, ще й гроші у мене ´позичав´ і так до цього підводив, що не розумію, як я велася, а сексом маніпулював, то хочу, то не хочу, ще треба було вмовити
Але, зараза така, і розуміла, що треба слати під три чорти, але ж так вмів зачарувати, як під гіпнозом ставала на задні лапки, ледве здихалася, рік голову морочив
Тепер із задоволенням варю борщі своєму рідному домашньому чоловіку, який завжди мене хоче і всім забезпечує, ще й всі мої емоції вислухає
Більше статус коханки мене не приваблює, ні-ні
Всім шампаньського• 04 апреля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
І я такою ж побувала,
Вступая в связь с тем мужчиной, я не знала, что он женат. Потом узнала, но не могла найти в себе силы на то, чтобы прекратить встречи с ним. Это было в юности. И это был мой первый мужчина